ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за домакините
79
40%
Равен
41
21%
Победа за Левски
80
40%
 
Общо гласове: 200

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот Черният козел » 19 апр 2018 00:43

Gonzalez1914 написа:
Player написа:
Player написа:
delqnski47 написа:
Player написа:Имам едно предложение към модераторите, относно припознавачите. В техния форум май не можело да се казва, че това не е ЦСКА, а Литекс и следват банове. Така и в нашия, който каже, че това е ЦСКА да получава същото. Намирам го за справедливо!

[offtopic]Кой какъв е няма място в теми,които са за конкретен мач(например).Аз сега в мача ви с Верея ако почна да коментирам неща от сорта на ''Изписвайте си името на отбора в кавички моля.....''(имам пълното право да го пиша,щом като вие имате претенции за нас) редно ли ще е?Не мисля.[/offtopic]

[offtopic]Ами пак някой се опитва да манипулира в и лъже и за това в тази тема и го казвам на момента, защото ми писна от лъжи. Някой тука, говореше за "Великия ЦСКА". Може ли всеки ден да влизам във форума ви и да ви казвам че сте Литекс- Етрополе, за да не го забравяте? Мисля, че е редно, предвид това, че ще казвам истината! К'во ще кажеш, а?[/offtopic]

[offtopic]То и аз трябва по тая логика да ви натяквам,че вие трябва да се казвате Динамо(София)...примерно,защото няма как да носите име на национален герой.Все пак отборите нали са едни ''дружества'',''частни фирми'' и т.н.,които като ''фалирали'' и ''изчезвали''.Туто финито.Ми тогава от ''кадя на кадя'' частна фирма ще се кичи по такъв начин с прякора на Апостола....?И аз ей сега да напиша в червения подфорум :arrow: Истината трябва да излезе.Забранявам да се изписва отбора от Подуене като ''Левски''(нищо че те се кичат по този начин).И ще стане много забавно. :lol: В крайна сметка аз нямам проблем да се казвате Левски и заради това не виждам причина вие да имате проблем ЦСКА-София да се пише като ЦСКА.Смисъл гледам да има еднакъв критерий в крайна сметка.[/offtopic]


[offtopic]Преди 104 година отбора е кръстен Левски! Къв Динамо, кви 5 лева? Кво не ти харесва или изнася, няма значение. Къв си ти да забраняваш, не разбрах? И отбора не е от ПодуЯне. Вземи научи имената малко и историята. Фактите са си факти. Етрополе изкупува Литекс, после си сменя седалище и име и с ЕИК-то си днес играе в центъра на София. Изнася ти или не, това е истината. А за националните герои - хайде направи подписка срещу всички отбори в страната с имена на героите ни. Десетки са, ако не и стотици! Отиди сега във форума на Ботев Пловдив и има кажи същото за името! Като се правиш на голямата работа, да те
видим![/offtopic]


Към delqnski47

[offtopic]То и аз трябва по тая логика да ви натяквам,че вие трябва да се казвате Динамо(София)...примерно,защото няма как да носите име на национален герой.

Сериозно ли ги пишеш тези глупости , има ли пилот в самолета ?
Какво ще ни натякваш , как пък не те е поне малко срам ?!?!
Вземи се стегни , страшно много се излагаш .[/offtopic]

Не му обръщай внимание,няма толкова просто момче като Делянски !!! Просто игнор.
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот Gonzalez1914 » 19 апр 2018 00:48

delqnski47 написа:
Gonzalez1914 написа:Сериозно ли ги пишеш тези глупости , има ли пилот в самолета ?
Какво ще ни натякваш , как пък не те е поне малко срам ?!?!
Вземи се стегни , страшно много се излагаш .[/offtopic]

[offtopic]Ааа,сега ''отборите били просто едни частни акционерни дружества'' е глупост,добре. :lol: Както и да е,не ме вълнува тая тема вие как си се наричате,не ме интересува.Просто репликирах горе съфорумника ти и изясних,че колкото е нелепо в мач на нашия отбор със....Пирин,например,да се изказват коментари от сорта на ''Променете си заглавието на темата.Вие не сте ЦСКА,а Литекс'',така и е нелепо аз в темата ви за Верея да пращам доклади до колегите ми да турят кавички на вашето име.Лека вечер.Живи и здрави.[/offtopic]


[offtopic]Човече , наистина не ти е лесно и на теб :( Върти сучи всички знаем истината , дори вашите шефове я казват . Хората не са глупави и слепи и с право негодуват , а такива еднодневки като теб и плъзналите из нета платени тролове скоро ще изчезнат както и новият ти отбор и ако си мислиш че цирковете с твоят отбор са свършили много ще лъжеш , но това след време . Жив и здрав , правилата са за това да се спазват ... сектанти сте на никиТУ ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот Unforgiven_M » 19 апр 2018 00:49

Player написа:
delqnski47 написа:
Player написа:
delqnski47 написа:
Player написа:Имам едно предложение към модераторите, относно припознавачите. В техния форум май не можело да се казва, че това не е ЦСКА, а Литекс и следват банове. Така и в нашия, който каже, че това е ЦСКА да получава същото. Намирам го за справедливо!

[offtopic]Кой какъв е няма място в теми,които са за конкретен мач(например).Аз сега в мача ви с Верея ако почна да коментирам неща от сорта на ''Изписвайте си името на отбора в кавички моля.....''(имам пълното право да го пиша,щом като вие имате претенции за нас) редно ли ще е?Не мисля.[/offtopic]

[offtopic]Ами пак някой се опитва да манипулира в и лъже и за това в тази тема и го казвам на момента, защото ми писна от лъжи. Някой тука, говореше за "Великия ЦСКА". Може ли всеки ден да влизам във форума ви и да ви казвам че сте Литекс- Етрополе, за да не го забравяте? Мисля, че е редно, предвид това, че ще казвам истината! К'во ще кажеш, а?[/offtopic]

[offtopic]То и аз трябва по тая логика да ви натяквам,че вие трябва да се казвате Динамо(София)...примерно,защото няма как да носите име на национален герой.Все пак отборите нали са едни ''дружества'',''частни фирми'' и т.н.,които като ''фалирали'' и ''изчезвали''.Туто финито.Ми тогава от ''кадя на кадя'' частна фирма ще се кичи по такъв начин с прякора на Апостола....?И аз ей сега да напиша в червения подфорум :arrow: Истината трябва да излезе.Забранявам да се изписва отбора от Подуене като ''Левски''(нищо че те се кичат по този начин).И ще стане много забавно. :lol: В крайна сметка аз нямам проблем да се казвате Левски и заради това не виждам причина вие да имате проблем ЦСКА-София да се пише като ЦСКА.Смисъл гледам да има еднакъв критерий в крайна сметка.[/offtopic]


[offtopic]Преди 104 година отбора е кръстен Левски! Къв Динамо, кви 5 лева? Кво не ти харесва или изнася, няма значение. Къв си ти да забраняваш, не разбрах? И отбора не е от ПодуЯне. Вземи научи имената малко и историята. Фактите са си факти. Етрополе изкупува Литекс, после си сменя седалище и име и с ЕИК-то си днес играе в центъра на София. Изнася ти или не, това е истината. А за националните герои - хайде направи подписка срещу всички отбори в страната с имена на героите ни. Десетки са, ако не и стотици! Отиди сега във форума на Ботев Пловдив и има кажи същото за името! Като се правиш на голямата работа, да те
видим![/offtopic]


[offtopic]Заеби - загубена кауза.[/offtopic]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Neron » 19 апр 2018 00:57

Много се кефя, че преди мача ни отписваха и ни биеха с по 3-4 на 0, а сега мача бил уговорен, съдиите виновни и т.н. Типично оранжево-червени простотии. Трети пореден мач ги правим мармалад второто полувреме.
При втория гол Буш си направи гавра с Бордюров и Чорбата. Великите централни защитници!
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот popokutepetel » 19 апр 2018 01:01

vvessel написа:Гледам сега Ники Александров и Стойчо Стоилов плачат от съдията :shock:
Тия двамата са като братя близнаци. Ама сиамски близнаци с един мозък. И то с орязани функции.
Яблонски бил за 18 жълти картона, Джеферсон като ритнал Буш, ама било без засилка, даже нарушение нямало едва ли не.
Като цяло съдията бил виновен Левски да изравни. А от техните футболисти по-добри няма.
Тия гении на мисълта могат да се мерят само с идеолозите на Северна Корея .
Чудя се дали не си носят в портфейлите снимка на ГГ, защото ще ги е срам да си го закачат на стената в офиса. Не заради друго, ами техни колеги ще го видят, иначе с радост :) :)


Тия са гига зле, а и от футбол не разбират. А хората за картона на Джеферсон дори май не схванаха, че не е за самото ритане като такова, а защото беше провокация към Буш. В този случай правилника е категоричен провокатора получава същата санкция.
Що се отнася до съдията каквото можа направи да помогне на ГМО-то. Като се почне от доста спорната дузпа, която за мен лично си беше нескопосано изиграна симулация и се мине през спестените картони за ГМО-то, свиренето на нарушение за всяко балетно изпълнение на Пениса и другите оранжеви и категоричния отказ да се свирят нарушения за Левски в близост до наказателното поле.
Но кат гледам Тирето какви головодници са и как второто полувреме в пореден мач не могат да ходят спокойно може на реванша за купата да им дадем бонус Стоилкас да им свири мача. Пак ще загубят, но ще е смешно накрая как сам ще се псува.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот metodito » 19 апр 2018 08:54

Страхотен мач. Колко е толкова трудно да не се пускат бомбички, пияни, надрусани?
Защо в Англия може да няма инциденти с 50 000 на стадиона, а тук с 10 000 не може?

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот wilge » 19 апр 2018 09:17

Neron написа:Много се кефя, че преди мача ни отписваха и ни биеха с по 3-4 на 0, а сега мача бил уговорен, съдиите виновни и т.н. Типично оранжево-червени простотии. Трети пореден мач ги правим мармалад второто полувреме.
При втория гол Буш си направи гавра с Бордюров и Чорбата. Великите централни защитници!


Този мач не беше уговорен. Изкуствено повдигнатото им самочувствие ми изигра лоша шега. Наскоро станалите столичани не са забравили напълно ловешко- етрополския си манталитет. Когато имаш напомпано самочувствие без покритие е нож с две остриета. Има ефект срещу Берое и Ботев, но не срещу Левски и Лудогорец. За това онзи недостреляния в поредния изблик на омраза бръщолеви глупости. Уговорени мачове тепърва ще гледаме. Без шанс за титла и за купа навлеците на стадиона в Борисовата градина какво мислите че ще направят? Очаквам всичко за да ни възпрепятстват за третото място.

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот dafquezz » 19 апр 2018 09:21

Голям мач. Браво на сините, очевидно пробуждането при вас е трайна тенденция. Не е ОК за никого години наред да ви къртим с по 2-3 гола разлика и да сте някакъв едва ходещ футболен труп. Искам като идва тоя мач да ми се свива всичко отвътре и да нямам идея как ще свърши.
Лично за мен съдията беше добър. Жеферсон го отнесе за провокация, ако някой не е разбрал, или се прави че не разбира. Напълно закономерно. Благодарение на Буш ескалираха нещата, т.е. провокацията беше успешна => 2 червени картона. Ако беше неуспешна, щеше да приключи с един жълт. Така е честно. Жеферсон във втори ключов мач прави глупости, общо взето става ясно защо наглед качествени играчи се озовават в България. Очевидно нещо не им достига, за да са в топ първенство - къде акъл, къде възпитание, къде елементарно спортсменство, къде всички изброени. Същото важи за Каранга, и за няколко отявлени наглеци от иначе много качествения Разградски отбор.
За Яблонски не отварям дума. Ясно е и на слепите, че беше за изгонване, по възможност с белезници, преди 30-тата минута. По същия начин обаче се размина изгонването на Каранга в поне три мача тоя полусезон, така че нямам право да се оплаквам.
Колкото то уговорките, и аз се съмнявах в нещо такова, и се радвам, че не ми се оправдаха страховете. Мача за купата ще е кървав, и ще се изкефя максимално независимо от резултата.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Player » 19 апр 2018 09:26

metodito написа:Страхотен мач. Колко е толкова трудно да не се пускат бомбички, пияни, надрусани?
Защо в Англия може да няма инциденти с 50 000 на стадиона, а тук с 10 000 не може?


Защото там ще последват сериозни мерки и няма да се измъкне виновника, без сериозно наказание. Така е за всичко и навсякъде. Ако навсякъде може като при нас да си караш както щеш, хвърляш боклуци, където щеш и какво ли още не, и няма последствия, ще видиш как всички ще станат като нас. Хората са еднакви животни навсякъде, но има ли тояга, стават други. Хайде да пробваме малко с драконовски мерки като другите, пък да видим.
Вчера гледам Бойко иска всички нарушители на пътя, да си платят. Не можело с по няколко акта да има хора. Ами крайно време беше, да се помисли за това. Трябва да го видя, за да повярвам. Трябва да има срок от месец или два за акт или фиш и ако не плати - взимане на книжка. Направи ли второ нарушение, докато не е платил първото - вземане на книжката, ако ще да е в един ден и докато не плати - няма да кара. Елементарно е. Като се бръкне в джоба на човек и става примерен.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот metodito » 19 апр 2018 09:52

Player написа:
metodito написа:Страхотен мач. Колко е толкова трудно да не се пускат бомбички, пияни, надрусани?
Защо в Англия може да няма инциденти с 50 000 на стадиона, а тук с 10 000 не може?


Защото там ще последват сериозни мерки и няма да се измъкне виновника, без сериозно наказание. Така е за всичко и навсякъде. Ако навсякъде може като при нас да си караш както щеш, хвърляш боклуци, където щеш и какво ли още не, и няма последствия, ще видиш как всички ще станат като нас. Хората са еднакви животни навсякъде, но има ли тояга, стават други. Хайде да пробваме малко с драконовски мерки като другите, пък да видим.
Вчера гледам Бойко иска всички нарушители на пътя, да си платят. Не можело с по няколко акта да има хора. Ами крайно време беше, да се помисли за това. Трябва да го видя, за да повярвам. Трябва да има срок от месец или два за акт или фиш и ако не плати - взимане на книжка. Направи ли второ нарушение, докато не е платил първото - вземане на книжката, ако ще да е в един ден и докато не плати - няма да кара. Елементарно е. Като се бръкне в джоба на човек и става примерен.


Така е. И аз съм мнение, че сопата трябва да играе, но т.нар. Държава няма реално желание за това и за увредата на тази жена е виновна държавата, а не дришльото хвърлил бомба по нея.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта