Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Player » 26 апр 2018 10:04

С Литекс не става. Ще припознавате ли други?

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Player » 26 апр 2018 10:06

Вчера се видя кристално, за какво припознавачите са в гей сектора. За да скандират срещу Левски. Жалка картинка.

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот kambata » 26 апр 2018 10:07

Както споменаха преди мен нека господата от Ловеч да прекръстят още поне 40 - 50 отбора от сите дивизии и предимство в подкрепата получава най-горно класираният.

Ivanskiq
Мнения: 316
Регистриран на: 06 окт 2009 10:39
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Ivanskiq » 26 апр 2018 10:08

Чувството, че отстранихме ЦСКА-София е хубаво :). Не знам дали сме дизел, но понеже си знам стоката, напомням, че нямаме все още купа и сме 4-ти. Славия неведнъж е действала и на тихия фронт (включитлно и с позволени дребни трикове, като преполиване на стадиона), така че...стига еуфория. От днес трябва да се мисли за следващия мач.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот groti » 26 апр 2018 10:08

Player написа:С Литекс не става. Ще припознавате ли други?


С ГГ не става, сега ще припознаят 1948 на Киро. Който тръгне по-добре. Аз лично ще умра от смях ако играят един срещу друг. Дано и новият Литекс влезе в А група та да гледаме тотална пародия :lol:
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Player » 26 апр 2018 10:16

groti написа:
Player написа:С Литекс не става. Ще припознавате ли други?


С ГГ не става, сега ще припознаят 1948 на Киро. Който тръгне по-добре. Аз лично ще умра от смях ако играят един срещу друг. Дано и новият Литекс влезе в А група та да гледаме тотална пародия :lol:


Не изключвам и Септември и Царско Село за избор. А този ден ще дойде, за който спомена и тогава ще е интересно какво ще става, и какво ли ще се скандира от двеге страни... КЗЦ може би. След като си оплюха отбора и футболистите, за да скандирар ГГ, преди 2 години...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот koisa » 26 апр 2018 10:28

Ако не бяха Митрев и Тиам, тирейци отиваха на разлика в този мач... Вярно, отмениха им гол, но съдията така или иначе цял мач ги подпираше. При всяко докосване им даваше нарушения, а срещу нас подминаваше... С 10 човека създадохме три пъти повече положения от тях, а Паулиньо и Обертан си правиха каквото пожелаят със защитата им.
Напълно заслужено се класирахме на финал, където ни очаквам познатата стара Славия.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Player » 26 апр 2018 10:38

koisa написа:Ако не бяха Митрев и Тиам, тирейци отиваха на разлика в този мач... Вярно, отмениха им гол, но съдията така или иначе цял мач ги подпираше. При всяко докосване им даваше нарушения, а срещу нас подминаваше... С 10 човека създадохме три пъти повече положения от тях, а Паулиньо и Обертан си правиха каквото пожелаят със защитата им.
Напълно заслужено се класирахме на финал, където ни очаквам познатата стара Славия.


Тиам го аплодирам. Заради влизането, а не че нещо му направи на главореза. Последвалото развитие на ситуацията и мача го контузиха, не Тиам. Дори малко му беше. Аз ако бях след онзи удар в басейна, щеше влизането да е много по на място.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот blue avalanche » 26 апр 2018 10:45

Player написа:
koisa написа:Ако не бяха Митрев и Тиам, тирейци отиваха на разлика в този мач... Вярно, отмениха им гол, но съдията така или иначе цял мач ги подпираше. При всяко докосване им даваше нарушения, а срещу нас подминаваше... С 10 човека създадохме три пъти повече положения от тях, а Паулиньо и Обертан си правиха каквото пожелаят със защитата им.
Напълно заслужено се класирахме на финал, където ни очаквам познатата стара Славия.


Тиам го аплодирам. Заради влизането, а не че нещо му направи на главореза. Последвалото развитие на ситуацията и мача го контузиха, не Тиам. Дори малко му беше. Аз ако бях след онзи удар в басейна, щеше влизането да е много по на място.

Всъщност, ако трябва да сме честни, Тиам даже не искаше да го контузи. Просто влезе неумело.
Иначе - ценно попълнение. И като изчисти още повече играта си - безценно. Разбрах, че е под наем. Трябва непременно да го вземем!
Мое лично мнение - 1 класа над Еромоигбе! Който не мърдаше по далеч от центъра и подаваше на 5м. Борба за високи топки - да не говорим.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот TristaNNN » 26 апр 2018 10:58

Teo написа:Съдиите са главните виновници да сте на финал!
@ Славия по същия начин вчера ги добутаха дотам.
Този финал ще бъде най-срамния в историята на този турнир!

Боли ли те оранжевата душичка бееееееееее, пропагандаторче-шутче! :mrgreen: Аре бягай да пълниш 100 000 на Иван Асен и 50 000 на националния стадион.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта