Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Купата е...

Синя
246
60%
Бяла
162
40%
 
Общо гласове: 408

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот ralka_levskarka » 05 май 2018 08:19

Искам хубав рожден ден да имам ;) . Успех на на момчетата!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

realno
Мнения: 6460
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот realno » 05 май 2018 09:40

Искаше ми се да сме на финал с осиновителите на Литекс и да се играе на "юбилея" им. :) Е, тогава щеше да е празник :lol:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот WPWW » 05 май 2018 10:52

Този отбор на "Левски" доста прилича на онзи от 2013г., който изгуби по уникален начин титлата. За пръв път оттогава са събрани доста интересни и класни офанзиви футболисти - Паулиньо, Обертан, Буш, Гомез, подобни на Гари, Карвальо, Силва, Йовов и Кристовао. Разликата е, че сега отборът е по-организиран в защита, подобна издънка едва ли ще се получи.

Но при всички случаи този отбор трябва да се запази, а не да се разпадне като след споменатия мач, същите футболисти с по-класен треньор щяха да донесат титлата на вековния юбилей.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Странджата » 05 май 2018 11:20

Хайде стига с този треньор! Намерете по-добър, платете му и после се радвайте. А за мача - никога не съм бил с толкова свито сърце преди мач със Славия - не може да се предвиди какви ще ги надроби фиданката Венци. Но ако има логика и справедливост - отнасяме ги поне с три гола. Но няма, защото е игра, в която правилата не се спазват ... Така или иначе - "Само Левски!" и който може - на стадиона. А на мене така ми се иска да съм там - спомням си последния паметен мач със Славия - проливен дъжд, гол на Гунди с глава с плонж в калта в последните секунди. Като се прибрах, гащетата ми - тогава се носеха бели, през панталона бяха почервенели от пейката в сектор В. Навсякъде чадъри, аз нямах - най-малко три се изливаха в гърба ми ...
Хайде, лавина!!!

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот Vura » 05 май 2018 11:45

0-1 Bus 3
1-1 Goranov 81(OG)
1-2 Jablonsky 94
2-2 Thiam 119(OG)

5-4(p)

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот way » 05 май 2018 12:12

Vura написа:0-1 Bus 3
1-1 Goranov 81(OG)
1-2 Jablonsky 94
2-2 Thiam 119(OG)

5-4(p)

Това и Чичо Венци не може да го нагласи така да стане

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот XXXX18 » 05 май 2018 12:25

2013 пак щяхте да вземате купата Ама един Зелено бял вихър ви отвя и неможахте. Левски загуби ли финала тяхната работа е :ОТИДОХ ДО РИМ АМА НЕ ВИДЯХ ПАПАТА.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Към съмишлениците

Мнениеот Странджата » 05 май 2018 12:29

Това Vura етимологично да не е от Wurst Изображение - много ми прилича на побългарена контаминация :).
Иначе и на Vura, и на всички останали - зелен и дъхав Гегьовден! Vura довечера сигурно ще получи и допълнителен стимул за празнуване - най-искрено му го желая, макар че рожден ден на фалирало дружество, наследник на фалирала соц. държава не е някакъв празник :). Но пък този случай не е прецедент - напротив - това е най-редованата проява на т.н. континуитет в българската държавност - да припознаваме онова, което чорбаджиите - предишни и сегашни - казват, че е това :)

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: XXXX18

Мнениеот Странджата » 05 май 2018 12:31

А бе и ти си ходил май на училище, ама учебник по български не си видял :). Да си жив и здрав - навярно имаш още време да изкараш някой и друг клас от прогимназията :)

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Купа на България: Славия (София) - Левски (София) , Сряда

Мнениеот South_Park » 05 май 2018 12:32

Осем на два за евреите
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jusi, mikata, suni и 122 госта