Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 27 апр 2018 20:57

rane написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
groti написа:
Player написа:С Литекс не става. Ще припознавате ли други?


С ГГ не става, сега ще припознаят 1948 на Киро. Който тръгне по-добре. Аз лично ще умра от смях ако играят един срещу друг. Дано и новият Литекс влезе в А група та да гледаме тотална пародия :lol:

За мен лично опцията Домусчиев да добута 1948 до елита и да си прехвърли проекта там е съвсем реална. Ще е страшно забавно това да стане и тоя отбор да се представя по-добре от Тирето, защото голяма част от припознавачите искат именно това: отбор, трупащ успехи и мачове в ЕКТ.. и ще станат за 0 време фенове на трети отбор, а Гелосания ще стане Господин Домусчиев, един истински ЦСКА-р.


Е добре де, защо му е на Домуса да гради стадион в Разград в такъв случай?
Не е ли по-вероятно Черепухин пак да излезе на сцената, след което онези да припознаят, пак, и той да стане Г-н Божков?

Странно ми е онзи дерибей от Разград да зареже стадион и добър коефициент и да се мъчи да гради нещо почти от 0-та!

Ами Гришата също си имаше отбор, постоянен фактор в шампионата. Далеч от успехите на Лудогорец, но това се дължеше и на конкуренцията през годините, тогава и ЦСКА и Левски бяха съвсем други. Но ей на, премести се в София.

Сега Домусчиев доколкото знам е свързан с ЦСКА 1948, въпрос: Защо му е да подкрепя един новосъздаден отбор, който ако не започне да постига успехи ще остане някакво моментно явление?

И не, ако Домусчиев хване който и да е отбор сега няма да започне от 0. Най-малкото вече има цял отбор подръка, ще му остане само да го премести. Ако 1948 влезе в елита няма да му се наложи даже да прави врътки като Ганчев, просто футболистите ще подпишат нови договори и всичко е законно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Serafim » 27 апр 2018 22:38

Betchualeng Arnaikem написа:
rane написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
groti написа:
Player написа:С Литекс не става. Ще припознавате ли други?


С ГГ не става, сега ще припознаят 1948 на Киро. Който тръгне по-добре. Аз лично ще умра от смях ако играят един срещу друг. Дано и новият Литекс влезе в А група та да гледаме тотална пародия :lol:

За мен лично опцията Домусчиев да добута 1948 до елита и да си прехвърли проекта там е съвсем реална. Ще е страшно забавно това да стане и тоя отбор да се представя по-добре от Тирето, защото голяма част от припознавачите искат именно това: отбор, трупащ успехи и мачове в ЕКТ.. и ще станат за 0 време фенове на трети отбор, а Гелосания ще стане Господин Домусчиев, един истински ЦСКА-р.


Е добре де, защо му е на Домуса да гради стадион в Разград в такъв случай?
Не е ли по-вероятно Черепухин пак да излезе на сцената, след което онези да припознаят, пак, и той да стане Г-н Божков?

Странно ми е онзи дерибей от Разград да зареже стадион и добър коефициент и да се мъчи да гради нещо почти от 0-та!

Ами Гришата също си имаше отбор, постоянен фактор в шампионата. Далеч от успехите на Лудогорец, но това се дължеше и на конкуренцията през годините, тогава и ЦСКА и Левски бяха съвсем други. Но ей на, премести се в София.

Сега Домусчиев доколкото знам е свързан с ЦСКА 1948, въпрос: Защо му е да подкрепя един новосъздаден отбор, който ако не започне да постига успехи ще остане някакво моментно явление?

И не, ако Домусчиев хване който и да е отбор сега няма да започне от 0. Най-малкото вече има цял отбор подръка, ще му остане само да го премести. Ако 1948 влезе в елита няма да му се наложи даже да прави врътки като Ганчев, просто футболистите ще подпишат нови договори и всичко е законно.


Глупости са това. Няма никаква логика да иска да се занимава с лумпенизирани фенове, един куп легенди, дето само ще сплетнят около отбора и "легитимацията" му, ако не са на хранилката. В Разград копче няма кой да му каже, стадиона му струва около 20млн лева, поне, а Армията едва покрива изискванията за ППЛ, кво остава за УЕФА.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот fen1914 » 28 апр 2018 01:14

TristaNNN написа:Днес, само с хубаво: :)
1) Честито класиране на всички Левскари, но най-вече на тези от нас, които от миналото лято та до днес, не спряха да вярват в силите на отбора и в работата на треньорския щаб - тези от нас, които въпреки всичко винаги бяха на Герена дори и след някои безобразно изиграни от Левски мачове. Тези от нас, които отказаха да сломят Левскарския си дух, напук на всичко черно-жълто из медиите и всички пишман-легенди и продажни анализаторчета!
2) Не виждам редовните мрънкалници-треньори и новоизлюпените потребители-омразници - де сте, бре? :|
3) Незабравима гледка от Б беше пълният сектор А! Тази картина просто запечата красотата на мига, а ЮД отново показаха горещо сърце и голяма синя душа в подкрепата си към отбора - истинска и неподправена организация на привържениците! Браво момчета, това са истинските сини ултраси!
4) Успоредно с точка 1) и 2) се видя, че отборът, дори с човек по-малко толкова време, не изглеждаше физически немощен, даже напротив - момчетата хвърлиха доста сили и дадоха голяма борба на ловешките играчи. И всичко щеше да е далеч по-спокойно, но просто се наложи фланговите ни състезатели да се приберат по-близо към центъра (преди това бяха плътно по тъчовете, близо до лошите, които се чудеха какви да ги вършат по фланга с пустата топка), за да уплътнят липсата на Тиамов. И въпреки това - със сърце, душа и добра физическа подготовка, рицарите в синьо не спряха да тичат и гонят навсякъде в нашата половина.
5) Дано Каранга да е добре, искрено му го пожелавам, защото за мен контузиите са най-гадното нещо във футбола. Честно казано, не мисля, че Тиамов искаше да го контузи нарочно, даже ми се стори, че оранжевия нападател беше добре след този шпагат, а се счупи в едно друго единоборство/шут пред дъгата на нашето наказателно, но на стадиона тези неща все пак не се виждат с абсолютна точност, така че не споря. Колкото до влизането на нашия халф - за съжаление, взе да му става запазена марка, това му е второ или трето подобно такова през тази пролет и определено ще трябва да изчисти този компонент от играта си.
6) Мед ми капе на сърцецто като чета ядните слова и немощните опити за конспирации на оранжевите припознавачи. Тия толкова много ни мразят, че чак се чудя кога им остава време и енергия за другите неща в живота. :mrgreen: Ала важното е, че доброто победи злото и мутренизацията.
Само Левски!


За девет месеца да направиш 5 прилични мача, да изоставаш от водача с 29 т., а от оранжевите с 16 т., да си на ръба на исторически рекорд от поредни загуби, и ако това не е атестат за качество ...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта