Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Купата е...

Синя
246
60%
Бяла
162
40%
 
Общо гласове: 408

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот warhead » 10 май 2018 14:01

icemanbg33 написа:
Red_Neck написа:
gzagorov написа:Към всички комплексирани злобари в темата имам въпросче:
Този "Левски" с тази игра от финала ли искате да ни представя в ЕКТ или тази "Славия" с днешния им футбол? Наистина ли искате тази "Славия" с тази игра да е облика на България на европейската футболна сцена?
Честито на "белите", излъгаха "Левски"!
На "сините" пожелавам да не се заслепваят от емоции, а да си извлекат нужните поуки и в оставащите мачове и последващите след това селекция и подготовка да се вземат възможно най-правилните решения.

Че вие играете цял сезон като Славия бре :)


Я ми изкарай един такъв мач, където Левски владее топката под 20% от времето и врататя им бави времето от 0 минута. Може би мачовете 2006 в ШЛ. Ама не, ние играем като тях цял сезон, мдам.


Да загубиш от 10 момчета българи с по 2-3000 лева заплата и с 42 годишен вратар,срещу "супер" звездите ви и "супер" треньор!С над 33 хил. човека подкрепа и да паднеш....голяма работа сте! :mrgreen:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот ivan56 » 10 май 2018 14:05

kanar76 написа:Ботев посреща Берое в следващия кръг. От този мач, почти зависи съдбата за третото място..Преди 32 години от един мач между Левски и Берое игран на Герена зависеше шампионската титла.Вие решихте да я подарите на Стара Загора..Сега ние ще им подарим третото място. СЪДБАТА СИ ВРЪЩА.
Забавя, но не забравя.


Верно, че вие сте от друга Вселена, ама все пак слез на Земята :lol:
Абе кой ви брои вас за живи, проскубани папагали. Венци се изгаври с вас, по най бруталният начин, не, че не го заслужавахте, заради ми-ми където си правите с разни отбори, работата със съдиите дори на ниво ДЮШ в Пловдив област и тн.
Ако вчера, на мястото на Славия бяхте вие, беше ясно, че сте с пасив от 2 гола, още на излизане от Коматево.
Берое, ще ви бие и без да им дадете, сезона за вас приключи.

А за левскарите, дано се събудите от синият сън в който сте попаднали, и това нещо наречено треньор го изритате с 200 към Италия, защото и свои и чужди ви говореха, че този е кръгла нула, обаче всичко се приемаше за хейт.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот kanar76 » 10 май 2018 14:22

vvessel написа:
kanar76 написа:Ботев посреща Берое в следващия кръг. От този мач, почти зависи съдбата за третото място..Преди 32 години от един мач между Левски и Берое игран на Герена зависеше шампионската титла.Вие решихте да я подарите на Стара Загора..Сега ние ще им подарим третото място. СЪДБАТА СИ ВРЪЩА.
Забавя, но не забравя.

Ти пък какъв си ,че да подаряваш? Играч на Ботев ли си или треньор? Или от сега се застраховаш ако отбора ти падне насред Пловдив да имаш оправдание, а майна?


Аз съм само един обикновен фен. Предавам само и единствено настройката на феновете. И ако незнаеш сме собственици на отбора. Та за това ви подсещам.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Eminem » 10 май 2018 14:25

kanar76 написа:Аз съм само един обикновен фен. Предавам само и единствено настройката на феновете. И ако незнаеш сме собственици на отбора. Та за това ви подсещам.

Какво ще подарявате вие бе, птичета сладки ? Всичко зависи от нас!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Player » 10 май 2018 14:27

Нали е ясно, че тирето няма да види Европа, отново. Третия на бараж, а четвъртия директно се класира.

Halo
Мнения: 384
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Halo » 10 май 2018 15:08

Левски страда, а ЦСКА почина. Все е по-добре да си жив, и да те боли, отколкото да си умрял. :lol:

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Popokatepetal » 10 май 2018 16:30

Да попитам всички специалисти, прехласващи се по “талантливите българчета” от Славия, от играта на кого по-точно останахте впечатлени и бихте искали да видите в отбора си? На Гошо Петков паметник да му издигнат в Овча Купел, защото ако тия калитари са бъдещето на българския футбол, ебем ти и бъдещето......

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот siniq_fen » 10 май 2018 17:04

Popokatepetal написа:Да попитам всички специалисти, прехласващи се по “талантливите българчета” от Славия, от играта на кого по-точно останахте впечатлени и бихте искали да видите в отбора си? На Гошо Петков паметник да му издигнат в Овча Купел, защото ако тия калитари са бъдещето на българския футбол, ебем ти и бъдещето......

Бих добавил и мега талантливия Вутов (най-слабият играч на Левски в момента)...
Само Левски!

masliankov
Мнения: 15
Регистриран на: 17 сеп 2010 18:07
Skype: 3J5SR
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот masliankov » 10 май 2018 17:07

Не съм много по писането, ама ме засърбяха пръстите от четене на (предимно) глупости.
И със Гомез и без него, с Роси и без Роси - Левски си е Левски. Отиваш на стадиона и подкрепяш. Купуваш всякакви неща от феншопа, защото в края на краищата футбола в момента е бизнес и след това спорт. Дори и да е само спорт има моменти като вчера. Има и поредици като нашата.
Бесен съм от ситуацията, но съм направил всичко което ми е по силите - ходя на който мач мога, пускам в урничките за каузите, купувам си абонаментна карта, заведох 3 годишната си дъщеря вчера (първият и мач в живота и иска пак), подарих на друго детенце фланелка за рождения му ден и това е което мога. И вчера на мача и днес във форума - тоя да се маха, оня да си отива и най-главното: "Собственика да си поеме отговорността". Алоууууу каква отговорност и пред кого? Той не я ли е поел като плаща масрафа? Дори и парите да не са негови - все са на някой, който има начини да си го контролира това. Нека всички правят само едно нещо - но много добре, а не широки специалисти "всичколози" като едно време... Феновете са да се радват и страдат според ситуацията, да коментират естествено имат право ама да търсят отговорност??? защо??? на кого??? какви са??? С лиценз про за да заместят треньора?
Вторник всички пак на стадиона или пред телевизора и се борим за третото място. После бараж. После Лига Европа ако даде господ. Ако има фенове - ще има и Левски! Кое е сега "оригиналното" ЦСКА - оранжево, розово, пембяно - това което пълни стадиона.
Сега и по "спортно-техническата" част. Всичко започна супер до дузпата. После нервите взеха връх и Роси нямаше план Б. 100% ако Славия бяха повели - ги обръщахме с разлика - защото Роси щеше да трябва да измисли нещо (както с Ботев, с розовите).
Загорчич му беше ясно всичко, нашия състав, тактиката. И на мен ми беше ясна. И като не стана - трябваше драстична промяна - например Яблонски централен, или Вкарваш Кръстев и пускаш Божката халф. Няма много италиански треньори които са нестандартни. Там играят шах. Има един Ди Франческо в момента и всички му се чудят. Та така. А можеше и гредата да влезе и тогава щеше Роси да е тактика който не променя нищо защото вярва в победата и плана си...
Както и да е - нека си чешем езиците - но и да си вършим работата.

Вторник на стадиона и САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот galina4 » 10 май 2018 17:12

bsz1916 написа:
kanar76 написа:Ботев посреща Берое в следващия кръг. От този мач, почти зависи съдбата за третото място..Преди 32 години от един мач между Левски и Берое игран на Герена зависеше шампионската титла.Вие решихте да я подарите на Стара Загора..Сега ние ще им подарим третото място. СЪДБАТА СИ ВРЪЩА.
Забавя, но не забравя.

Ако станем 3 - ти с подарени последните 3 мача ( с Ботев , Лудогорец и Микре Юнайтед ) ще станем за смях на всички . А и какво ще го правим това 3 - то място като нямаме нито отбор , нито треньор за Европа . Доста комично ще изглеждат тези " медалисти " след загуби с 0:3 , 0:4 , 6:0 и 7:0 . Като гледам и Левски едва ли много ще му се зарадват след изгубената купа за която се готвеха цяла година . Може би с оглед играта на вас би ви прилягало повече ( както и купата ) , но във футболът понякога се случват и нелогични неща .


Добре дошли в сайта ни, уважаеми! Как така се престрашихте да надникнете тук? Сигурно ще установите сам, че левскарите не са ме изгонили и тук има място за всякакви мнения и от привърженици на противникови отбори, освобено пък след загубата ни вчера! И че тук няма долни клеветници и доносници като оня Ваш ненадминат с лъжите си "доктор" (може и да е "професор или нещо друго").
Този път споделям напълно мнението Ви, защото и миналата година додрапахме до третото място. Вярно е че то дава право, ако спечелим идиотският бараж, за участие в Лига Европа. Само че за там ни е нужен горе-долу kласен отбор, какъвто в момента все още сме оформили. Победите над "Берое" или елиминирането на Тирето не са мерило за някаква особена kласа, поради простата причина, че Вашият отбор се ръководи от костюмирания манекен Томаш, а при Тирето нещата допираха единствено до макар и надценения Каранга. Пък и формата на самото ни вътрешно първенство не допринася с нищо за някакво развитие на клубния футбол. Вярно е, че фаворита"Лудогорец" е с една глава по-горе от всички участници във висшата лига, но и техният футбол в общи линии е под средноевропейското ниво.
Така че "Левски" ако има късмет може да мине 2-3 отсявки в предварителните мачове за груповата фаза на Лига Европа. А ако оня отгоре е благосклонен, може и да стигнат и дo групите. Иначе с тази игра не виждам как може да стане!
Те и разградчани имаха невероятен късмет миналата година като се добраха до груповата фаза на ЛЕ. Но като гледах мачовете им с литовците и как ги отстраниха от ШЛ ония евреи, мисля че няма какво повече да скачам от възторг.
________________________________________________________________________________________________________
Не се заяждайте с мнoгoпрофилното тролче sprv, arena23, doblesten, champoine, stone, champoin защото е злопаметно и отмъстително и ще докладва на модераторите!

Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта