Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот rane » 27 апр 2018 04:41

Betchualeng Arnaikem написа:
groti написа:
Player написа:С Литекс не става. Ще припознавате ли други?


С ГГ не става, сега ще припознаят 1948 на Киро. Който тръгне по-добре. Аз лично ще умра от смях ако играят един срещу друг. Дано и новият Литекс влезе в А група та да гледаме тотална пародия :lol:

За мен лично опцията Домусчиев да добута 1948 до елита и да си прехвърли проекта там е съвсем реална. Ще е страшно забавно това да стане и тоя отбор да се представя по-добре от Тирето, защото голяма част от припознавачите искат именно това: отбор, трупащ успехи и мачове в ЕКТ.. и ще станат за 0 време фенове на трети отбор, а Гелосания ще стане Господин Домусчиев, един истински ЦСКА-р.


Е добре де, защо му е на Домуса да гради стадион в Разград в такъв случай?
Не е ли по-вероятно Черепухин пак да излезе на сцената, след което онези да припознаят, пак, и той да стане Г-н Божков?

Странно ми е онзи дерибей от Разград да зареже стадион и добър коефициент и да се мъчи да гради нещо почти от 0-та!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот damyanov1963 » 27 апр 2018 07:45

Тогава и аз ще падна от смях, като почнат да говорят, че са най-страхотните и верни фенове :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

2palq4o2
Мнения: 5
Регистриран на: 26 апр 2018 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот 2palq4o2 » 27 апр 2018 08:38

Виждам, че пак започнаха да ми трият мненията - явно на някои модератори не им изнася истината...
ЦСКА София умрЕ на 09.09.2016, а трупата дето сега играе с това име е Литекс, докарани с автобус Чавдар в София и настанени на откраднат стадион!!!
Ще ми блокират и този профил за това ми мнение, но няма да променят истината :mrgreen:
"...в България има два отбора - "Левски" и юношите на "Левски"..." Рихард Езра

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Sstefanov » 27 апр 2018 10:13

rane написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
groti написа:
Player написа:С Литекс не става. Ще припознавате ли други?


С ГГ не става, сега ще припознаят 1948 на Киро. Който тръгне по-добре. Аз лично ще умра от смях ако играят един срещу друг. Дано и новият Литекс влезе в А група та да гледаме тотална пародия :lol:

За мен лично опцията Домусчиев да добута 1948 до елита и да си прехвърли проекта там е съвсем реална. Ще е страшно забавно това да стане и тоя отбор да се представя по-добре от Тирето, защото голяма част от припознавачите искат именно това: отбор, трупащ успехи и мачове в ЕКТ.. и ще станат за 0 време фенове на трети отбор, а Гелосания ще стане Господин Домусчиев, един истински ЦСКА-р.


Е добре де, защо му е на Домуса да гради стадион в Разград в такъв случай?
Не е ли по-вероятно Черепухин пак да излезе на сцената, след което онези да припознаят, пак, и той да стане Г-н Божков?

Странно ми е онзи дерибей от Разград да зареже стадион и добър коефициент и да се мъчи да гради нещо почти от 0-та!

Агата да се мести отново в София, няма как да стане, доста се размечтаха някои хора.

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Torino FC 1906 » 27 апр 2018 10:16

2palq4o2 написа:Виждам, че пак започнаха да ми трият мненията - явно на някои модератори не им изнася истината...
ЦСКА София умрЕ на 09.09.2016, а трупата дето сега играе с това име е Литекс, докарани с автобус Чавдар в София и настанени на откраднат стадион!!!
Ще ми блокират и този профил за това ми мнение, но няма да променят истината :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Да не ти пука , това са лоботомици и еничари ... майките си продава за бой над говедата и едно тенеке .

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот TristaNNN » 27 апр 2018 10:29

2palq4o2 написа:Виждам, че пак започнаха да ми трият мненията - явно на някои модератори не им изнася истината...
ЦСКА София умрЕ на 09.09.2016, а трупата дето сега играе с това име е Литекс, докарани с автобус Чавдар в София и настанени на откраднат стадион!!!
Ще ми блокират и този профил за това ми мнение, но няма да променят истината :mrgreen:

Справедливост за мненията на колегата :!: :!: :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

2palq4o2
Мнения: 5
Регистриран на: 26 апр 2018 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот 2palq4o2 » 27 апр 2018 12:38

TristaNNN написа:
2palq4o2 написа:Виждам, че пак започнаха да ми трият мненията - явно на някои модератори не им изнася истината...
ЦСКА София умрЕ на 09.09.2016, а трупата дето сега играе с това име е Литекс, докарани с автобус Чавдар в София и настанени на откраднат стадион!!!
Ще ми блокират и този профил за това ми мнение, но няма да променят истината :mrgreen:

Справедливост за мненията на колегата :!: :!: :!:



То хубаво справедливост, ама...нЕма да е тук и сега!
Докато припознавачите на Хаяско се изживяват като модератори, истината ще се трие :(
"...в България има два отбора - "Левски" и юношите на "Левски"..." Рихард Езра

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Torino FC 1906 » 27 апр 2018 12:41

Хайде не се правете всичките , че не знаете ... мачО беше Оговорен , ние им даваме за първенството , ловеч за купата ... не ме питайте от къде знам ...божомитревтото :|

2palq4o2
Мнения: 5
Регистриран на: 26 апр 2018 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот 2palq4o2 » 27 апр 2018 13:11

Torino FC 1906 написа:Хайде не се правете всичките , че не знаете ... мачО беше Оговорен , ние им даваме за първенството , ловеч за купата ... не ме питайте от къде знам ...божомитревтото :|



Дааааммм...
И имаше ДИРЕКТИВА от МОСАД, ОПЕК, ГУФА и так далеее да се прИбие црънго Каранга от црънго Тиам...
Сега ще се намесят, полиция, пожарна, прокуратура, БХК, че и някой клуб на анонимните алкохолици и всичко ще излезе на яве :)
"...в България има два отбора - "Левски" и юношите на "Левски"..." Рихард Езра

Потребителски аватар
Valioba
Мнения: 37
Регистриран на: 17 сеп 2010 01:11
Skype: dust_johanson
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Valioba » 27 апр 2018 13:47

От мача на сам немога да забравя доуснатите голове. Все пак Божката пазеше. Тези два гола и на тренировка не ги е допускал. Две чисти победи стояха закономерно. Нищо де, с оглед изходните позиции... честит финал.
Уникален домейн на любимия отбор: LEV.SKI


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 65 госта