ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
98
30%
Равен
36
11%
Победа за Левски
196
59%
 
Общо гласове: 330

realno
Мнения: 6437
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот realno » 03 май 2018 10:48

Serafim написа:От всичките изказвани на Роси до тук изглежда, че иска отбора да бъде запазен. Красимир Иванов каза, че нямало да се привличат много играчи на лято. Прохазка като получи наградата за кръга говореше доста в бъдеще време, сякаш е въпрос на време да преподпише.

Ако искаме да имаме пробив в ЕКТ и да сме конкурентни в Лигата и за Купата на България, според мен трябва повече от 1,2 нови попълнения. Нямаме достойни заместници на титулярите по всички постове с изключение на левия беk и опорните. Ако сега лятото не се вземат необходимите футболисти, зимата ще бъде по трудно, което ще доведе до загуби в първенството, като Ботев, когато участваше в ЕКТ. Но най - спешно имаме нужда от класни вратар, десег беk и нападател. Така мисля.
Последна промяна от realno на 03 май 2018 14:37, променено общо 2 пъти.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Serafim » 03 май 2018 11:12

Според мен тази бройка, казана от Кр.Иванов се базира евентуално на това, че Прохазка и Панайотов ще преподпишат, а Тиам и Афонсо ще бъдат купени или последния поне ще бъде под наем за идния сезон.
Не можем да спекулираме много, защото един вид отбора започна да се разиграва накрая. Дали навлиза във форма или просто е някаква добра серия? Дали може още много по-добре от това, с тези играчи? Няма да има възможност тоя сезон да си отговорим на въпросите, защото е много късно вече. Дори победи до края може да са просто една добра серия. Но да се надяваме, че наистина има някаква градация и тези резултати са просто началото и Роси има още какво да научи играчите, за да изглеждаме по-добре.
И въпреки това, според мен най-наложителни са десен бек и вратар. А всички друго зависи от това какво ще се случи с въпросните.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 май 2018 22:01

Интересно е, че нашите търсеха голове до последно, а при 0:2 можеха да дочакат края на мача.
Инак заслужена победа, за мен лично изненадващ резултат, явно Берое не случайно хапна 7 от Лудогорец. Кой знае, може и 6те от ЦСКА-София да са чисти..
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот kopernikus » 04 май 2018 15:28

Приятно е след като мачът е завършил да прелистиш страничките назад и за да видиш кой какво е написал преди началото на съдийския сигнал!

Интересна е прогнозата на делиорманчето Vura, което е дало 2 : 0 в полза на беройците. Но тъй като ми е познат от крайните си антилевскарски настроения от други негови постове в сайта, прогнозата му не ме учудва. Учудвам се, че след мача не написа коментар от рода, че съдиите пак са подпрели "Левски".

Старозагорчани са представени от zeitung23 , на когото синия клуб е винаги трън в окото докато в същото време гледа сравнително благосклонно към софийското Тире. Следва sandi74, чийто коментари са забавни за четене, защото това момче влага в тях много дух и оптимизъм, макар по съдържание да са доста наивни. Следват мразещия всичко и всички извън себе си и Стара Загора bsz1916 и pako1963, в чиято главичка се таят още неизживени желания от пуберитета.
Към последните двама бих прибавил и rebel, макар според мен да не е фен на "Берое"а да се числи към онези група неопределени запалянковци, които имат едно общо - антилевскари!

Е, мача свърши беройци? Къде сте да ви чуя? Или ски ближете раните във вашия форум?
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот damyanov1963 » 04 май 2018 15:50

Много е интерсна логиката на някои беройчанчета, според които Левски е бил по-слабия в тоя мач, понеже ги е бил само с 4:0, защото видите ли, 2 от головете му били от далечно разстояние, другите два били вратарски! Явно на заралий трябва да им се обясни каква е същността на играта Футбол. Това е игра на голове - т.е печели този, който вкара повече такива, което ще рече, че всеки отбор търси начини да ги вкарва, като далечните удари за тази цел също са такива, особено когато противника не е паркирал автобус пред вратата си, а е композирал цял товарен влак пред нея!
Вратарите също са част от отбора и играта, така че не трябва да се подценява победителя заради вратарски грешки на победения, това го доказа и нашият Митрев, който спаси перфектно техен далечен удар и показа на техния вратар какво е класа.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 67 госта