Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

filcolins
Мнения: 505
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот filcolins » 26 апр 2018 16:28

Днес няма изказвания на "легенди" ветерани, голяма тишина. Много е показателно

honda
Мнения: 4367
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот honda » 26 апр 2018 16:43

Ще си позволя да направя нещо като анализ не само за вчерашния мач ,но и за представянето на Левски. Първо нека да не мислим ,че сме си свършили работата ,предстои ни един много тежък мач със Славия , в който В.Стефанов ще използва всички (не)позволени начини да спечели Купата.
Митрев- до края на сезона той ще бъде титулярния вратар,но според мен в перспектива трябва да мислим за качествен вратар . Аз не виждам проблем Д.Роси (ако остане треньор ) да докара някой от Серия Б.
Прохазка- въпреки ,че тази пролет не беше най-силната му и определено имаше отстъпление при него. В последните 3 мача се представи много силно.,отделно е един от лидерите на отбора не в спортно технически смисъл. Просто той е един от малкото за ,които думата морал не е лишена от смисъл. Ако иска да потърси развитие и повече пари на друго място ,единствено можем да му пожелаем успех , ако иска да остане ,ръководството трябва да го задържи. Мисля че няма фен на Левски ,който ще каже лоша дума за него.
Горанов- много израстна ,неслучайно е юноша на клуба ,ако продължава по този начин ще се превърне в един от стълбовете в отбора.
Яблонски и Ейолфосон - за мен двамата са много силни попълнения , реално изградиха една много добра двойка централни защитници,каквато ние отдавна не сме имали. Тук трябва да отдадем и дължимото на Д.Роси.
Тиам- за мен най-силния ни футболист през пролетта. Ръководството трябва да направи всичко да го задържи.
Ж.Гомес- за мен в него има още страшно много хляб за мен вчера беше най-добрия ни футболист. реално може всичко. При него останах с впечатление ,че имаше мачове в които не му се играеше на 100%.
Нашименто- има много футбол в него, въпреки крехката си физика доста добре се справя и в офанзивен и в дефанзивен план. За мен се справя доста обещаващо имайки предвид ,че е отскоро в отбора.
За мен ако бъде запазена халфовата линия- Тиам- Гомес- Нашименто има всички шансове да стане много силна халфова линия. Каквато отдавна не сме имали.
Обертан- когато има ден ,дето се казва сам може да надиграе всяка защита у нас. Ако му тръгне играта е неудържим. Единствения проблем при него е неособено качествения му завършващ удар. Определено мястото му е на фланга.
Паулиньо - доста качествено попълнение ,все пак е отскоро в отбора много бързо се наложи. Несъмнено разполага с много сериозна бързина и техника. Крило каквото отдавна не сме имали. Аз лично очаквах от него малко повече, но определено е играч от какъвто имахме нужда.
Буш - напоследък доста подобри играта си, играе много по раздвижено и с настроение. Определено имаше нужда от това да вкара няколко гола , дойде му и самочувствие ,мога да кажа ,че определено е опция номер 1 за поста централен нападател към момента.
Цветкович- не игра вчера,но се представи много стабилно през целия сезон. За мен трябва ръководството да помисли на кой пост да го обиграва . За мен е по-силен като външен халф, друг е въпроса че пред него е титулярната позиция на Обертан,а той е безалтернативен на този етап. Като бек не е много силен.
Вутов- определено не се представи по най-силния начин, но Роси го харесва. Но качествата му са много големи и може тепърва да ги развива , все пак е все още 22 годишен.
За мен имаме нужда от още един централен защитник, там нямаме опции ( Д.Иванов на този етап не е сериозна опция), вратар и може би още един нападател .
За Д.Роси- още преди началото на пролетния полусезон бях писал, че е треньор за турнирни битки,засега го потвърждава. Но стила му на работа и игра не е много успешен в шампионатни мачове. Не може да не отчетем и добрата физическа подготовка на отбора. Прави ли на някой впечатление ,че нямаме много контузени и определено стоим доста добре физически. Просто школата си е школа.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот bsz1916 » 26 апр 2018 17:31

Стойкас Стоилас към исполина от Микре : " Шефе , да припознаем Славия и отиваме на финала за купата "

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот bsz1916 » 26 апр 2018 17:46

Michael_Buble написа:
bsz1916 написа:Тук на няколко места четох , че Тиам е осакатил Каранга за да си отмъсти , но на мен ми се струва , че въпреки че се хвърли безразсъдно и си заслужи червения картон , краката на Тиам минаха покрай крака на Каранга и не го закачиха . По скоро Каранга се самоконтузи когато се обърна рязко и стреля над вратата . Може и нещо да не съм забелязал - поправете ме ако греша .

Второто ти предположение е вярно, но то бе доутежняващо обстоятелствата. Истината е, че дори и да не са пряко бутоните в краката, едно такова ножично влизане, огъва коленната става странично и излиза за кратко извън орбитата си. Ако закачи неопорния крак, няма проблем, но ако е опорният, може да стане страшно. Е, това и стана. Освен това, Каранга има този стил, когато поема топката с гръб да да прави залъгващи движения ту вляво, ту в дясно. От това произхождат усукващи движения в колената и таза. Просто стана натрупване на обтоятелства! Съжалявам за него, въпреки провокациите му. Не трябва да бъдем злобни, а да прощаваме. Така само трупаме стойност за себе си!

Ами аз не оправдавам Тиам , нито се радвам на контузията на Каранга . Просто ми се стори че бутоните на Тиам минаха много далеч от краката на Каранга . Даже от това с кои части на двамата имаше контакт , очаквах Тиам да е тежко контузеният . Може би са ми отбягнали някои детайли от ситуацията .


Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Черният козел » 26 апр 2018 19:34

bsz1916 написа:Стойкас Стоилас към исполина от Микре : " Шефе , да припознаем Славия и отиваме на финала за купата "

:lol: Това е добро :)
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 26 апр 2018 20:39

ChuckNorris написа:
groti написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
Corwin написа:Два месеца иху-аху и накрая дойдоха гадните говеда и опасоха ГМО-то.
Роси запуши ушите на критиците си (включително аз). Литекс бяха дошли да запишат участие, включително и публиката им (радващо е, че върнахме отколешната традиция да си тръгват в 70-тата минута).
Не знам дали защото бях в Сектор А, но покъртително слаб сектор Б.

Роси е запушил устите само на тия, дето живеят за някой успех срещу Тирето и евентуално феновете на тенекии (макар че всъщност финала тепърва предстои).

На мен пък веднага ми хрумва въпрос: защо аджеба не играем редовно по същия начин в ППЛ, ми трябва да го правим почти само за Купата (с малко изключения)? Можело, ама не се правеше и в резултат на това сме в битка за ... ТРЕТО място с Берое, а се оказва, че ако подхождаме правилно на терена втория (дет ни води с нам колко точки) не знае къде се намира.

Левски е с изключително къса скамейка и ограничен откъм опции в някои позиции. Това е и причината той да прави толкова експерименти, а и да губим толкова точки. Не знам кога ще се обърне внимание на този въпрос. В защита сме на ръба. Алтернатива на вратаря нямаме. По крилата добре че са Паулиньо и Обертан. Първият полусезон беше страшно. Ако имаме качествена алтернатива на посочените футболисти и запазим ядрото на отбора следващия сезон вече ще сме сила


+1
Изключително точно мнение на колегата groti.

Късата скамейка е в резултат на селекцията. Имаше ли Роси думата при последната такава или не?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 26 апр 2018 20:43

groti написа:
Player написа:С Литекс не става. Ще припознавате ли други?


С ГГ не става, сега ще припознаят 1948 на Киро. Който тръгне по-добре. Аз лично ще умра от смях ако играят един срещу друг. Дано и новият Литекс влезе в А група та да гледаме тотална пародия :lol:

За мен лично опцията Домусчиев да добута 1948 до елита и да си прехвърли проекта там е съвсем реална. Ще е страшно забавно това да стане и тоя отбор да се представя по-добре от Тирето, защото голяма част от припознавачите искат именно това: отбор, трупащ успехи и мачове в ЕКТ.. и ще станат за 0 време фенове на трети отбор, а Гелосания ще стане Господин Домусчиев, един истински ЦСКА-р.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 26 апр 2018 20:45

TristaNNN написа:
Teo написа:Съдиите са главните виновници да сте на финал!
@ Славия по същия начин вчера ги добутаха дотам.
Този финал ще бъде най-срамния в историята на този турнир!

Боли ли те оранжевата душичка бееееееееее, пропагандаторче-шутче! :mrgreen: Аре бягай да пълниш 100 000 на Иван Асен и 50 000 на националния стадион.

Питай го с какво щяхме да запомним тоя мач, предричаше, че ще е исторически :D
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 235
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот jungle » 26 апр 2018 21:15

Изображение
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 40 госта