ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
98
30%
Равен
36
11%
Победа за Левски
196
59%
 
Общо гласове: 330

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Elliah » 30 апр 2018 02:09

Хубав мач, изплющахме ги стабилно :). Роси изнесе лекция по футбол на Томаш и прави чест на последния, че си го признава.
Провели сме страхотна подготовка в Малта, за сведение на специалистите. Физически сме супер след 70-тата минута. И това е при цикъл от 2 мача седмично от маса време. Браво на екипа !
Горанов с всеки мач ме кара да се усмихвам все по-широко. Момчето расте бързо тактически (браво на Роси за това) и вече набира самочувствие.


ПС : Да вметна само, щото знам, че някои виждат името на футболист само като вкара гол :
Гомес е най-грамотния и читав играч, който е идвал в Левски от много, много време... Човека изнесе средната линия на отбора през целия сезон. Толкова много,а и начесто мачове за неговите години... почти няма сгрешен пас или загубена топка, да не говорим колко атаки спира още на центъра. И асистенции... и 4 гола.... Много се надявам да играе до края на кариерата си в Левски. Просто... всеки път като го видя как опъва 40 метров пас по диагонал и той пада на крака на човека, не мога да не се кефя.
ПС2 : Прохазка... Осъзнайте, че ние пари от него не можем и не трябва да искаме. Това момче ни даде толкова много (на отбора и на нас феновете), че напълно е заслужил да го пуснем без пари ако това е неговото желание. Поклон от мен... Може да не е най-техничния футболист, но е повече левскар и българин от много истински българи.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот metodito » 30 апр 2018 07:28

Player написа:Имаме топ новина - Митрев не допусна гол!

Не знам защо е това подигравателно отношение след толкова сухи мрежи. А какво ставаше, ако не беше спасил онова положение на Берое в началото на мача? Нали се сещаш, че резултата можеше да е съвсем различен. Поначало явно и такава му беше идеята на Томаш - ранен гол, да устискат до края на първото, а второто пуска Камбуров и Карачанаков и ни довършват. Ама това на FIFA 18 може и да става, ама не и на живо. :lol:

Всички футболисти бъркат топки по време на мач, но вратарят трябва да е винаги перфектен. Представи си напрежението, което идва от това? (ако Роман, Гомес, Буш, сбъркат една, три, пет топки на мач, никой не ги троли така) Трябва да го извиним, че не е перфектен. Но и аз съм съгласен, че трябва да имаме солиден втори вратар.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот damyanov1963 » 30 апр 2018 08:17

Най-после видях Левски такъв, какъвто искам да го виждам, такъв какъвто беше в предишните десетилетия - Силен, мачкащ безжалостно противниците си, които заради последните години си позволяваха да се подиграват с него, да го наричат средняшки отбор, евроидиот и т.н., като че ли те са нещо повече. Когато Левски биеше в България с такива резултати се представяше добре и в Европа, отстраняваше грандове, играеше на препълнени стадиони и като домакин и като гост и то срещу отбори, като Аякс, Атлетико, Реал М., все неща за които тези, които го наричаха средняк и евроидиот могат само да му завиждат и да си ги мечтаят за техните отборчета...
Снощи Сините дадоха "Урок по толерантност" на едно такова отборче, чийто фенове си правеха сметка, заедно с феновете на ГГ, как щели да ни размажат в Ст. Загора, понеже ония щели да ни изморят в предишния мач за купата :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот wilge » 30 апр 2018 08:58

Бирой можи да играй в Ивропата. Колкото и да не са ми присърце, тези цървули имат шанс да участват в турнира ЛЕ. Независимо дали ще са четвърти или пети. Ловешко- етрополската дружина не случайно се сгромоляса. Сигурно са разбрали, че все още са под възбрана и независимо от платените публикации в някои сайтове, няма да бъдат допуснати до турнира. Пропаганда за пред широките маси. И как иначе? Ако са ЦСКА- трябва да платят милиони неустойки задължения. Ако са ребрандиран Литекс- нямат право де играят в Европа, да честват годишнина (не случайно подготовката нещо заскърца) и въобще да играят в първия ешелон на родното първенство. Нещо заради което Перукан трябва да бъде не само свален от поста си, но и съден.

ПП. През зимната пауза един колега от форума намекна, че има информация от клуба, че в Левски опипват почвата около много класен играч с визитката на Обертан. Ако има инфо нека пише. Време е за надграждане.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот metodito » 30 апр 2018 11:39

Мен пък баси хубавия фиш ми изгоря. Бях убеден в победата ни, и в тази на... "Валенсия". :evil: Айде Еврофутбол дано продължат с хубавите коефиценти за нас. :twisted:

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 апр 2018 13:46

Аз си признавам, че в първите 10 мин. бях нервен... Трябваше ни победа, а ние бяхме доста прибрани, като почти нямахме досег с топката.
После обаче си отворих една бира, викам - Абе даваме им топката, а те не са отбор за постепенна атака, да видим к'во ще излезе. :mrgreen:
Отбихме първоначалният натиск спокойно, без напрежение и драми.
После натиснахме, но не хаотично, макар да нямахме някви чисти положения, беше ясно, че ако падне гол, то той ще е в актива на Левски.
След попадението на Яблонеца, вече се наслаждавах... Отдавна не бях изпитвал такова спокойствие и увереност, че Левски не само ще бие, но и ще го направи с резултат. :lol:

Но все пак се видя, че пропиляваме доста контри, когато сме с числено равенство или дори повече от защитаващите се.
Преди последните ни 2 гола, също можехме да покачим резултата, но не изиграхме правилно контрите.
Е, с изключение на онази ситуация, в която отсъдиха засада на Обертан, а то нямаше такава.

Въпреки хубавите игри и сравнително положителните резултати в последният месец, не бива да се изпада в еуфория.
Имахме подобни периоди и през есента, но те бяха кратки, за съжаление.
Все още можеби ни липсва постоянство... Но има време играчи и треньор да опровергаят това.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Serafim » 30 апр 2018 14:59

THE G.A.M.E написа:След попадението на Яблонеца, вече се наслаждавах... Отдавна не бях изпитвал такова спокойствие и увереност, че Левски не само ще бие, но и ще го направи с резултат. :lol:


Общо-взето това е най-точното определение. Както писах, по една или друга причина Роси наистина играеше предпазливо през по-голямата част от сезона и се опитваше да взема минимални победи. После почнахме да се чудим дали ще вкараме въобще гол, а накрая дали няма и да загубим.
Най-хубавото е, че успяхме в най-важните си мачове да заиграем добре и да не се отрази напрежението на отбора, като цяло, така както се случи и при кандидате за златен дубъл на връх юбилея, който искат да честват, макар да е на друг отбор. И то в края на сезона, където умората в много клубове се видя, а при нас отсъства.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот blue avalanche » 30 апр 2018 16:02

Serafim написа:
THE G.A.M.E написа:След попадението на Яблонеца, вече се наслаждавах... Отдавна не бях изпитвал такова спокойствие и увереност, че Левски не само ще бие, но и ще го направи с резултат. :lol:


Общо-взето това е най-точното определение. Както писах, по една или друга причина Роси наистина играеше предпазливо през по-голямата част от сезона и се опитваше да взема минимални победи. После почнахме да се чудим дали ще вкараме въобще гол, а накрая дали няма и да загубим.

Причината за това поведение, според мен, е, че Роси идва от Италия, където е водил отбори, които, в по-голямата си част са се страхували да не бъдат разгромени от "големите". Рецептата е: слагаш си "тенекията", "връзваш си гащите", "паркираш автобуса", включваш катеначото, а напред - ако можеш да отмъкнеш нещо...
В началото прилагаше тази философия и тук. Но с времето осъзна, че в България, освен от Лудогорец, няма от кого чак толкова да се пази. И не защото името Левски е суперстрашно, а защото с играчите, с които разполага просто не е нужно.
Излизаш, атакуваш, пресираш и печелиш.
Дано това се пренесе и в следващия сезон!!!

face23
Мнения: 8
Регистриран на: 30 апр 2018 18:25

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот face23 » 30 апр 2018 20:56

Тази прококоба трябваше да остане Победата трябваше да е за Берое. Левски не бяха толкова добри 2 удара 2 гола.!! За всеки контакт в кокалчетата ви го даваше! Така ще е и с Славия. Берое държеше 54 % повече топката нямахме много удари за целия мач 6 удара, а вие 4 удара 4 гола това ви Беше цялата игра през целия мач, не виждах как ще вкарате гол от игра?!?

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот vvessel » 30 апр 2018 21:18

face23 написа:Тази прококоба трябваше да остане Победата трябваше да е за Берое. Левски не бяха толкова добри 2 удара 2 гола.!! За всеки контакт в кокалчетата ви го даваше! Така ще е и с Славия. Берое държеше 54 % повече топката нямахме много удари за целия мач 6 удара, а вие 4 удара 4 гола това ви Беше цялата игра през целия мач, не виждах как ще вкарате гол от игра?!?

А аз не виждам как си завършил средно образование, ако си го завършил изобщо.
И къде видя тази статистика или си я измисли преди малко?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 50 госта