Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 15 юни 2018 10:47

metodito написа:
TristaNNN написа:[Нека да видим все пак дали и кой ще дойде на тяхно място.


Не става дума за позиция, Матросов, а за роля. Не можеш да привлечеш някого да изпълнява ролята, изпълнявана от двамата. "Черноработник", Матросов, не е позиция във футбола. Даже и да бъде привлечен футболист, който не само заеме ролята, ами даже е по-добър, това няма как да стане за един сезон. Това става с времето, а за това време, ние няма да имаме такъв, който изпълнява тази роля. А такъв футболист е задължително да имаш. Не утре, следващия сезон, а следващия мач. Освобождаваш Васко, добре. Ама преди това намираш негов заместник и го интегрираш.

Дано Хали Тиам успее да изиграе такава роля. При правилна работа с момчето, може и да се получи. Не знам, Но какво става, ако Хали почне да играе тази роля и бъде захвърлен по подобен начин. Тогава ще се твърди същото за него. Убеден съм.

Лелче, малко по-горе един колега wilge написа много точни неща за Рошу и Белмонт в контекста на сравнението им с Роман и Васко.
Освен това, тия терзания по черноработници и хора с 8 бели дроба са въпрос на игрови стил на отбора, на тактически похвати разни, придвижване по терена и т.н. Той Роси нееднократно заяви, че иска отборът да играе добре и в двете фази на играта, ама кой да ги слуша тия работи, важното е да се трака по клавишите....Това, че на тебе ти е кеф да гледаш търчане, което да компенсира добри футболни отигравания са си твои разни малки сладости, но недей, моля те, пак да хленчиш и да ни обясняваш какво е задължително да има в един отбор и какво да няма. Задължително било, вика. :lol: И айде пак лелински прогнози за бъдещето: Това нямало да има, онова нямало да има, откъде пък ви идват такива гадателски умения, не знам.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Corwin » 15 юни 2018 10:52

TristaNNN написа:
Corwin написа:Въпросът е, че е с лека ръка преглъщаме напускането на всякакви футболисти, защото били слаби (да кажем, че е вярно), все едно на тяхно място ще привлечем гореспоменатите Шави или Иниеста (или поне Андре Шюрле), а не футболисти със също толкова 'прежалими' качества.
Естествено, че ако знам, че на мястото на Прохазка и Панайотов ще дойдат поне Обертанов и Карангов, ще съм спокоен, че трансферната ни политика е правилна.Само че не знам откъде колегите са толкова сигурни, че това ще се случи, сякаш всеки трансферен период взимаме Бардоновци, а не Кабраловци. Че същите колеги даже си позволяват да говорят на недоволните от висотата на някаква криворазбрана мантра тип 'Ние сме Левски, можем да прежалим всеки по-слаб от Боримиров (старши) футболист".

Добре де, какво си се завайкал и ти сега? Сам казваш, че Прохазков и Панайотов били слаби. Нека да видим все пак дали и кой ще дойде на тяхно място. Плюс това, нали си имаме Рошу и Белмонт, които вече би трябвало да са напълно адаптирани към отбора и тактическите изисквания на треньора. Тях за какво да ги държим, само да пълним ведомостта ли? :roll:


Приемам, че са слаби for the sake of argument (личното ми мнение е съвсем различно, но тъй като това са субективни възприятия на всеки от нас, няма смисъл да се обсъждат).

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 15 юни 2018 12:11

metodito написа:Боян Йоргачевич
Роман Прохазка
Георги Костадинов
Аниете
Васил Панайотов
Мехди
Мапуку... списъкът продължава.

Боян Йоргачевич- След тежката операция не става за професионален футбол. Смяташ ли, че с неговата визитка не би могъл да си намери отбор? Сам е преценил себе си. За това си направи школа. Това е неговият отговор.
Роман Прохазка- Сам напусна. Още зимната пауза се е договорил с чехите. Никой не бива да му се сърди.
Георги Костадинов- Сам напусна. СТР са идиоти, че не взеха пари за него.
Аниете- Скакалец! Испания, Гърция, България, Азърбайджан, България, Гърция...
Васил Панайотов- Роси не го иска. На мен лично ми е криво, че стана така. Недоделио Роси, обаче, не ме пита.
Мехди- Прогониха го. "Феновете". Отлично използва момента да се откачи. Още нямаме равностоен на поста му.
Мапуку- Роси го махна. Преди и Жадното му се заканваше. Проблеми с дисциплината и самоконтрола. Никой не ще таралеж в гащите. Поне взехме пари за него.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 15 юни 2018 12:42

Няма смисъл да му се обяснява. Аз ценя различното мнение, защото може да ти "отвори очите" наистина, ако не си тесногръд човек, но Методито не приема различно от неговото. Нищо лично. Много от тия играчи бяха разкарани лично от Боримиров заради Жадното, щото футболистите не го харесваха и уважаваха. Принципно от една страна е правилно, от друга не. Клуба и треньора трябва да са над играчите, а не обратното. Мечката каза, че от клуба са се отметнали от договорката им. Сега дали това е Спас, Кр.Иванов, Диана, Боримиров - не знам. Той бе добър играч и имаше място в отбора, при всички положения. Аниете не толкова, след като се върна не впечатли особено, въпреки, че нивото бе по-ниско и от дъното. Йоргачевич бе в залеза на кариерата си, след операция, щеше да се възстановява доста време, а през този период така или иначе друг щеше да пази и ако не се лъжа Митрев бе в отбора вече. Мехдито си хвана шапката и отказа да се появи в Правец. Разбра, че турците се интерсуват и каза "продавайте ме". Причината е ясна. За другите колегата е казал. Там по-скоро решението е на Роси. За Мапуку със сигурност, при условие, че Роси каза, че подхожда с уважение към всеки един човек, а за Мапуку каза, че не познава такъв човек, правете си сметката.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 15 юни 2018 12:57

wilge написа:
metodito написа:Боян Йоргачевич
Роман Прохазка
Георги Костадинов
Аниете
Васил Панайотов
Мехди
Мапуку... списъкът продължава.

Боян Йоргачевич- След тежката операция не става за професионален футбол. Смяташ ли, че с неговата визитка не би могъл да си намери отбор? Сам е преценил себе си. За това си направи школа. Това е неговият отговор.
Роман Прохазка- Сам напусна. Още зимната пауза се е договорил с чехите. Никой не бива да му се сърди.
Георги Костадинов- Сам напусна. СТР са идиоти, че не взеха пари за него.
Аниете- Скакалец! Испания, Гърция, България, Азърбайджан, България, Гърция...
Васил Панайотов- Роси не го иска. На мен лично ми е криво, че стана така. Недоделио Роси, обаче, не ме пита.
Мехди- Прогониха го. "Феновете". Отлично използва момента да се откачи. Още нямаме равностоен на поста му.
Мапуку- Роси го махна. Преди и Жадното му се заканваше. Проблеми с дисциплината и самоконтрола. Никой не ще таралеж в гащите. Поне взехме пари за него.


Аз не знам що вмъкнах точно Мапуку. За резерва е супер. Но за другите, всички те не са в "Левски" по вина на ръководството - в по-малка или в по-голяма степен.

Йорга - отписан от корифея Митов. Школата, доколкото знам я беше направил вече. Не е това.
Костадинов - сам напусна. Не е вярно!
Роман - Не е вярно!
Аниете - как? Пенсиониран от тандема Боримитов.
Мехди - може би е така.

За Роман, колкото и да повтаряте една спекулация, изкарвайки я като истина, тя няма да стане такава. Все пак, след време знам, че ще се помни само спекулацията. Има интервюта на Роман от есента и зимата/ранна пролет, прегледайте ги. Ръководството бе изловено в лъжа - на два пъти. Поне за мен, това говори, че най-малкото са били на кантар нещата - изчаквали са решението на Роси. Вчера мисля синьор Роси красноречиво каза какво смята за тях. Продължавайте със спекулациите. Апропо, за Васко нали беше "нагнетяване" или там не помня какво? Хм...

Русев дойде и почна да чисти, както сам се изрази "всичко" старо. Назначеният от предишното ръководство треньор - Петрович. Дали Гонзо наистина си подаде оставката, заради освобождаването на Стоев или му е било намекнато, влизаме в сферата на спекулациите. Последваха след това и футболистите. Това е характерно за всеки управник в "Левски". С тях започва и свършва този клуб. И чистката на футболисти е нормално. И това, което прави Роси е нормално. Но е пагубно за клуба в краткосрочен план. В дългосрочен... Те така или иначе няма как да играят до 80 години. Но не е в това въпроса.

Пак казвам, нормално е това, което прави Роси, но според мен не беше правилно. В нормалните клубове не се прави така, но ние не сме нормален клуб отдавна, така че правилната дума е "нормално". "Нормално" за "Левски".

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 15 юни 2018 13:12

metodito написа:.....
Пак казвам, нормално е това, което прави Роси, но според мен не беше правилно.....

Изображение
Изображение
Изображение
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 15 юни 2018 13:26

Serafim написа:Няма смисъл да му се обяснява. Аз ценя различното мнение, защото може да ти "отвори очите" наистина, ако не си тесногръд човек, но Методито не приема различно от неговото. Нищо лично. Много от тия играчи бяха разкарани лично от Боримиров заради Жадното, щото футболистите не го харесваха и уважаваха. Принципно от една страна е правилно, от друга не. Клуба и треньора трябва да са над играчите, а не обратното. Мечката каза, че от клуба са се отметнали от договорката им. Сега дали това е Спас, Кр.Иванов, Диана, Боримиров - не знам. Той бе добър играч и имаше място в отбора, при всички положения. Аниете не толкова, след като се върна не впечатли особено, въпреки, че нивото бе по-ниско и от дъното. Йоргачевич бе в залеза на кариерата си, след операция, щеше да се възстановява доста време, а през този период така или иначе друг щеше да пази и ако не се лъжа Митрев бе в отбора вече. Мехдито си хвана шапката и отказа да се появи в Правец. Разбра, че турците се интерсуват и каза "продавайте ме". Причината е ясна. За другите колегата е казал. Там по-скоро решението е на Роси. За Мапуку със сигурност, при условие, че Роси каза, че подхожда с уважение към всеки един човек, а за Мапуку каза, че не познава такъв човек, правете си сметката.

Така като гледам се съгласяваш с мен - освен за Мехди - и казваш "не приемам мнение...". Какво да приемам? Една лъжа за спекулация? Дадох ти и дати, човек. Ти тогава не коментира нищо, подмина. Документирани са нещата. Думите на Краси Иванов. Няма различно. Аниете го забиха на крилото, какво да впечатли? Габриел Обертан впечатли ли те зад нападателя? Тук няма две мнения. Няма какво да приемам. Махат се важни единици, разбива се създаден колектив.

Без дирек няма да стане.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 15 юни 2018 13:27

TristaNNN написа:
metodito написа:.....
Пак казвам, нормално е това, което прави Роси, но според мен не беше правилно.....

Изображение
Изображение
Изображение


Да, Матросов. "Нормално" с кавички. Виждам, че използваш даже емотикони на матросовския форум. :lol: Яко. Те не ни ли мислиха за морони тука?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот mikata » 15 юни 2018 13:45

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 15 юни 2018 13:52

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:.....
Пак казвам, нормално е това, което прави Роси, но според мен не беше правилно.....

Изображение
Изображение
Изображение


Да, Матросов. "Нормално" с кавички. Виждам, че използваш даже емотикони на матросовския форум. :lol: Яко. Те не ни ли мислиха за морони тука?

Какво значение има чии емотикони ползвам бе, лелче, ако искам ще ползвам и такива от форума на БКП, примерно. :lol: За това ли се хвана сега?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта