ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
98
30%
Равен
36
11%
Победа за Левски
196
59%
 
Общо гласове: 330

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот NOMER14 » 29 апр 2018 21:15

zeitung23 написа:Нищо не е решено. Цска ше ни даде мача и Лудогорец тука. Така че не е сигурно дали сте 3ти. Верея ще ги бием и Ботев също така че....

Ние с Разград правим миролюбив хикс а Вое отнасяте седмичка. Ние с оранджавите, а вие с канарите - ще хвърчат искри. Остана вашата Верея само.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот helic » 29 апр 2018 21:17

NOMER14 написа:Как поне един припознавач не намина насам. След други мачове бяха много тъдявшни.

Следят с трепет дали след резултата от Коматево няма да им се наложи да правят шпалир на г-н Домусчиев следващата събота :mrgreen:

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот levskarcheto96 » 29 апр 2018 21:17

zeitung23 написа:Нищо не е решено. Цска ше ни даде мача и Лудогорец тука. Така че не е сигурно дали сте 3ти. Верея ще ги бием и Ботев също така че....
А имаше дузпа за нас на Райнов но съдията си ви тика това не е нещо ново за вас Левски. Нищо общо нямате с Васил Левски. Иначе Купата ще ви я дадат това се знае. Головете ви ме бяха от игра, то игра нямаше как да ни ги вкарате просто тази схема вашата 6-2-2 или пък 8 1 1 е ясна.

Малко ги бихме тия марули. :lol: :lol:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот koisa » 29 апр 2018 21:32

След такъв мач няма какво толкова да кажа, освен да поздравя играчите и треньора за удоволствието, което ми доставиха след изразителната и заслужена победа над един от най-омразните за мен отбори в България.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот alexdb » 29 апр 2018 21:36

zeitung23 написа:Нищо не е решено. Цска ше ни даде мача и Лудогорец тука. Така че не е сигурно дали сте 3ти. Верея ще ги бием и Ботев също така че....
А имаше дузпа за нас на Райнов но съдията си ви тика това не е нещо ново за вас Левски. Нищо общо нямате с Васил Левски. Иначе Купата ще ви я дадат това се знае. Головете ви ме бяха от игра, то игра нямаше как да ни ги вкарате просто тази схема вашата 6-2-2 или пък 8 1 1 е ясна.


Егати наглеца - тия ще им пуснат, другите ще им дадат :oops: Никой нищо няма да ви даде и ще ви дрънчат защото сте леки. Такива никой не ги уважава. А като ви дрънне Ботев и после ви улюпи Лудогорец и четвърто място няма да видите.
Изобщо Берое се превърна в доста противен отбор с тези полягания и ми се ще ако стигне до бараж да отпадне там.

Потребителски аватар
hhandsome
Мнения: 129
Регистриран на: 10 авг 2014 18:49
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот hhandsome » 29 апр 2018 21:41

добре ги бихме тия, рутинно бих казал. Такива тимчета трябва рутинно да им набиваш шамарите. Иначе гледам някои интересни мнения тук, тирето щяло да им легне, кренвиршите щели да им пуснат, слезте на земята и стига с тия схеми щото винаги излизат криви а пък Берое както и над мен казаха, са като една ковра ама от най-долнопробните и нискотарифни, не са някоя high class, така че Берое ги използваш и после ги изхвърляш в кошчето, както ще направят Гела и Джуджи.

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Afganec » 29 апр 2018 21:50

Както казах много отдавна, хем ще вземем купата, хем ще сме 3-ти...
Ако днес обаче, Ботев прасне тирето, и стане някаква въртележка, то Берое може и да отхвърчи на 5-тото място.

А иначе вярно е, преди да почнат да вдигат краката за пари, Берое бяха един симпатичен провинциален отбор....

И още - ми той нападателя, дето го търсим, си е нарисуван - Стивън Петков !
Жалко, че преди време ръководството се направи на много принципно... ;)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Цецо Чука » 29 апр 2018 22:12

Отлична работа!
Сега следващия мач е редно да не се напъвате ИЧ, ми да цъкате лежерно, с дълбоките резерви та да мое да ви бием едно хубавко.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот blue avalanche » 29 апр 2018 22:14

Цецо Чука написа:Отлична работа!
Сега следващия мач е редно да не се напъвате ИЧ, ми да цъкате лежерно, с дълбоките резерви та да мое да ви бием едно хубавко.

Стискаме ли си ръцете за Вутов? :mrgreen:

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Мнениеот Цецо Чука » 29 апр 2018 22:16

blue avalanche написа:Стискаме ли си ръцете за Вутов? :mrgreen:


Kaк да не, аз продължавам да твърдя че Вутов е много добър играч, но просто не е за вас.
Най-добре да си ни го върнете и да се престане с тва напрежение...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 139 госта