Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот phd » 24 апр 2018 21:23

Утре излизаме срещу 11 футболиста и цялата съдийска бригада.
Трябва ни много дисциплинирана и спокойна игра отзад.
Ако правилно разчитам групата, на Роси му трябва сигурност в защита и бързи крила, затова виждаме Найденов (може пък да е резерва?) и Кабрал. Алтернатива на централния нападател не ни трябва, значи махаме Костов.
Съперникът за финала е много удобен, трябва да стигнем дотам!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот popokutepetel » 24 апр 2018 21:26

Betchualeng Arnaikem написа:
popokutepetel написа:
tornadooo написа:Най смешното е че нещата около ЦСКА-София тепърва ще се размиришат, някой ще трябва да дава отговори как и защо този отбор е допуснат за Европа. А нищо чудно да са допуснати просто до жребия, а там някой друг да им заеме мястото, това го гледахме вече. Гледам че нещо много започнаха напоследък да дават интервюта като нас*ани, май нещо не са много сигурни къде ще участват.


То за ЕКТ-то тепърва почва интересното. Вече бивши футболисти на ЦСКА в несъстоятелност са пуснали искане към Тирето за изплащане на задълженията им и са уведомили УЕФА. Там кво чудене ще падне не ми се мисли. И нищо чудно да ги отсвирят.

Амиии всъщност ако УЕФА признае, че Тирето трябва да плаща борчове (каквито и да са те) на старото ЦСКА реално ще признае, че Тирето (Литекс) е ЦСКА. Същото важи ако УЕФА накаже Тирето заради дългове на ЦСКА. Просто защото отговорност за нередности при ЦСКА може да носи само ЦСКА или приемник, признат за легитимен такъв.


Точно така е, обаче нали за това бяха схемите и припознаването. Те ако натресат на Тирето дълговете на ЦСКА да му мислят Крадев и Горанов, че са допуснали схемата, която реално ще ощети само държавата :lol:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15048
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот miro_rz » 24 апр 2018 21:32

ЦСКА-София ако ви отстрани ще е 100% носител на купата , знаем как Венци ще им полегне . Ама ако вие сте на финал ще изорат терена !
Изображение

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот Player » 24 апр 2018 21:44

Plovdivskia Grand написа:Извинявам се ,че пиша във форума на "Левски"...това ли е ви "достойния противник"на финала/аз вярвам ,че вие ще сте на финал/ :?:


Понеже си попитал, ще отговоря какво мисля. Още не сме на финал. Но понеже питаш нас, ако сме там - ами достоен ще е за мен, защото Славия ни отне титла... Няма как да не е за Левски. А пък и това е най старото столично дери и изобщо дерби в България, доколкото знам.
За мача ви днес- порязаха ви. Дузпа не ви дадоха и нямаше засада на Петков. Но мисля че и на Чунчуков, не дадоха Дузпа. Гледах репортажа заради клането което пише навсякъде. Очевидно Славия беше по-добрия отбор от вас. Гледам положенията които излъчиха в репортажа. Би трябвало и статистиката от мача да го докажа. Удари - точни и неточни, корнери. Миналата година отмениха гол на Верея на реванша ви, нали. Имаше и други скандали накрая в онзи мач и червени картони за Верея за спорове със съдията за свирката му, доколкото помня. Миналата година съдия ви прати на финал, сега ви го отне...

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот Plovdivskia Grand » 24 апр 2018 22:30

Последно мнение във форума на "Левски"...покойния ми татко беше приятел на Гунди ,най -големите футболисти на "Левски" са носили с чест и достойнство жълто-черния екип на "Ботев" Пловдив. Визирам- Димитър Йорданов --"Кукуша",Христо Илиев-"Патрата",Сашо Костов,Георги Аспарухов"Гунди",Иван Вуцов,Стоичко Пешев"Шопа","Гиби"Искренов,Боби Михайлов,Наско Сираков...Аз се надявах със семейството си да сме на финал за купата "Левски"-"Ботев" пред 30 000 зрители.Но...това не ви засяга,както се казва "не сте виновни".Да сте живи и здрави и предварително ви честитя купата за 2018!
Последна промяна от Plovdivskia Grand на 24 апр 2018 23:31, променено общо 1 път.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот fen1914 » 24 апр 2018 23:22

Като гледам групата за мача, струва ми се, че ще паркираме автобуса, но в случая това няма значение. Важен е крайният резултат. Само Левски!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот Kris_men2000 » 24 апр 2018 23:41

ТРИ варианта за мача.
1. До 15 минута е 2:0 за наемателите и мача става леш.Нерви ,червени картони и погром.
2. Задържаме 0:0 до 60 минута оранжевите се изнервят започват да ритат като катъри ,червен картон и за 20 минути им скъсваме задниците и погром. А после рев от познатите нагли мутри как целият свят е срещу Литекс.
3. Съдията верен РОБ на ГГ и ни започва още от 20-та минута с дузпи и червени картони но мача се закучва и съдията се самоубива ритуално на стадиона в чест на Гнома и затова ,че не е изпълнил заповедта на своят строг но справедлив господар.Стойка Стоилас става от ЛЕВСКИ и се кълне във вярност на сектор Б.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот metodito » 25 апр 2018 06:14

blue avalanche написа:
metodito написа:
popokutepetel написа:Митрев вади и може да вади невероятни положения при определени ситуации. Обаче излизанията му и удари от дистанция са му ужасяващи. А това е много лошо за един вратар. Всеки прави грешки обаче при Митрев това си е традиция.


Човек, и аз мисля сходно с теб, но въпросът си е принципен. Той си ни е капитана. Добър-лош, нужна му е подкрепа. Още чакам от него мач като този срещу айдуците... :| Виж дали не може да се научи... бе принципно дърто магаре да учиш на нови номера... Но не помня Иванков кога спря с малоумните си излизания. Май беше по-млад от него, нали?

Митрев няма нужда от подкрепа. Има нужда да се разкара от Левски. Капитан ще си намерим. Ще си спестим нерви и някой и друг бял косъм.
И стига сте го величали Иванков. Изкарахте го някакъв Яшин.


Ми, не знам, аз много го харесвах. А и той не остана ли в челото на една класация за вратари голаджии?

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_g ... oalkeepers

Забележително постижение.

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот zeitung23 » 25 апр 2018 08:32

Които и да е на финал между Левски или Цска слави ще имат 300 човека фенове а противника ще има 35 000 хиляди.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот blue avalanche » 25 апр 2018 08:52

metodito написа:
blue avalanche написа:
metodito написа:
popokutepetel написа:Митрев вади и може да вади невероятни положения при определени ситуации. Обаче излизанията му и удари от дистанция са му ужасяващи. А това е много лошо за един вратар. Всеки прави грешки обаче при Митрев това си е традиция.


Човек, и аз мисля сходно с теб, но въпросът си е принципен. Той си ни е капитана. Добър-лош, нужна му е подкрепа. Още чакам от него мач като този срещу айдуците... :| Виж дали не може да се научи... бе принципно дърто магаре да учиш на нови номера... Но не помня Иванков кога спря с малоумните си излизания. Май беше по-млад от него, нали?

Митрев няма нужда от подкрепа. Има нужда да се разкара от Левски. Капитан ще си намерим. Ще си спестим нерви и някой и друг бял косъм.
И стига сте го величали Иванков. Изкарахте го някакъв Яшин.


Ми, не знам, аз много го харесвах. А и той не остана ли в челото на една класация за вратари голаджии?

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_g ... oalkeepers

Забележително постижение.

Ако искаш да даваш пример с много добър вратар в Левски - Борислав Михайлов. Това, че Иванков е биел дузпите не го прави добър вратар. Кой от великите вратари(в миналото и сега) е биел дузпи?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, Google [Bot], tamkuan, tmanolov и 53 госта