Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот joro5rov » 04 юни 2018 10:33

1914.1902 написа:Молдовският национал Раду Джинсари попада в полезрението на Левски, твърди "Тема спорт". Той е бил предложен на "сините" от мениджъри.

26-годишният футболист може да играе като втори нападател и дясно крило. В момента е на лагер с националния отбор на страната си, който се готви за мач с Армения.

Офанзивният футболист става свободен агент на 30 юни. До момента споразумението между двете страни не е подновено. Първо нападателят е заявил, че със сигурност напуска, тъй като вече е получил по-добри оферти - местните издания твърдят, че едната е от Левски. Това е накарало шефовете на тима от Хайфа да извадят ново предложение на молдовеца.

През миналия сезон той е вкарал 3 гола в 33 мача. В клубния си тим той доста често е действал като чист халф, докато в националния отбор на страната си е пускан на върха на атаката.

Той се познава с капитана на Левски Божидар Митрев, с който са играли заедно в Шериф (Тираспол).

Треньорът на "сините" Делио Роси държи да подсили състава с поне трима играчи - вратар, бек и нападател.


Тоя нещо не ми вдъхва много доверие .. много съм скептичен за този трансфер .. :|

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот joro5rov » 04 юни 2018 10:34

Michael_Buble написа:Някой ще ми обясни ли с какво кашкавала Кабрал е по-добър от Карагерен, например?!
Мисля, че Бинсент би бил идеална резерва на Обертан или Паулиньо. Има относително добра техника, бързина и дрибъл и ще ни излезе без пари. Какво по-добро за "резервна гума"?!


Кабралката си е чисто на едно ниво с звезди като Китамбала и Педро .. Карагерен дето викаш май Ван Бастен ще излезе пред него :lol: :lol: :lol:

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот joro5rov » 04 юни 2018 12:51

Карагерен вече официално е футболист на Локо Пловдив ..

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3369
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот groti » 04 юни 2018 13:00

Michael_Buble написа:Някой ще ми обясни ли с какво кашкавала Кабрал е по-добър от Карагерен, например?!
Мисля, че Бинсент би бил идеална резерва на Обертан или Паулиньо. Има относително добра техника, бързина и дрибъл и ще ни излезе без пари. Какво по-добро за "резервна гума"?!


А, докога ще взимаме резервни гуми? Ако идеята е да взимаме резерви по-добре да не даваме пари а да се налагат юноши. Аз все си мисля, че играчи като Карагерен няма с нищо да вдигнат нивото на отбора. Не е ли въпросът да надграждаме? Т.е. да се взимат футболисти, които да вдигат класата и конкуренцията в отбора. Видяхме го Божката с резерви, като Любенов и Ники къде е. Той е съвсем приличен вратар, но имаше нужда да си изчисти главата, а нямаше с кой да го заместим.
Горанов? Къде беше с резерва като Орачев и къде е с конкурент като Фигейредо. Иначе съм съгласен с теб. Карагерен е по-добър футболист от Кабрал (за който имах надежда, че става за нещо), просто не може да е конкуренция на Паулиньо, който според медиите в Украйна е имал проблеми с постоянството.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

SweetSissy
Мнения: 1
Регистриран на: 03 юни 2018 18:46
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот SweetSissy » 04 юни 2018 13:18

Кабрал показа някои добри игри в края на сезона. Дано през следващата кампания да е по-активен.

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 04 юни 2018 13:30

Не знам къде ги видяхте тия добри игри на Кабрал. В края на сезона поигра малко, но в мачовете срещу Ботев и Лудогорец правеше едно и също - спира се, финтове на място и се пробва да се навре точно там, където има най-много играчи. И в 80% от случаите само с позициониране го отказваха. За подобни финтове трябва много повратливост и експлозивност, а той май няма такива качества. Дори и нарушения не правят срещу него. Ударите му са повече от трагични. В Разград изби децата зад вратата, а ако имаше строители по сектора, щяха да ги разкарат, за да не ги убие и тях. Той не е комбинативен играч, да играе от крилото и да центрира или да разиграва с бека, той иска да си надиграва един на един, но не може. Става за някаква много дълбока резерва, но за реална алтернатива на Паулиньо и Обертан е абсурд. Поне от показаното до тук.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот terata » 04 юни 2018 14:47

Кабралката е същия кат Нар. Забива се в защитниците и нито е комбинативен нито нищо. А с тия глупости ставал тоя и оня за резерва така няма да стане. Нали искаме да сме конкурентни на Лудогорец, а не да взимаме някви дет даже и за резерви са под въпрос кат тая "звезда" Карагерен. Как точно тоя ще е реална алтернатива на Павката или Обертан, че не се сещам. Ма кво ли се чудя, вие си искате и Ваги Гаджев.

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот joro5rov » 04 юни 2018 15:00

terata написа:Кабралката е същия кат Нар. Забива се в защитниците и нито е комбинативен нито нищо. А с тия глупости ставал тоя и оня за резерва така няма да стане. Нали искаме да сме конкурентни на Лудогорец, а не да взимаме някви дет даже и за резерви са под въпрос кат тая "звезда" Карагерен. Как точно тоя ще е реална алтернатива на Павката или Обертан, че не се сещам. Ма кво ли се чудя, вие си искате и Ваги Гаджев.


Нар поне малко от малко подаваше докато тоя и това не прави :lol: :lol: :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12216
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 04 юни 2018 15:42

joro5rov написа:Карагерен вече официално е футболист на Локо Пловдив ..

Само ти и още 1-2 твои себеподобни тролчета споменавате това име във форума на Левски, несериозна работа е това. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот joro5rov » 04 юни 2018 15:56

TristaNNN написа:
joro5rov написа:Карагерен вече официално е футболист на Локо Пловдив ..

Само ти и още 1-2 твои себеподобни тролчета споменавате това име във форума на Левски, несериозна работа е това. :roll:


А кой искаш да споменаваме :?: не мисля че е лош футболист илии ти си искаш терминатори като Опоку,Нар,Кабрал,Диаби не ви разбирам щом е от нашето първенство и не става ми сори пич човека си играе добре .. като ти доведат пак някой от Баник Острава да не ревеш пак ;) ;) ;) ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта