Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Купата е...

Синя
246
60%
Бяла
162
40%
 
Общо гласове: 408

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Red thunderstorm » 10 май 2018 02:06

love_hurtz написа:
1914.1902 написа:Изглежда купата е спечелена от ЦСКА-София с тази радост у феновете им . ;)


То ЦСКА не съществува вече, дано и на този кенеф бутнат капака. Чакам другата забава ЦСКА-1948 да влезне в А група и Лудогорец да им пусне да вземат титлата, тогава кой ще има 32 титли :mrgreen:

Ами нали се бараш за умен, ха познай! :o
Чакал бил..., шалварите щели да им пуснат...Егати дебилите в този форум.

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот love_hurtz » 10 май 2018 02:12

Red thunderstorm написа:
love_hurtz написа:
1914.1902 написа:Изглежда купата е спечелена от ЦСКА-София с тази радост у феновете им . ;)


То ЦСКА не съществува вече, дано и на този кенеф бутнат капака. Чакам другата забава ЦСКА-1948 да влезне в А група и Лудогорец да им пусне да вземат титлата, тогава кой ще има 32 титли :mrgreen:

Ами нали се бараш за умен, ха познай! :o
Чакал бил..., шалварите щели да им пуснат...Егати дебилите в този форум.


Радвай се сега, продаде си достойнството. Бутнаха ви капаха и го боядиса оранжев. Айде чезвай, как не те е срам да пишеш тук. Шалвари, ама ви дупат където ви хванат. По-жалко от това да си продадеш принципите няма, това го правят само к*рвите. Левски може и да са зле, може да ги ебавам, ама не са паднали толкова ниско колкото тебе.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Red thunderstorm » 10 май 2018 02:22

love_hurtz написа:Радвай се сега, продаде си достойнството. Бутнаха ви капаха и го боядиса оранжев. Айде чезвай, как не те е срам да пишеш тук. Шалвари, ама ви дупат където ви хванат. По-жалко от това да си продадеш принципите няма, това го правят само к*рвите. Левски може и да са зле, може да ги ебавам, ама не са паднали толкова ниско колкото тебе.

Поради липсата на отбор, който да подкрепяш, си заел удобната позиция да плюеш по всички. Жалкар! И не ми стана ясно, как стигна до извода, че съм продал принципите си? Или достойнството? По никнейма ми ли, по какво съдиш? И кой си ти та да ми даваш акъл и да ме определяш какъв съм и защо такъв съм, а? :evil:
Последна промяна от Red thunderstorm на 10 май 2018 02:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Player » 10 май 2018 02:27

Трябва да се стягаме, за да отидем на бараж и да спечелим място за ЛЕ. Ако се играе честно, Берое не може да вземе 3 точки в следващите си три мача, но ние трябва да си вземем поне 7 точки за всеки случай.
Няма такъв мач с толкова накъскване на играта заради бавене и симулиране. Пълна селяния показаха белите мишки на терена, начело със селското вратарче. Петков изяде поне 20 минути от мача, а картон за бавене, кога??? Той можеше да отиде да изпие едно кафе и съдията щеше да го чака. Беше за поне 10 жълти картона за бавене, ама само получаваше чат пат, някое друго уж последно предупреждение...
Размазани бяха във всяко едно отношение белите. Няма от какво да се срамуваме от този мач. Просто топката не влизаше и не влизаше. Смяната на Кабрал, не се разбра за какво е? Чаках Панайотов да влезе почти цял мач... И в групата не беше единственият ни футболист отбелязал дузпа за сезона... Цяла година се видя, че дузпи не можем да бием и стигне ли се до тях - губим.
Колегата Методито, каза че е сънувал, че няма чрез купата да стигнем до ЕКТ, а чрез първенството и ни чака много радост в ЕКТ. И ако сме трети и вземем баража, ще започна доста да вярвам на свръхестествените му възможностите. Дано се окаже прав, жалко за всички левскари днес и двойно за такива като колежката Ралка, която имаше и РД...
Горе главите, продължаваме си по пътя и това е! Едни дузпи, не променят нищо! Нито пък една загуба, нито пък един трофей по-малко! Всички са губили финали. И на нас не ни е нито за пръв, нито за последен път.

Bookmaker
Мнения: 5
Регистриран на: 08 май 2018 11:16

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Bookmaker » 10 май 2018 05:47

До края на първенството Левски има гостуване след 2 дни в Разград, после след още 3 дни мач с ЦСКА-СФ, и след още 3 дни гостуване на Верея.
Предвид траурното настроение на играчите след този финал, и това, че са играли 120 мин днес, много ми е чудно откъде ще вземат психически и най-вече физически сили да изиграят за 10 дни 3 мача, 2 от които като гости и да вземат от тях поне 6 точки.
Мисията ми изглежда невъзможна.
От друга страна, чужденците в Лудогорец ги пускат във ваканция след мача с Левски и за гостуването на Берое, Лудогорец ще играе с юноши и резерви.
Отсега е сигурно, че ако класирането на Берое зависи от последния мач с ЦСКА-СФ, то червените ще им дадат мача, защото той за тях така или иначе е без значение.
Също така, отсега е ясно, че другата сряда ЦСКА-СФ, за да отмъсти на Левски за загубения полуфинал, ще се хвърли с всички сили да вземе победа, с която да лиши Левски от ЕКТ.
Левски днес получи 4 картона, в събота в Разград със сигурност ще има нови, с ЦСКА-СФ, също ще има, което значи, че за гостуването на Верея е много вероятно да има доста наказани и контузени.
Изобщо, даже и Ботев(който също не играе вече за нищо) да вземе нещо от Берое, то това пак по никакъв начин не гарантира 3-то място на Левски.
След 120 минутната битка днес, трябва да сме големи наивници, за да очакваме в събота(след 2 дни) Левски да победи като гост Лудогорец.
С две думи, не Ботев, а Лудогорец и ЦСКА-СФ държат съдбата на Левски в свои ръце.
А когато си в позиция вече да зависиш от други, а не от собствените си сили, нещата са наистина трагични.
И за капак, ако Левски играе бараж, то той най-вероятно ще е срещу Локо(Пд) и ако някой си мисли, че Левски със сигурност ще бие Локо Пд, да направи справка с днешния мач.
И последно - ако не можеш да биеш Славия и Локо Пд, то тогава дали заслужаваш да играеш в Европа?? :?
Най-богат на този свят е вятъра. Хората хвърлят на него пари, време, чувства, надежди...

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот krumeto » 10 май 2018 06:27

Bookmaker написа:До края на първенството Левски има гостуване след 2 дни в Разград, после след още 3 дни мач с ЦСКА-СФ, и след още 3 дни гостуване на Верея.
Предвид траурното настроение на играчите след този финал, и това, че са играли 120 мин днес, много ми е чудно откъде ще вземат психически и най-вече физически сили да изиграят за 10 дни 3 мача, 2 от които като гости и да вземат от тях поне 6 точки.
Мисията ми изглежда невъзможна.
От друга страна, чужденците в Лудогорец ги пускат във ваканция след мача с Левски и за гостуването на Берое, Лудогорец ще играе с юноши и резерви.
Отсега е сигурно, че ако класирането на Берое зависи от последния мач с ЦСКА-СФ, то червените ще им дадат мача, защото той за тях така или иначе е без значение.
Също така, отсега е ясно, че другата сряда ЦСКА-СФ, за да отмъсти на Левски за загубения полуфинал, ще се хвърли с всички сили да вземе победа, с която да лиши Левски от ЕКТ.
Левски днес получи 4 картона, в събота в Разград със сигурност ще има нови, с ЦСКА-СФ, също ще има, което значи, че за гостуването на Верея е много вероятно да има доста наказани и контузени.
Изобщо, даже и Ботев(който също не играе вече за нищо) да вземе нещо от Берое, то това пак по никакъв начин не гарантира 3-то място на Левски.
След 120 минутната битка днес, трябва да сме големи наивници, за да очакваме в събота(след 2 дни) Левски да победи като гост Лудогорец.
С две думи, не Ботев, а Лудогорец и ЦСКА-СФ държат съдбата на Левски в свои ръце.
А когато си в позиция вече да зависиш от други, а не от собствените си сили, нещата са наистина трагични.
И за капак, ако Левски играе бараж, то той най-вероятно ще е срещу Локо(Пд) и ако някой си мисли, че Левски със сигурност ще бие Локо Пд, да направи справка с днешния мач.
И последно - ако не можеш да биеш Славия и Локо Пд, то тогава дали заслужаваш да играеш в Европа?? :?


Лудогорец ще легне на Левски, тирето на Берое!
Става интересно в края на шампионата!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Ozzimozzi
Мнения: 7137
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Ozzimozzi » 10 май 2018 06:49

Michael_Buble написа:ЛЕВСКИ Е ЛЮБОВ, А НЕ ОМРАЗА!!!
Прокобата е, че устройвахме фалшиви погребения с фалшив поп. Апропо, какво се случи с него, някой да си спомня???!
Другата прокоба е, че колкото и да е противен Венци, същите тези, които правиха погребения, се гавриха с паметта на сина му. Ето ви 2 прокоби.
Никога никъде омразата не е победила любовта!!!
От 9 години ние сме повече омраза, отколкото любов на всяко ниво в клуба и това е резултата.
Иначе, чисто спортно-технически аз не мога да искам повече. Можеше да победим и с 5:0!
Детайла беше дузпата в 13-тата минута. А третата прокоба е, че един такъв детайл щеше да тласне привържениците от Разпни го до Осанна(и обратно при първа възможност)
А това води до нова злоба. А тя води до първите 2 прокоби.
Аз твърдо нярвам и стоя зад този отбор!
САМО ЛЕВСКИ!!!

Много истина има в това мнение. Аз само ще допълня, че съдбата не обича доносниците. Вие (левскарите) от години се занимавате повече с другите отбори, отколкото със своя. Честита купа на Славия! Спечелиха си я напълно заслужено!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот MAXIMUS » 10 май 2018 06:51

Най-слаВият отбор от 4-те полуфиналиста спечели купата ! Късмета на подуянския отбор ги прати на финала след като отстраниха преди това отслабения и осакатен /умишлено/ Ц С К А, но само с късмет не става, трябва и умения да реализираш поне едно от 5-6 чисти ситуации. Толкова слаб и смешен носител на купата не е имало никога в историята на турнира. Имах чуството, че геренци играят срещу варели и едно вратарче !!! Да кажеш че поне в защита са били стабилни ама не. Те там бяха като дантелинете прашки на жена ми. Най-наглото и позорно е като се сетим как това посредствено отборче го добутаха до финала - мачовете срещу Етър и Ботев ! И този "отбор" ако не го биеш с разлика, трябва да се самоубиеш.
На герена да спрат да си фантазират за прокоби, закленания, тъмни сили и други паранормални явления, защото и през този сезон получиха поредните порции аванти и подпирания във възлови моменти на няколко мача.
Много публика, прекрасна атмосфера, поздравления. Така трябва да е. Само една лека забелжчица към "сините'! Вземете да измислите една песен за отбора си и да я пеете. Тези едни и същи скандирания с името на Апостола и какво е морето/небето вече са омръзнали и на най-крайните фенове от крайните квартали.

Ozzimozzi
Мнения: 7137
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Ozzimozzi » 10 май 2018 06:52

miro_rz написа:Ще ви подарим една точка в другият кръг не се притеснявайте !
Ама с този отбор сте до никъде в Европа !

Струва ми се, че няма да е само една, иначе ябълката ще си остане неизлъскана. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот bsz1916 » 10 май 2018 07:33

Michael_Buble написа:ЛЕВСКИ Е ЛЮБОВ, А НЕ ОМРАЗА!!!
Прокобата е, че устройвахме фалшиви погребения с фалшив поп. Апропо, какво се случи с него, някой да си спомня???!
Другата прокоба е, че колкото и да е противен Венци, същите тези, които правиха погребения, се гавриха с паметта на сина му. Ето ви 2 прокоби.
Никога никъде омразата не е победила любовта!!!
От 9 години ние сме повече омраза, отколкото любов на всяко ниво в клуба и това е резултата.
Иначе, чисто спортно-технически аз не мога да искам повече. Можеше да победим и с 5:0!
Детайла беше дузпата в 13-тата минута. А третата прокоба е, че един такъв детайл щеше да тласне привържениците от Разпни го до Осанна(и обратно при първа възможност)
А това води до нова злоба. А тя води до първите 2 прокоби.
Аз твърдо нярвам и стоя зад този отбор!
САМО ЛЕВСКИ!!!

Най точното и съдържателно мнение по темата . Браво , няма какво да добавя . Може би само това , че Делио Роси няма как да е виновен за 9 - те години без трофей и че израстването на Левски в игрово отношение при последните мачове е очевидно . А колкото и парадоксално да звучи , този мач беше един от най - добрите за Левски , но късметът снощи тотално им беше обърнал гръб .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: onegavon, TristaNNN и 102 госта