ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
85
76%
Равен
20
18%
Победа за Верея
7
6%
 
Общо гласове: 112

vvessel
Мнения: 4312
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот vvessel » 21 апр 2018 17:22

Протоколна победа на нивото на контрола. Това се искаше от този мач. Треньора доколкото можа направи ротация, но това с Цветкович няма как да се предвиди. Найденов дори не беше в резервите. По- добре сега да стане отколкото първите минути на следващия мач и да се чуди как да закърпва положението. Осезателно се усеща липсата на качествен нападател. Голаджия.
Дразнещото е, че както и да играе Левски, каквото и да направи треньора, има си няколко дежурни във форума дето си го нареждат и останалите им се връзват на хейта и правят грешката да им обясняват очевидни неща. Най-добре игнор и нека си спамят.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 апр 2018 17:32

bsz1916 написа: След мача Кольо Мастиката каза , че въобще не е бил притеснен от проблема , защото всеки добър нападател , може да се справи без проблеми като защитник .

Проблемът е, че ние имаме отпред ботушаря Вутов. ;) Който е всичко друго, но не и "добър нападател".

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 апр 2018 17:52

wilge написа:Продължавам да се убеждавам, че според философията на Роси "гол" е мръсна дума. От играещите в този мач в Левски заслужават да играят само Цветкович, Прохазка, Тиам и Ейолфсон. През второто полувреме да пуска Стаси, че онова лекенце Вутов ще продължава да ни къса непвите. Гомес ако не защити името си с отговаряща на класата му игра трябва също да си ходи. Едно е да не можеш, друго е да можеш и да не искаш. Дано вкараме още голове, че да не ни изравнят пак в добавеното време.
Е, ти ще кажеш, че не сме атакували.
През първите 45 мин. имаме към 10-на удара, 7 от тях точни.
А също и поне 4-5 чисти положения, сега, ако твърдиш, че трябва да ги вкара Роси, това вече е съвсем друго нещо. :lol:

Другото което е... Сега нямаше странични шумове и идеално се чуваше, че италианецът непрекъснато крещеше "темпо" и 'атак", когато топката попаднеше в син играч.
И това, че нашите се мърдосваха, съвсем не са указания на треньора.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 апр 2018 17:54

Резонна победа. Когато вдигнахме малко темпото в края на 1-вото полувреме веднага създадохме един куп голови положения.
Проблемът остава правилното отиграване на атаките.
За съжаление офанзивите ни играчи с така-нареченият "футболен интелект", са голям кът.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

kempesmario
Мнения: 1096
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот kempesmario » 21 апр 2018 18:25

Още като стана спречкването с Милош Цветкович , трябваше роси да го смени ?????? И пИтам в този протоколен мач при положение че нямаш алтернатива на десен защитник !!!!!! , защо Ивайло Найденов НЕ ИГРА. Винаги може да стане контузия и резултата е 2-0 за Левски. ПИСНА МИ ОТ МАЛОУМНИ ИТАЛИАНСКИ ТРЕНЬОРИ. ПИРОВА ПОБЕДА МУ ВИКАМ НА ТОЗИ МАЧ.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот sinfen14 » 21 апр 2018 18:33

Крампа получи Милош,нищо му няма. ;)

ПС-Вутов е изключително бездарен футболист.Добре,че е под наем,та няма да ни се налага да го търпим още дълго.То затова и в Серия Ц не успя да се наложи.Водещ се професионален футболист,да няма елементарни технически елементи,заеби...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 апр 2018 18:40

Айде стига сте ревали вече!!! Що пуснал тоз, що не пуснал оня!!!
Днес, в АБСОЛЮТНО безсмислен мач играха и Мюлер, и Левандовски, и Робен... Ами ако се бяха контузили и пропуснат мачовете с Реал? Аууууууу... Леле-мале!!!

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот ChuckNorris » 21 апр 2018 18:44

vvessel написа:Протоколна победа на нивото на контрола. Това се искаше от този мач. Треньора доколкото можа направи ротация, но това с Цветкович няма как да се предвиди. Найденов дори не беше в резервите. По- добре сега да стане отколкото първите минути на следващия мач и да се чуди как да закърпва положението. Осезателно се усеща липсата на качествен нападател. Голаджия.
Дразнещото е, че както и да играе Левски, каквото и да направи треньора, има си няколко дежурни във форума дето си го нареждат и останалите им се връзват на хейта и правят грешката да им обясняват очевидни неща. Най-добре игнор и нека си спамят.


Да, и аз съм съгласен, че се усеща осезаемо липсата на класен нападател - във всеки един мач. Изключително ме е яд, че зимата не можахме да се разберем с Хайме Мата. Имах възможността да гледам два мача на Валядолид, където играе въпросния Мата. В единия мач отбеляза два гола, в другия гол и асистенция и през цялото време правеше противниковите защити диви и щастливи. Тоя играч, ако го бяхме взели, сигурен съм, че сега щяхме да сме в играта за титлата. Жалко, че не го взехме.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 апр 2018 18:49

ChuckNorris написа:
Да, и аз съм съгласен, че се усеща осезаемо липсата на класен нападател - във всеки един мач. Изключително ме е яд, че зимата не можахме да се разберем с Хайме Мата. Имах възможността да гледам два мача на Валядолид, където играе въпросния Мата. В единия мач отбеляза два гола, в другия гол и асистенция и през цялото време правеше противниковите защити диви и щастливи. Тоя играч, ако го бяхме взели, сигурен съм, че сега щяхме да сме в играта за титлата. Жалко, че не го взехме.

Освен всичко друго, трябва и съответният играч ДА ИСКА да дойде при нас. ;)

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 FT

Мнениеот ChuckNorris » 21 апр 2018 19:02

blue avalanche написа:
ChuckNorris написа:
Да, и аз съм съгласен, че се усеща осезаемо липсата на класен нападател - във всеки един мач. Изключително ме е яд, че зимата не можахме да се разберем с Хайме Мата. Имах възможността да гледам два мача на Валядолид, където играе въпросния Мата. В единия мач отбеляза два гола, в другия гол и асистенция и през цялото време правеше противниковите защити диви и щастливи. Тоя играч, ако го бяхме взели, сигурен съм, че сега щяхме да сме в играта за титлата. Жалко, че не го взехме.

Освен всичко друго, трябва и съответният играч ДА ИСКА да дойде при нас. ;)


Напълно си прав. Доколкото си спомням имаше разминавания с финансовите параметри, както по неговата заплата, така и по трансферната сума, която искаше да получи Валядолид. Просто не бяхме пределно настоятелни. При положение, че имаме играчи като Рошу, Белмонт и т.н. не помирисващи терен, които взимат заплати, не мисля, че не можехме да удовлетворим исканията на Мата. Това щеше да е един трансфер за бъдещето. Без класен нападател нито един съвременен отбор не може да има претенции за каквото и да било. Трябва да се инвестира в играчи, за да имат някаква възвращаемост средствата влагани от собственика.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO и 63 госта