75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 3:2FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
175
66%
Равен
13
5%
Победа за Ботев
76
29%
 
Общо гласове: 264

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1022
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот noo » 05 май 2018 00:02

Днес играхме с резервите. И то срещу Ботев, които са добър отбор за нашето първенство. И въпреки това победихме. Затова ми са странни коментарите от рода "този ставал, оня не ставал". А истината, поне според мен, е че имаме доста добри резерви, вкл. Н. Кръстев, Ив. Найденов и Ст. Иванов. На цитираните им трябва повече игрови минути, повече сработване с титулярите и тогва ще си проличи дали стават за отбора.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Player » 05 май 2018 00:03

Да не забравя да спомена и първият обрат на Левски с Роси! Няколко пъти съм споменавал, че това ми липсва при него и накрая се случи в много хубав ден и момент!
Видях коментари тук, дали е имало и 1000 човека - ами имаше в пъти повече! Не знам дали питат хора които само са гледали мача по телевизията и мнението им е заради първия кадър на мача. Доста хора влязоха след началото на мача заради яденето и пиенето, пред стадиона най-вече.
И за съдията няколко думи, че е споменат. Ритането си го има по Паулиньо - по скоро е дузпа, въпреки че не може да стигне топката. Не знам от телевизията как е било, но ми на трибуните ми се стори, че поне две остри засади не вдигна на Ботев, а нас ни спряха две такива, за несъществуващи. При едната Кабрал излизаше сам срещу вратаря! Освен това вместо да имаме корнер- имаше аут. За задържане с ръка не дава жълт на някой от Ботев. По скоро ни ощетиха съдиите! Всичко това през второто полувреме.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот koisa » 05 май 2018 00:03

Поредно добро второ полувреме... Остава някой да научи играчите да играят така и през първото!
Иначе някои играчи показаха защо са резерви или изобщо не попадат в групата за мачовете.

Важното е, че запазихме основните играчи за финала и не дадохме третото място.
Още двама като Паулиньо и Обертан, един класен вратар, един десен бек и сме готови!

П.С. Панайотов днес ме изкефи най-много. Раздаде се на макс и си заслужи нов договор, поне според мен. :)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Player » 05 май 2018 00:08

W84me написа:
blue avalanche написа:Звучах си точно както трябва! В момента! ;)
И вземете малко тертип от англичаните как се честват легенди! 9-тата минута(номерът на фанелката) - стване на крака и овации! Ако искате - 75-тата... Днес - редовните скандирания.

15 минути се скандираше само "Гунди е вечен", какви са тия мрънканици, наистина не разбирам.


Скандираше се доста! Не сме като онези на запад, дето пляскат една минута и край :!: Ще се скандира и на 19 август! Тогава никой няма оправдание да не дойде! Да дойде може би най-популярният отбор извън Европа и да не е някой който се пише левскар на стадиона, няма оправдание. От сега може всеки да си направи сметката така, че в този ден да е в София!

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Corwin » 05 май 2018 00:20

Според мен нямаше дузпа, ама трябва да си потресаващо тъп защитник, че изобщо да посегнеш така към нападател в тази позиция - я го ритнеш, я не, я нападателят падне сам. Съвсем отделен въпрос е какво гледат ония олигофрени зад вратата.
Иначе е радващо, че си продължихме серията срещу жълтите. Само тя остана от непревземаемостта на Герена...
В сряда всичките мрънкачи на мач, че да се успокоят малко с трофей.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот phd » 05 май 2018 00:27

Много се радвам за момчетата и за публиката!
Трябва да си задържим третото място, мачът със Славия въобще не е сигурен.
Дузпата много ми прилича на тази за Реал срещу Ювентус. Възмутителна, но ... дузпа.

Дано да ни тръгне играта на финала за купата...

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1022
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот noo » 05 май 2018 00:35

Дузпата е доста спорна . Има нарушение, но след като Паулиньо се освободи от топката.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот popokutepetel » 05 май 2018 00:44

noo написа:Дузпата е доста спорна . Има нарушение, но след като Паулиньо се освободи от топката.


И в кое правило пише, че има връзка между нарушението и това топката да е в твое владение?
Чиста 100% дузпа заради абсолютно дърварското изиграване на защитника. Подобна свириха срещу нас в мача с Хайдук заради също такова дърварското изпълнение на Пиргов.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот sinfen14 » 05 май 2018 00:52

Хах....И кое точно не е дузпа?Има ли контакт между защитника на Ботев и Паулиньо?Има.Играе ли защитника с топката - Не.Нарушението не е грубо или брутално,но е 100%-во.Много груба грешка на десния бек на канарите,който първо беше надигран,а после реши да прави нарушение в наказателното...

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Serafim » 05 май 2018 01:06

Една такава обръщалка срещу Литекс ще доведе до много рев. :) Ама по-добре да си г бием така доволно, без да треперим.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта