75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 3:2FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
175
66%
Равен
13
5%
Победа за Ботев
76
29%
 
Общо гласове: 264

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Player » 04 май 2018 23:04

blue avalanche написа:
Player написа:Важно е всички които ще отидат на стадиона да останат доволни. Има хубави неща около стадиона. Явно ще повали малко, може би няма да бием с този състав, но поне днес , това не е най-важното. Важното е да е пълен стадиона и да стане як купон !

Нито на трибуните, нито на терена има "купон"! :evil:


Напротив ! Стана си хубав купон накрая и на терен, и на трибуни, и във въздуха и на таблото накрая. Емблемата на Бока не се вижда всеки ден на стадион в Европа ! Бях там и го усетих, точно както си го представях. Малко повече хора очаквах, но може би работния ден и празничните следващи дни са попречили за това, както от наша страна така и от гостите, които пък бяха прекалено малко....
Сигурно и си го видял всичко това , но е трябвало малко да изчакаш, за да не звучиш нелепо в момента. Нека окончателните коментари за един мач да започват след последния съдийски сигнал, а не на полувремето, нали :?:

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Kotooshu » 04 май 2018 23:09

Дузпа , няма !
Левски игра 20 минути и бяха достатъчни .
Поклон пред височки левскари ... обичайте си отбора и го подкрепяйте . Гунди ни гледа
Изображение
Уважение и за канарите и за всичките им легенди !
Ботев заслужава , да играе в Европа !

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7pp7VZS3x0g[/youtube]
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Player » 04 май 2018 23:21

Всичко беше точно ! Мача завърши много сладко ! Екипите са страхотни ! Чакам с нетърпение да ги пуснат в продажба. Всичко хубаво започва от полувремето, когато бяха аплодирани ветераните и беше пусната песента за Гунди! Вдигна се публиката и започна аплодиране към футболистите още от тунела до края! Когато не се плюят футболистите, а се подкрепят, нещата стават в даден момент! Явно и Роси ги е успокоил на полувремето, че няма нищо страшно и да се отпуснат. И се справиха и резерви и юноши. Още не мога да повярвам, че бихме и обърнахме надъхан, и титулярен Ботев с този състав, в този празничен за нас ден, че и преди финала за които мислим преди всичко...
И не на последно място - респект към бултрасите днес! Получиха си заслужено поздравленията от стадиона за надписа! Държаха се прилично в 99% от мача. Нашите също не се заяждаха. Получи се добре всичко по трибуните. Значи можело!
Страхотен празник стана!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот W84me » 04 май 2018 23:22

Много силен мач на Панайотов, интересна позиция за него на терена.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Elliah » 04 май 2018 23:36

Браво на Роси за този мач. Запази титулярите, излезе с тотално експериментален състав, направи нужните корекции на полувремето и си взе мача с резервите. Има топки да направи неща, които български треньор не би посмял.
Браво и на Паулиньо! Вдигна отбора с таланта и желанието си за победа. Кеф ми е да го гледам

Резервите:
Кабрал и Белмонт, що годе се справиха. Белмонт откровено няма никаква идея как да се позционира в защита, съответно ще седи на пейката докато се научи. Ако не - довиждане
Белаид - прилично. Личи си че е опитен. За резерва е ОК
Алфонсо - прилично, като изключим една-две грешки. За резерва си е добре. Горанов просто е в по-добър в момента и се надявам така да си останат нещата(много ми е кеф като мога да го кажа за българин :) ).
Найденов - не е за бек, а не съм сигурен дали въобще става за друго. Много лошо позициониране в защита и бавно мислене (само с търчане не става). Дано да се научи, има данни.
Стаси... Не му се получи грам днеска, а имаше желание. Все си мисля, че ако сме с титулярната средна линия и не сипем идиотски центрирания, ще се справи.
Рошу...- тука съм в шах. Добре борави с топка, добра визия за играта, паса му е хубав и точен. Обаче много странно, лошо позициониране когато не владеем топката (може би досега да е играл само зад нападателите, нямам идея). Може заради това Роси да не го пуска все още. Отделно нещо го мъчи физически явно. Както и да е... Гомес е в пъти по-добър, дано да не ни напусне въпреки лошото отношение на публиката към него.
Роналдиньото има желание и непукизъм, това са две много основни качества за нападател. Другото което му трябва е добър удар и префектно пласиране. Това засега не го виждам.
Кръстев- ай стига ги плюхте вратарите. Имам чувството, че четат форума и съвсем се спичат... :) Много притеснен да не се издъни изглеждаше. Обаче, мисля, че ако превъзмогне тези неща, може да бъде добър вратар.

NinjaEdit : Малей... сега прочетох предишните страници...Някои хора трябва да се научат да не пишат на полувремето , че после става много смешно :)
Пророка от Римини ВЪН! Резервите ВЪН! Повече нема да им стъпа на тия! :)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот ralka_levskarka » 04 май 2018 23:43

На Найденов позицията му е в центъра, така че няма какво да му се сърдим. Честно казано и първото полувреме почти не му помагаха.
Иначе много ми хареса включването на Юруков :)
Последна промяна от ralka_levskarka на 04 май 2018 23:44, променено общо 1 път.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот blue avalanche » 04 май 2018 23:44

Player написа:
blue avalanche написа:
Player написа:Важно е всички които ще отидат на стадиона да останат доволни. Има хубави неща около стадиона. Явно ще повали малко, може би няма да бием с този състав, но поне днес , това не е най-важното. Важното е да е пълен стадиона и да стане як купон !

Нито на трибуните, нито на терена има "купон"! :evil:


Напротив ! Стана си хубав купон накрая и на терен, и на трибуни, и във въздуха и на таблото накрая. Емблемата на Бока не се вижда всеки ден на стадион в Европа ! Бях там и го усетих, точно както си го представях. Малко повече хора очаквах, но може би работния ден и празничните следващи дни са попречили за това, както от наша страна така и от гостите, които пък бяха прекалено малко....
Сигурно и си го видял всичко това , но е трябвало малко да изчакаш, за да не звучиш нелепо в момента. Нека окончателните коментари за един мач да започват след последния съдийски сигнал, а не на полувремето, нали :?:

Звучах си точно както трябва! В момента! ;)
И вземете малко тертип от англичаните как се честват легенди! 9-тата минута(номерът на фанелката) - стване на крака и овации! Ако искате - 75-тата... Днес - редовните скандирания.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот blue avalanche » 04 май 2018 23:47

ralka_levskarka написа:На Найденов позицията му е в центъра, така че няма какво да му се сърдим. Честно казано и първото полувреме почти не му помагаха.
Иначе много ми харесва включването на Юруков :)

Не е въпросът само, че го развинтиха. Дори когато беше с топката в крака, не знаеше от коя страна да я ритне! Пълен гипс! В центъра, пък, как ще го разминават... Не ти е работа!
На Юруков прическата ли ти хареса? Щото той барна топката има-няма 2 пъти. :mrgreen:

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот Elliah » 04 май 2018 23:47

ralka_levskarka написа:На Найденов позицията му е в центъра, така че няма какво да му се сърдим. Честно казано и първото полувреме почти не му помагаха.
Иначе много ми хареса включването на Юруков :)

В центъра няма как да играе при наличните футболисти на тези позиции. Иска ми се да му намери някъде место Роси, но ако привлечем замесник на сърбина, мисля че ще трябва да продадем Найденов

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 75 години Георги Аспарухов , Левски (София) - Ботев (Пловдив) / Петък /

Мнениеот W84me » 04 май 2018 23:49

blue avalanche написа:Звучах си точно както трябва! В момента! ;)
И вземете малко тертип от англичаните как се честват легенди! 9-тата минута(номерът на фанелката) - стване на крака и овации! Ако искате - 75-тата... Днес - редовните скандирания.

15 минути се скандираше само "Гунди е вечен", какви са тия мрънканици, наистина не разбирам.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта