Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот koisa » 26 апр 2018 11:00

Player написа:
koisa написа:Ако не бяха Митрев и Тиам, тирейци отиваха на разлика в този мач... Вярно, отмениха им гол, но съдията така или иначе цял мач ги подпираше. При всяко докосване им даваше нарушения, а срещу нас подминаваше... С 10 човека създадохме три пъти повече положения от тях, а Паулиньо и Обертан си правиха каквото пожелаят със защитата им.
Напълно заслужено се класирахме на финал, където ни очаквам познатата стара Славия.


Тиам го аплодирам. Заради влизането, а не че нещо му направи на главореза. Последвалото развитие на ситуацията и мача го контузиха, не Тиам. Дори малко му беше. Аз ако бях след онзи удар в басейна, щеше влизането да е много по на място.

Аз пък не аплодирам подобни влизания без значение дали са били случайни или умишлени... Да оставиш отбора си с човек по-малко в толкова важен мач е безумно. Иначе Тиам го харесвам като играч и се надявам да го купим. Имаме нужда от такъв тип играч в центъра, но... Понякога прави наистина безумни влизания и не при всеки съдия ще се разминава само с жълт картон.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Afganec » 26 апр 2018 11:03

Повечето неща казахме, останалото тирейци си го знаят... :lol:

За нас остава да се надяваме, "началниците" да запазят ядрото на отбора, да продължат договорите на Прохазка и Обертан, да успеят да задържат Паулиньо, Буш и особено Тиам, да вземат стабилен десен краен защитник, а Роси да изнесе Цветкович 20-тина метра по-напред, да вземат добър вратар (момче от нашата школа), разбира се, без да го гонят, само за алтернатива на Божката, защо да не върнат и Ал. Александров или Мехдито..... А, и Вутов да си остане, не му се ядосвайте.

Аз толкова разбирам, за останалото да кажат специалистите.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот groti » 26 апр 2018 11:15

Тиам е страхотно попадение, но откупната му цена май не беше много приятна. По моему задължително трябва да го запазят. Много черна работа върши и е много стабилен. Когато той е на терена Жорди играе много по-освободено. И аз си мисля, че не целеше тежка контузия, но влизането му беше безумно (по-скоро поради недодяланост отколкото чиста грубост). Може би имаше и известна доза реваншизъм.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Michael_Buble » 26 апр 2018 11:43

bsz1916 написа:Тук на няколко места четох , че Тиам е осакатил Каранга за да си отмъсти , но на мен ми се струва , че въпреки че се хвърли безразсъдно и си заслужи червения картон , краката на Тиам минаха покрай крака на Каранга и не го закачиха . По скоро Каранга се самоконтузи когато се обърна рязко и стреля над вратата . Може и нещо да не съм забелязал - поправете ме ако греша .

Второто ти предположение е вярно, но то бе доутежняващо обстоятелствата. Истината е, че дори и да не са пряко бутоните в краката, едно такова ножично влизане, огъва коленната става странично и излиза за кратко извън орбитата си. Ако закачи неопорния крак, няма проблем, но ако е опорният, може да стане страшно. Е, това и стана. Освен това, Каранга има този стил, когато поема топката с гръб да да прави залъгващи движения ту вляво, ту в дясно. От това произхождат усукващи движения в колената и таза. Просто стана натрупване на обтоятелства! Съжалявам за него, въпреки провокациите му. Не трябва да бъдем злобни, а да прощаваме. Така само трупаме стойност за себе си!

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Torino FC 1906 » 26 апр 2018 11:53

Всякакви оранжеви , предвиждаха тройки , четворки , петици ... титла , купа ... ала - бала .
Истината е , ние започваме да приличаме на отбор , дано са развиваме правилно .
А онези са ... абсолютно нищо с ТИРЕ ... зомбирани мозъчни донори , жалка картинка тире грозна гледка ;)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот TristaNNN » 26 апр 2018 11:55

Днес, само с хубаво: :)
1) Честито класиране на всички Левскари, но най-вече на тези от нас, които от миналото лято та до днес, не спряха да вярват в силите на отбора и в работата на треньорския щаб - тези от нас, които въпреки всичко винаги бяха на Герена дори и след някои безобразно изиграни от Левски мачове. Тези от нас, които отказаха да сломят Левскарския си дух, напук на всичко черно-жълто из медиите и всички пишман-легенди и продажни анализаторчета!
2) Не виждам редовните мрънкалници-треньори и новоизлюпените потребители-омразници - де сте, бре? :|
3) Незабравима гледка от Б беше пълният сектор А! Тази картина просто запечата красотата на мига, а ЮД отново показаха горещо сърце и голяма синя душа в подкрепата си към отбора - истинска и неподправена организация на привържениците! Браво момчета, това са истинските сини ултраси!
4) Успоредно с точка 1) и 2) се видя, че отборът, дори с човек по-малко толкова време, не изглеждаше физически немощен, даже напротив - момчетата хвърлиха доста сили и дадоха голяма борба на ловешките играчи. И всичко щеше да е далеч по-спокойно, но просто се наложи фланговите ни състезатели да се приберат по-близо към центъра (преди това бяха плътно по тъчовете, близо до лошите, които се чудеха какви да ги вършат по фланга с пустата топка), за да уплътнят липсата на Тиамов. И въпреки това - със сърце, душа и добра физическа подготовка, рицарите в синьо не спряха да тичат и гонят навсякъде в нашата половина.
5) Дано Каранга да е добре, искрено му го пожелавам, защото за мен контузиите са най-гадното нещо във футбола. Честно казано, не мисля, че Тиамов искаше да го контузи нарочно, даже ми се стори, че оранжевия нападател беше добре след този шпагат, а се счупи в едно друго единоборство/шут пред дъгата на нашето наказателно, но на стадиона тези неща все пак не се виждат с абсолютна точност, така че не споря. Колкото до влизането на нашия халф - за съжаление, взе да му става запазена марка, това му е второ или трето подобно такова през тази пролет и определено ще трябва да изчисти този компонент от играта си.
6) Мед ми капе на сърцецто като чета ядните слова и немощните опити за конспирации на оранжевите припознавачи. Тия толкова много ни мразят, че чак се чудя кога им остава време и енергия за другите неща в живота. :mrgreen: Ала важното е, че доброто победи злото и мутренизацията.
Само Левски!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Player » 26 апр 2018 12:27

TristaNNN написа:Днес, само с хубаво: :)
3) Незабравима гледка от Б беше пълният сектор А! Тази картина просто запечата красотата на мига, а ЮД отново показаха горещо сърце и голяма синя душа в подкрепата си към отбора - истинска и неподправена организация на привържениците! Браво момчета, това са истинските сини ултраси!
5) Дано Каранга да е добре, искрено му го пожелавам, защото за мен контузиите са най-гадното нещо във футбола. Честно казано, не мисля, че Тиамов искаше да го контузи нарочно, даже ми се стори, че оранжевия нападател беше добре след този шпагат, а се счупи в едно друго единоборство/шут пред дъгата на нашето наказателно, но на стадиона тези неща все пак не се виждат с абсолютна точност, така че не споря. Колкото до влизането на нашия халф - за съжаление, взе да му става запазена марка, това му е второ или трето подобно такова през тази пролет и определено ще трябва да изчисти този компонент от играта си.


Сектор "В" също беше много приятна гледка :) Полупразен, тих мълчалив... Красота! Накрая гей сектора също мълчеше и за това от "Б" а веднага след това и от "А" ги попитаха защо мълчат :) Класика !
А мангала си заслужава съдбата след фалоса и действията му през цялата пролет. На този свят всичко се връща. Беше подобаващо изпратен от сектор"А"!

2palq4o2
Мнения: 5
Регистриран на: 26 апр 2018 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот 2palq4o2 » 26 апр 2018 12:28

"БРАВО" на наш'те, да отбележа, че докараните с автобус Чавдар до откраднат стадион в София люляци нямаха шанс да ни бият, макар че играха с 4-ма човека повече и да пожелая успех на добрите във финалния мач.
"...в България има два отбора - "Левски" и юношите на "Левски"..." Рихард Езра

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Warped » 26 апр 2018 12:35

Нещо леко извън темата. Формата на турнир с 2 мача на полуфинал е тъпня, както и формата на шампионата
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Afganec » 26 апр 2018 13:57

Честно казано, в много голяма част от срещите след Нова Година, и аз се поддадох на емоциите от негативните резултати.... а и никой не беше пощаден от подобно нещо.
Дано това не се окаже някакъв случаен проблясък, дано вече да виждаме очаквания резултат от работата на Роси и момчетата.
Дано след като дадохме желаното време на Роси, резултата лека-полека да идва...помня, че италианеца веднъж каза : Всичко това са контроли, работим така, че отбора да е във върхова форма именно за най-важните си мачове през пролетта.... Дали успя ? Не знам, надявам се....

Не прочетох нищо за присъствието на Дж. Бътлър в съблекалнята на Левски след мача, и синьото шалче около врата му.... Честно казано, в световен мащаб, това си е интересна случка. Доста спортни и филмови звезди, са споделили в профилите си вечерта на "Краля на Спарта" с футболен тим от България - Левски Изображение

П.П. - За да няма объркване : ТОВА синьо шалче, около врата на Дж. Бътлър, няма нищо общо с ОНЕЗИ червени шалчета, които ви показваше Лупи, около вратовете на "човека-циганин с пурите" или измамника-китаец... :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта