ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
98
30%
Равен
36
11%
Победа за Левски
196
59%
 
Общо гласове: 330

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 236
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот jungle » 29 апр 2018 22:21

За миг зърнах мнение на някакъв "МЪЖ" който търсеше СМЕЛЧАГИ.......тъкмо да му напиша нещо и .....delite :lol: :lol: :lol:
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Player » 29 апр 2018 22:28

Имаме топ новина - Митрев не допусна гол! Другата е че унижихме Берое, точно както казах, че трябва да направим след като паднаха със седмица в Разград. И последната новина е титлата за Лудогорец! Да видим, ще има ли шпалир за тях от онези с карамфилите :mrgreen:
Големите критики към Роси от почти всички левскари си оказаха влияние. Отбора 8-9 месеца игра едно и също и след като си получи заслужените упреци, нещата се промениха за няколко седмици. Ако беше хвален при измъчената игра, едва ли щеше да промени нещо, така че всички които го нахранихме имаме принос към възхода! Сигурно е че са му превели какво се е пишело и коментирало и се взеха мерки. Сега отбора играе много по освободено и с удоволствие. А не стегнато и предпазливо за 0:0 отзад и каквото стане отпред. Както казвах, не е важно да не допуснем гол, а да вкараме повече. Едно време на покойника му давахме по два гола, за да стане интересно и после да го унижавахме :mrgreen:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот fen1914 » 29 апр 2018 22:57

Player написа:Имаме топ новина - Митрев не допусна гол! Другата е че унижихме Берое, точно както казах, че трябва да направим след като паднаха със седмица в Разград. И последната новина е титлата за Лудогорец! Да видим, ще има ли шпалир за тях от онези с карамфилите :mrgreen:
Големите критики към Роси от почти всички левскари си оказаха влияние. Отбора 8-9 месеца игра едно и също и след като си получи заслужените упреци, нещата се промениха за няколко седмици. Ако беше хвален при измъчената игра, едва ли щеше да промени нещо, така че всички които го нахранихме имаме принос към възхода! Сигурно е че са му превели какво се е пишело и коментирало и се взеха мерки. Сега отбора играе много по освободено и с удоволствие. А не стегнато и предпазливо за 0:0 отзад и каквото стане отпред. Както казвах, не е важно да не допуснем гол, а да вкараме повече. Едно време на покойника му давахме по два гола, за да стане интересно и после да го унижавахме :mrgreen:


Четири добри мача през последния месец са добра новина, но не са гаранция за устойчива тенденция. За да отмият срама от последния сезон и футболисти и треньор трябва да смачкат конкуренцията, и седващия сезон да бъдат реален съперник на Лудогорец за титлата. Купата ще бъде приятен завършек на иначе проваления сезон. Днес за мен беше най-добрият мач на отбора при Роси. Само Левски!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Groucho » 29 апр 2018 23:21

Player написа:Имаме топ новина - Митрев не допусна гол!

Най-накрая Роси му е забранил да играе с ръце, похвално :!: :lol:

trex
Мнения: 301
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот trex » 29 апр 2018 23:35

Пълен срам беше този мач. Да се мъчим срещу отбор получил 7 гола преди седмица :lol: Само късмета ни покри. Предните мачове като пропускахме дузпи и загубихме точки беше заслужено, но ако ни бият със случаен гол е защото сме мега зле. Тази победа е измъчена, а Берое имаше толкова много положения, че само съдията ги извади половината. То бива да ни подпират, но пък как иначе ще победим. Не гледайте статистиката, както казаха какво ще стане още преди мача, смазаха ни по всички показатели.
А сега малко сериозно. Гарантирано отборът ще привлече нов вратар. За съжаление на Митрев му липсват основни неща, за да е класен вратар. Нека не го храним, но след края на сезона може да остане 2 избор. Днес замалко да си вкара пак гол. При 1 елементарна топка за спасяване, я "спаси" като я върна обратно в наказателното поле и то умишлено. Всеки класен вратар ще я изчисти към тъч/ъглов, защото в 90% при тези ситуации отива в играч на противника с лице към вратата и на скорост. Друга грешка при много вратари в България са излизане в мелето с изпънати крака :lol: Това си е опит за самоубийство. Имаше мачове, в които топки центрирани в малкото поле вместо да ги вземе седи и чака удар. От няколко мача, предполагам след забележка от треньора на вратарите започна да излиза като луд, но кога трябва кога не, увисва и прави голови положения. Това е много важен пост и при липса на детински грешки ще даде повече увереност и сигурност в отбора. Ако погледнем това първенство колко точки са загубени от детински грешки на вратарите в отбора ще се окаже, че въпреки не особено добрите мачове пак нещата можеше да са далеч по-добре. Чакаме и някой на мястото на Цветкович през лятото. Не съм сигурен, че все още имаме точния нападател, но Ривалдиньо е загадка, която евентуално ще я решим следващият полусезон. Вутов не е лош футболист и поне за дълбочина става. Тази годи 2-3 нови, но качествени. Дано от новия сезон запише някоя минута и това момче Петков ли беше :roll: Роси каза нещо много важно, че в последните и най-важни мачове ще се види кой става за отбора. Добри играчи има много, но такива които да решават мачове и да правят разликата ни трябват.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот eelche » 29 апр 2018 23:38

LSFC 1914 написа:
way написа:Ако вземем купата и станем трети, а Славия спечелят долната половина, срещу себе си ли ще играят за ЛЕ ? :mrgreen:


Ще играят срещу четвъртия в класирането.


Далеч не съм убеден,че фалшификацията наречена ФК Ловеч-Етрополе ще играе в ЕКТ. FIFPro е поискал официално от УЕФА недопускане в ЕКТ за сезон 2018-19,а преди няколко дни се появи една много интересна статия в един норвежки вестник,касаеща именно незаконното лицензиране от Пияната Перука на този "клуб".Призовавам да не бързаме със сметките кой и кога ще участва.

В един момент може да се окаже,че ние, "Берое" и "Ботев" + евентуално победителят от долната половина ще имат право да участват в Лига Европа.

По темата: ВСИЧКИ,които поставяха под въпрос качествата на футболистите и треньора дон Роси заслужават да си изядат думите.Начело поставям червената шайка от ЛайвСпорт,медиите на Пеевски, минетчийника от Биай ТВ, С.Стоилов, баджанака на Серж Йофу, кокали,курдовци,овчеглавци и всякакви други измислени герои.

Сега е момента да се използва инерцията и да се постигне втора поредна победа срещу силен съперник,какъвто е "Ботев" за да може да изчезне психологическият фактор напълно.В началото на сезона бях казал,че италианците правят по-добър пролетен,отколкото есенен сезон.Оказах се прав.Влияние според мен оказа и присъствието на господин Русев близо до отбора,която даде самочувствие на интернационалният ни състав.

ОFFTOPIC: Получи се информация,че се преговаря с нападател от Италия,който да конкурира Буш на върха,но все още няма официално потвърждение.Очевидно господин Русев и дон Роси са започнали подготовка за лятната селекция и евентуалното участие в ЕКТ.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Corwin » 29 апр 2018 23:53

Прекрасен мач. А можеше с още 3 такива през сезона да не треперим дали ще сме трети.
Както колега беше казал по-горе - 'с тази игра Роси има доверието ми за следващия сезон'. Ако се окаже, че правилото е страхливата игра от началото на пролетта - доверие няма.

Но засега критиците мълчим.

trex
Мнения: 301
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот trex » 29 апр 2018 23:58

eelche за мен няма съмнение, че отборът, който завърши на 2 място няма да играе в Лига Европа. Това не е БФС наказва отбор с 1 сезон в Б група и го кани по служебен път без да е изтърпяно наказанието :lol: Да бъде допуснат отбора до турнирите им ще е равносилно на това да кажат, че са сбъркали, което значи, че са ощетили отбор :shock: Това значи дела за пропуснати ползи и т.н. Ако някой мисли, че от УЕФА ядат доматите с колците и не са наясно на 100% какъв е случаят много се лъжете. Те са имали всички документи, които показват, че 3 години нямат право да играят в техни турнири. Има решение от миналата година и това значи да мислят за Европа от догодина. Тези врели некипели от Стойчо са само да надъхват публиката, да играят футболистите и т.н.
Третия играе бараж 4 се класира директно :lol: Това първенство е пълна смехория. Седмия да играе в Лига Европа за сметка на 4,5,6 :lol: Съгласен съм, но това да не се решава в 1 мач, защото в 1 мач всичко става, а в 2 обикновено се класира по-добрият и подготвен отбор, а нали уж целта е добро представяне на нашите отбори, уж :lol:

icemanbg33
Мнения: 1565
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот icemanbg33 » 30 апр 2018 00:47

Исками се и аз като всички тук да съм на гребена на вълната, но някак съм по-предпазлив. Левски показва надграждане, но не мисля, че е уникално. Смятам, че просто показваме доста по-добра физичекса подготовка от другите отбори, защото днес до първия гол играехме на доста ниско ниво. След това всичко си дойде на мястото.

Аз подкрепям Роси и казвам, че дори и при загубена купа пак трябва да остане. Идеята ми е да не прибързваме със заключенията, защото този отбор до преди 3 седмици играеше ганкиното. Надявам се да продължават да показват това и догодина да гоним групите на ЛЕ

Приятна вечер от мен, левскари. Пийте, яжте и се гордейте, защото Левски играе футбол (за първи път от +3 години).

Ах, колко хубаво е да си левскар!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот eelche » 30 апр 2018 01:35

trex написа:eelche за мен няма съмнение, че отборът, който завърши на 2 място няма да играе в Лига Европа. Това не е БФС наказва отбор с 1 сезон в Б група и го кани по служебен път без да е изтърпяно наказанието :lol: Да бъде допуснат отбора до турнирите им ще е равносилно на това да кажат, че са сбъркали, което значи, че са ощетили отбор :shock: Това значи дела за пропуснати ползи и т.н. Ако някой мисли, че от УЕФА ядат доматите с колците и не са наясно на 100% какъв е случаят много се лъжете. Те са имали всички документи, които показват, че 3 години нямат право да играят в техни турнири. Има решение от миналата година и това значи да мислят за Европа от догодина. Тези врели некипели от Стойчо са само да надъхват публиката, да играят футболистите и т.н.
Третия играе бараж 4 се класира директно :lol: Това първенство е пълна смехория. Седмия да играе в Лига Европа за сметка на 4,5,6 :lol: Съгласен съм, но това да не се решава в 1 мач, защото в 1 мач всичко става, а в 2 обикновено се класира по-добрият и подготвен отбор, а нали уж целта е добро представяне на нашите отбори, уж :lol:


Новите фенове на ФК Ловеч-Етрополе това обаче не го знаят и пак ще се създаде психоза :mrgreen: Но БФС са ПOTKИ и не искат да се конфронтират отново с Гришата след като той очевидно заби нож в гърба на малката Пена и отдаде подкрепа на Пияната Перука. А вероятно на "Жребието" ще станем свидетели на BUL 2 :lol: :lol: В тази връзка ми е много интересно до кога анти-левскари ще коментират мачове на нашият отбор? Напълниха тая измислена ТВ с отритнати журналя от бюрековата тв7,които нямат грам обективност.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта