Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот helic » 29 май 2018 18:16

Роман няма какво да го корим. За нищо. Успех в новия му отбор и всичко най-добро в живота му.
Обаче с кого ще запълваме дупките си предстоящия сезон, това не знам. Досега беше лесно - контузи се (има наказание )десния бек - Прохазка, контузи се (наказан е) някой от средната линия - хоп Прохазка. Няма да играе Обертан - няма проблем, на линия е Прохазка. И се чувствах някак си по-спокоен като знам, че Прохазка ще запълни дупката, а не някой дето ще трепериш за всяко негово отиграване. А сега?
И втори въпрос - кой ще превежда сега на Яблонски :mrgreen:

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот helic » 29 май 2018 18:18

отделно, ако до 20 дена максимум не сме си осъществили нужните трансфери, Европа-та ще ни е отново мираж след първия кръг щото кога ще се обиграват и напасват тия новите, си е загадка.
А ако и Васко не подпише, опциите ни в средната линия ще са доста тегави без трансфери.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21372
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 29 май 2018 19:09

[offtopic]
Serafim написа:
Далеч съм от ревачите за това, че Прохазка напуска точно аз. :) Опитах се да намекна точно на тях, че май си е направил избора доста отдавна, а не нашето ръководство да го е изгонило. Колкото да това, че си търгва за без пари, той си го е заслужил.


Пич, продължаваш да тролиш. Ай, сопри се вече.

Ние разговаряхме, а договорът ми изтичаше след един месец
[/offtopic]
Последна промяна от metodito на 29 май 2018 19:21, променено общо 1 път.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Elliah » 29 май 2018 19:19

sinfen14 написа:Противно на повечето коментари тук,аз съм много щастлив за Прохазка.Роман заслужава по-силен клуб,по-висока заплата,по-силно първенство.Заслужава да играе в групите на Шампионската Лига.Той сам си го казва - ако бях послушал сърцето,щях да остана.Но аз избрах да послушам ума.Напълно съм съгласен с него.

Успех,Капитане!


+1

Прохазка даде всичко, каквото можа на Левски. Да седи тука и да запълва дупки само защото феновете го обичат е несериозно. Заслужил си е да играе за повече пари, където пожелае. Успех и поклон!
Аз съм на мнение, че ръководството правилно не го накара да подпише и после да изкара някой лев от него с трансфер. Прохазка си е заслужил поне този реверанс, да не му се правят никакви спънки ако желае да играе другаде.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21372
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 29 май 2018 19:20

Противно на повечето коментари тук,аз съм много щастлив за Прохазка.Роман заслужава по-силен клуб,по-висока заплата,по-силно първенство.Заслужава да играе в групите на Шампионската Лига.Той сам си го казва - ако бях послушал сърцето,щях да остана.Но аз избрах да послушам ума.Напълно съм съгласен с него.

Успех,Капитане!

+++

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот popokutepetel » 29 май 2018 19:56

Serafim написа:
csimoen2 написа:Ехххх, голям рев за Прохазка, защо не го задържали, защо това, защо онова...

Истината е, че Прохазка още от зимата има договорка с Пилзен и даже и купа и шампиони да бяхме станали си тръгваше...
Просто се изчерпа вече тук, отива да играе в групите на шампионска лига, в страхотна държава, за 2.5 пъти повече пари, освен това взима и доста солидна сума на ръка като свободен агент...
А Роси не го пусна в най-важноте мачове на отбора (полуфинали с ЦСКА-София) именно заради това - вече се предполагаше, че няма да в отбора от лятото... След това просто се налагаше да играе(контузии, наказани и т.н.), момчето си е профисионалист, ръководството също...

Нали помните какви ги вътвори дуото Митов-Пелето, когато искараха 4-те най-добри играчи, просто защото не искаха да преподписват...


Далеч съм от ревачите за това, че Прохазка напуска точно аз. :) Опитах се да намекна точно на тях, че май си е направил избора доста отдавна, а не нашето ръководство да го е изгонило. Колкото да това, че си търгва за без пари, той си го е заслужил.


Какво си е направил Прохаска той си знае. Но че ръководството са безхаберници и плановете им са за месец-два напред е очевидно. Няма клуб в света който иска да задържи определен играч и да не поднови договора му поне 6 месеца преди да влезе в периода в който има право да преговаря с който си иска. Обичайната практика е такава и обикновено ако не пожелае да преподпише се опитват да го продадат още в първия трансферен прозорец.
А на Роман няма кой да се сърди. Даде каквото можа за Левски. Така че единствено пожелания за нови успехи и да радва феновете на Пилзен.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Sisi 1914 » 29 май 2018 20:22

Прохаска не трябваше да го продаваме!
Много ще съжаляваме за това решение!
Беше основена фигура, но все пак му желая успех в новия му отбор!
Левски завинаги в моето сърце![

Ludogorskiq
Мнения: 46
Регистриран на: 23 апр 2018 20:28

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Ludogorskiq » 29 май 2018 21:05

Sisi 1914 написа:Прохаска не трябваше да го продаваме!
Много ще съжаляваме за това решение!
Беше основена фигура, но все пак му желая успех в новия му отбор!



Не сте продали Прохазка,защото договора му с вас изтече след края на сезона и може даси преговаря с който иска.Самия факт че за 6 години не спечели поне един трофей го е накарало да приеме офертата на шампиона на Чехия,която съм сигурен че не много по-добра от тази,която му е предложил Левски.
Целта на Лудогорец е 32 поредни титли на България!

Потребителски аватар
AzSumRazbirach
Мнения: 139
Регистриран на: 25 сеп 2017 09:37
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот AzSumRazbirach » 29 май 2018 21:11

Стига боготворяхте този Прохазка. Това, че запълваше дупките в нашия отбор не го прави най-добрият футболист както го оприличихте. За мен Васко Панайотов е по-добър от Прохазка. Не ме разбирайте погрешно и аз харесвах Роман, че се раздаваше на терена, но просто в даден момент футболист се изчерпва и няма какво повече да даде на отбора. Този момент дойде и очакваното се случи. Само за едно ме е яд, защо не го продаваме, а се разделяме без пари с него. Гледам излезе информация, че още от зимата за започнали преговори с него, защо не се сключи един договор, та да може сега да го продадем за поне 1 мил евра.
И като за финал, според мен сега отборът ще играе по-нападателно, тъй като Роман няма добро центриране, тромав е, а в повечето се използваше по крилото, което намаляваше още повече нашите идеи в атака.
И нека сега някой друг индивид да ми разправя как не съм бил Левскар, че не боготворя Романчо.....

Ludogorskiq
Мнения: 46
Регистриран на: 23 апр 2018 20:28

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Ludogorskiq » 29 май 2018 21:18

Левски отдавна изпуска добри играчи без пари.Прохазка си струва 1 милион евро отвсякъде и съм сигурен е чехите са адски доволни от сделката.
Целта на Лудогорец е 32 поредни титли на България!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, drvasko98, eddie и 122 госта