ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
98
30%
Равен
36
11%
Победа за Левски
196
59%
 
Общо гласове: 330

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Afganec » 01 май 2018 17:06

Молете се да успеем да запазим основното ядро на сегашния състав.
Защото ако лятото ни напуснат наведнъж Прохаска, Обертан, Буш, Гомес, Яблонски и Панайотов (каквато възможност има), не знам какво правиме....

Чух слухове, че Русев е разговарял с мощен спонсор, който да дава между 10 и 20 млн. евро/год., но имало условие отбора да играе в ЛЕ още тази година. Дали пък не е познатия слух за добрия стар Хуювей.... :lol:

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 02 май 2018 11:44

damyanov1963 написа:
vvessel написа:
face23 написа:Тази прококоба трябваше да остане Победата трябваше да е за Берое. Левски не бяха толкова добри 2 удара 2 гола.!! За всеки контакт в кокалчетата ви го даваше! Така ще е и с Славия. Берое държеше 54 % повече топката нямахме много удари за целия мач 6 удара, а вие 4 удара 4 гола това ви Беше цялата игра през целия мач, не виждах как ще вкарате гол от игра?!?

А аз не виждам как си завършил средно образование, ако си го завършил изобщо.
И къде видя тази статистика или си я измисли преди малко?

:) Бисерите на кандидатстудентските изпити пасти да ядат, пред оправданията на беройските фенове :)


Когато го прочетох бавно и спокойно ми зазвуча на чичо Митко. :) :) :)
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Serafim » 02 май 2018 11:58

Afganec написа:Молете се да успеем да запазим основното ядро на сегашния състав.
Защото ако лятото ни напуснат наведнъж Прохаска, Обертан, Буш, Гомес, Яблонски и Панайотов (каквато възможност има), не знам какво правиме....

Чух слухове, че Русев е разговарял с мощен спонсор, който да дава между 10 и 20 млн. евро/год., но имало условие отбора да играе в ЛЕ още тази година. Дали пък не е познатия слух за добрия стар Хуювей.... :lol:


100% е Хуавей, обаче 10 млн евро може да ги дава за срок от 5-6 години. Това къде си го чул, кой ти го е казал, не знам, ама по-вероятно да са морките сънища на някого. 10-20 млн евро на година, плюс едни 15 млн, ама лева, да речем колкото е бюджета, това ни прави съизмерими с Лудогорец, като пари.
И аз си мисля, че може да има напускащи, ама някак си не виждам как ще продадат Обертан за 1млн евра, при положение, че може да свърши много повече работа за отбора, при евентуална битка за групите на ЛЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот metodito » 02 май 2018 12:05

Serafim написа:И аз си мисля, че може да има напускащи, ама някак си не виждам как ще продадат Обертан за 1млн евра, при положение, че може да свърши много повече работа за отбора, при евентуална битка за групите на ЛЕ.


Ако се замислиш, звучи напълно логично и последователно с оглед идиотските решения, взимани в "Левски" в последните години. Помниш ли как Батков продаде Гарата и Жо преди ключовите битки в Европа? Ако Батков беше запазил състава не само Спартак Търнава, но сигурно и Локо (Москва) (май с тях щяхме да играем за влизане в ЛЕ) щяхме да отстраним. А със самото влизане, той щеше да направи двойно повече пари от трансфера на Гара, а после да го продаде за още по-хубави пари! Ма мозъци в "Левски" да искаш. :lol:

Махаш Васко, Роман и Обертан, оставяш Кабрал и "звяра от Дакар", дето всеки мач може да ни остави с човек по-малко с малоумните си влизания.

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот realno » 02 май 2018 12:24

Serafim написа:
Afganec написа:Молете се да успеем да запазим основното ядро на сегашния състав.
Защото ако лятото ни напуснат наведнъж Прохаска, Обертан, Буш, Гомес, Яблонски и Панайотов (каквато възможност има), не знам какво правиме....

Чух слухове, че Русев е разговарял с мощен спонсор, който да дава между 10 и 20 млн. евро/год., но имало условие отбора да играе в ЛЕ още тази година. Дали пък не е познатия слух за добрия стар Хуювей.... :lol:


100% е Хуавей, обаче 10 млн евро може да ги дава за срок от 5-6 години. Това къде си го чул, кой ти го е казал, не знам, ама по-вероятно да са морките сънища на някого. 10-20 млн евро на година, плюс едни 15 млн, ама лева, да речем колкото е бюджета, това ни прави съизмерими с Лудогорец, като пари.
И аз си мисля, че може да има напускащи, ама някак си не виждам как ще продадат Обертан за 1млн евра, при положение, че може да свърши много повече работа за отбора, при евентуална битка за групите на ЛЕ.


Ако Обертан го продадат за толкова ще е престъпление. Струва ПОНЕ 6-7 мил евро. Според мен е най доброто крило в А група. Да не забравяме, че евентуално може да игряем в ЕКТ, където при добри игри може да струва и повече. Трябва да се научим да си ценим футболистите, те са най доброя ни капитал.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Serafim » 02 май 2018 13:44

6-7 милиона, какви ги говорите? Обертан дори тук има проблеми понякога, срещу слаби съперници. Да, добре пази топката, дриблира между тях, като колчета, но му липсват головете. Има 3 гола и 8 асистенции във всички турнири от 31 мача, което не е много. Може би ако бе играл през цялото време на крилото щеше да е друго. Оставям настрана мотивацията му срещу по-слаби съперници, където би трябвало да буквално да носи отбора на гърба си. Освен това е на 29 години. 2-3 млн евро след някакъв много добър сезон със 8-10 гола и 15 асистенции, поне, може. Ама на тоя етап, с тази статистика, не вжидам как ще стане. За това и е най-добре да остане в Левски поне още един пълен сезон. От негов трансфер няма какво толкова да спечелим, виж от присъствието му и евентуални приходи от ЛЕ - да.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Kris_men2000 » 02 май 2018 22:47

Какво ви става бе хора.Като чета имам чувството,че продавате круши на пазара.Какви 6 - 7 или 2-3 милиона. За Обертан ако някой пряко силите си се напъне да даде 700 000 - 800 000 трябва да му целуваме ръцете.Я се осъзнайте малко и се вземете малко на сериозно защото ставете смешни.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Afganec » 03 май 2018 06:40

Във всички случаи Обертан в момента струва поне 600-700 хил. евра, само заради визитката си, разбира се, не в Англия или в Примера, но в Турция, Гърция, Китай, Индия, Азербайджан и прочее, все ще се намери някой да го поиска.

Всеки от тези, които съм изредил по-горе, чака едно нещо - евентуално класиране в ЛЕ, сравнително прилично представяне на отбора, и персонални прояви на върха на възможностите на основните играчи. Това ще им донесе внимание от страна на мениджърите, и евентуални нови предложения, добри за края на кариерите им...
Не напразно отбора се разигра точно в момента, в който ЛЕ започна да изчезва от хоризонта. :lol:

И точно затова, момента да рискуват, и да им предложат нови договори е именно сега, преди евентуалното участие в ЛЕ. Спас Русев не е такъв човек, за да действа като бате Венци и особено като СС и ГГ, но ако трябва....
Т.е. - неподписалите да не попадат в групата за мачовете от ЛЕ.

Накратко - не запазиме ли отбора, мечтите за бъдещи успехи отлитат, и цялата добре позната агония с взимането на по 10-15 нови, и стартирането на всичко отначало, ще се повтаря отново и отново...

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Serafim » 03 май 2018 10:01

От всичките изказвани на Роси до тук изглежда, че иска отбора да бъде запазен. Красимир Иванов каза, че нямало да се привличат много играчи на лято. Прохазка като получи наградата за кръга говореше доста в бъдеще време, сякаш е въпрос на време да преподпише.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот blue avalanche » 03 май 2018 10:39

Всички новопривлечени играчи, ВКЛЮЧИТЕЛНО и вашият любимец Прохазка, още с пристигането си заявяват, че са тук, за да спечелят трофеи с Левски!!!
1. Трофеите означават бонуси(ПАРИ)!
2. Трофеите означават ЕКТ и, съответно, трансфер в по-богат клуб. Евентуално...
3. Трофеите, дори в нашата смешна Лига(Купа), означват по-добра визитка! Виж т.2!
Ако трофеите не дойдат, и то бързо, играчите ще си заминат!
Ето защо спечелването на Купата е МНОГО по-важно от въшливото 3-то място! И няма защо да се заблуждавате!
Във визитката на Жорди Гомес, например, пише, че е носител на ФА Купата на Англия.
Да сте видели някъде, че някой е спечелил някакво въшливо 3-то място??? Не, нали?
ПП. И колкото и да е лоялен Прохазка също почна да мърмори, че тук нищо не е спечелил. И който не го забелязва, значи си е заровил главата в пясъка.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], W84me и 61 госта