ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за домакините
79
40%
Равен
41
21%
Победа за Левски
80
40%
 
Общо гласове: 200

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот Player » 18 апр 2018 23:49

delqnski47 написа:
Player написа:
delqnski47 написа:
Player написа:Имам едно предложение към модераторите, относно припознавачите. В техния форум май не можело да се казва, че това не е ЦСКА, а Литекс и следват банове. Така и в нашия, който каже, че това е ЦСКА да получава същото. Намирам го за справедливо!

[offtopic]Кой какъв е няма място в теми,които са за конкретен мач(например).Аз сега в мача ви с Верея ако почна да коментирам неща от сорта на ''Изписвайте си името на отбора в кавички моля.....''(имам пълното право да го пиша,щом като вие имате претенции за нас) редно ли ще е?Не мисля.[/offtopic]

[offtopic]Ами пак някой се опитва да манипулира в и лъже и за това в тази тема и го казвам на момента, защото ми писна от лъжи. Някой тука, говореше за "Великия ЦСКА". Може ли всеки ден да влизам във форума ви и да ви казвам че сте Литекс- Етрополе, за да не го забравяте? Мисля, че е редно, предвид това, че ще казвам истината! К'во ще кажеш, а?[/offtopic]

[offtopic]То и аз трябва по тая логика да ви натяквам,че вие трябва да се казвате Динамо(София)...примерно,защото няма как да носите име на национален герой.Все пак отборите нали са едни ''дружества'',''частни фирми'' и т.н.,които като ''фалирали'' и ''изчезвали''.Туто финито.Ми тогава от ''кадя на кадя'' частна фирма ще се кичи по такъв начин с прякора на Апостола....?И аз ей сега да напиша в червения подфорум :arrow: Истината трябва да излезе.Забранявам да се изписва отбора от Подуене като ''Левски''(нищо че те се кичат по този начин).И ще стане много забавно. :lol: В крайна сметка аз нямам проблем да се казвате Левски и заради това не виждам причина вие да имате проблем ЦСКА-София да се пише като ЦСКА.Смисъл гледам да има еднакъв критерий в крайна сметка.[/offtopic]


[offtopic]Преди 104 година отбора е кръстен Левски! Къв Динамо, кви 5 лева? Кво не ти харесва или изнася, няма значение. Къв си ти да забраняваш, не разбрах? И отбора не е от ПодуЯне. Вземи научи имената малко и историята. Фактите са си факти. Етрополе изкупува Литекс, после си сменя седалище и име и с ЕИК-то си днес играе в центъра на София. Изнася ти или не, това е истината. А за националните герои - хайде направи подписка срещу всички отбори в страната с имена на героите ни. Десетки са, ако не и стотици! Отиди сега във форума на Ботев Пловдив и има кажи същото за името! Като се правиш на голямата работа, да те
видим![/offtopic]

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот Gonzalez1914 » 19 апр 2018 00:00

vvessel написа:
Gonzalez1914 написа:
За съжаление Роси е изпуснал тотално съблекалнята и отборът е разбит .... бедна им е фантазията на всички какво ще се случи , ако си "стегнем" отбора , дали Роси или друг треньор тези момчета могат много повече , само да вметна за Рошу .... мамалигата е гадно човече и задължително трябва да се махне или новият тренер , ако има де , самите футболисти "звезди" си подливат вода !!!!

Някаква вътрешна информация ли имаш. Ако може да споделиш повече, че ми стана интересно. Тази пролет Левски на моменти играе необяснимо и това доста обяснява нещата.


Баш вътрешно инфо , не :mrgreen:
Върни се в първите месеци на Роси прецени колко много "вдигна" отбора и бяхме като юмрук , не че играехме някакъв страхотен футбол но беше чудо да ни вкарат гол .
Ясно беше , че зимната подготовка е много важна и внимателното избиране на новите ... ще вметна и Мапуко , тотал щета у главата :shock: .... и ТОп трансфер за нас :mrgreen:
Рошу е тотал щета като човек и е голямата звезда а и някой от скъпите ни трансфери здраво мрънкат към Роси и неговите тактически тренировки ... нямало разнообразие :shock:
След зимната подготовка , точно необяснимо играем не един нито два мача а всеки мач , бойкот няма , има мрънкане и най важното ..... няма "химия" футболисти треньор , а и роси е супер чепат характер което вреди и на него и най вече на отбора и това е видно .

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот vvessel » 19 апр 2018 00:05

Гледам сега Ники Александров и Стойчо Стоилов плачат от съдията :shock:
Тия двамата са като братя близнаци. Ама сиамски близнаци с един мозък. И то с орязани функции.
Яблонски бил за 18 жълти картона, Джеферсон като ритнал Буш, ама било без засилка, даже нарушение нямало едва ли не.
Като цяло съдията бил виновен Левски да изравни. А от техните футболисти по-добри няма.
Тия гении на мисълта могат да се мерят само с идеолозите на Северна Корея .
Чудя се дали не си носят в портфейлите снимка на ГГ, защото ще ги е срам да си го закачат на стената в офиса. Не заради друго, ами техни колеги ще го видят, иначе с радост :) :)

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот Player » 19 апр 2018 00:07

Gonzalez1914 написа:
vvessel написа:
Gonzalez1914 написа:
За съжаление Роси е изпуснал тотално съблекалнята и отборът е разбит .... бедна им е фантазията на всички какво ще се случи , ако си "стегнем" отбора , дали Роси или друг треньор тези момчета могат много повече , само да вметна за Рошу .... мамалигата е гадно човече и задължително трябва да се махне или новият тренер , ако има де , самите футболисти "звезди" си подливат вода !!!!

Някаква вътрешна информация ли имаш. Ако може да споделиш повече, че ми стана интересно. Тази пролет Левски на моменти играе необяснимо и това доста обяснява нещата.


Баш вътрешно инфо , не :mrgreen:
Върни се в първите месеци на Роси прецени колко много "вдигна" отбора и бяхме като юмрук , не че играехме някакъв страхотен футбол но беше чудо да ни вкарат гол .
Ясно беше , че зимната подготовка е много важна и внимателното избиране на новите ... ще вметна и Мапуко , тотал щета у главата :shock: .... и ТОп трансфер за нас :mrgreen:
Рошу е тотал щета като човек и е голямата звезда а и някой от скъпите ни трансфери здраво мрънкат към Роси и неговите тактически тренировки ... нямало разнообразие :shock:
След зимната подготовка , точно необяснимо играем не един нито два мача а всеки мач , бойкот няма , има мрънкане и най важното ..... няма "химия" футболисти треньор , а и роси е супер чепат характер което вреди и на него и най вече на отбора и това е видно .


Ако е така, дали да очакваме изказване от футболистите в стила на волейболистите от Модена към Стойчев? Евала им за постъпката, между другото. Един треньор не трябва да се мисли и да да има правомощия на севернокорейски диктатор в съблекалнята. По-скоро трябва да са колеги.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Player » 19 апр 2018 00:11

vvessel написа:Гледам сега Ники Александров и Стойчо Стоилов плачат от съдията :shock:
Тия двамата са като братя близнаци. Ама сиамски близнаци с един мозък. И то с орязани функции.
Яблонски бил за 18 жълти картона, Джеферсон като ритнал Буш, ама било без засилка, даже нарушение нямало едва ли не.
Като цяло съдията бил виновен Левски да изравни. А от техните футболисти по-добри няма.
Тия гении на мисълта могат да се мерят само с идеолозите на Северна Корея .
Чудя се дали не си носят в портфейлите снимка на ГГ, защото ще ги е срам да си го закачат на стената в офиса. Не заради друго, ами техни колеги ще го видят, иначе с радост :) :)


Много искам колегите му от Дарик, да му поискат да покаже всичките 18 ситуации за втори жълт за Яблонски. И дали наистина мисли, че футбола позволява като няма засилка, да си риташ противниците както и където си искаш. Наистина се чудя, защо този толкова години го търпят.... Все някой по-нормален чорбар, можеше да намерят....

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот Gonzalez1914 » 19 апр 2018 00:15

Player написа:
Player написа:
delqnski47 написа:
Player написа:Имам едно предложение към модераторите, относно припознавачите. В техния форум май не можело да се казва, че това не е ЦСКА, а Литекс и следват банове. Така и в нашия, който каже, че това е ЦСКА да получава същото. Намирам го за справедливо!

[offtopic]Кой какъв е няма място в теми,които са за конкретен мач(например).Аз сега в мача ви с Верея ако почна да коментирам неща от сорта на ''Изписвайте си името на отбора в кавички моля.....''(имам пълното право да го пиша,щом като вие имате претенции за нас) редно ли ще е?Не мисля.[/offtopic]

[offtopic]Ами пак някой се опитва да манипулира в и лъже и за това в тази тема и го казвам на момента, защото ми писна от лъжи. Някой тука, говореше за "Великия ЦСКА". Може ли всеки ден да влизам във форума ви и да ви казвам че сте Литекс- Етрополе, за да не го забравяте? Мисля, че е редно, предвид това, че ще казвам истината! К'во ще кажеш, а?[/offtopic]

[offtopic]То и аз трябва по тая логика да ви натяквам,че вие трябва да се казвате Динамо(София)...примерно,защото няма как да носите име на национален герой.Все пак отборите нали са едни ''дружества'',''частни фирми'' и т.н.,които като ''фалирали'' и ''изчезвали''.Туто финито.Ми тогава от ''кадя на кадя'' частна фирма ще се кичи по такъв начин с прякора на Апостола....?И аз ей сега да напиша в червения подфорум :arrow: Истината трябва да излезе.Забранявам да се изписва отбора от Подуене като ''Левски''(нищо че те се кичат по този начин).И ще стане много забавно. :lol: В крайна сметка аз нямам проблем да се казвате Левски и заради това не виждам причина вие да имате проблем ЦСКА-София да се пише като ЦСКА.Смисъл гледам да има еднакъв критерий в крайна сметка.[/offtopic]


[offtopic]Преди 104 година отбора е кръстен Левски! Къв Динамо, кви 5 лева? Кво не ти харесва или изнася, няма значение. Къв си ти да забраняваш, не разбрах? И отбора не е от ПодуЯне. Вземи научи имената малко и историята. Фактите са си факти. Етрополе изкупува Литекс, после си сменя седалище и име и с ЕИК-то си днес играе в центъра на София. Изнася ти или не, това е истината. А за националните герои - хайде направи подписка срещу всички отбори в страната с имена на героите ни. Десетки са, ако не и стотици! Отиди сега във форума на Ботев Пловдив и има кажи същото за името! Като се правиш на голямата работа, да те
видим![/offtopic]


Към delqnski47

[offtopic]То и аз трябва по тая логика да ви натяквам,че вие трябва да се казвате Динамо(София)...примерно,защото няма как да носите име на национален герой.

Сериозно ли ги пишеш тези глупости , има ли пилот в самолета ?
Какво ще ни натякваш , как пък не те е поне малко срам ?!?!
Вземи се стегни , страшно много се излагаш .[/offtopic]

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Gonzalez1914 » 19 апр 2018 00:23

Player написа:
vvessel написа:Гледам сега Ники Александров и Стойчо Стоилов плачат от съдията :shock:
Тия двамата са като братя близнаци. Ама сиамски близнаци с един мозък. И то с орязани функции.
Яблонски бил за 18 жълти картона, Джеферсон като ритнал Буш, ама било без засилка, даже нарушение нямало едва ли не.
Като цяло съдията бил виновен Левски да изравни. А от техните футболисти по-добри няма.
Тия гении на мисълта могат да се мерят само с идеолозите на Северна Корея .
Чудя се дали не си носят в портфейлите снимка на ГГ, защото ще ги е срам да си го закачат на стената в офиса. Не заради друго, ами техни колеги ще го видят, иначе с радост :) :)


Много искам колегите му от Дарик, да му поискат да покаже всичките 18 ситуации за втори жълт за Яблонски. И дали наистина мисли, че футбола позволява като няма засилка, да си риташ противниците както и където си искаш. Наистина се чудя, защо този толкова години го търпят.... Все някой по-нормален чорбар, можеше да намерят....


Не знам дали си спомняте когато НикиТУ , развиваше теории за Спас Делев и врътката да преебат Пирин ... в последствие те фалираха .
никиТУ беше на барикадата и се пенеше , че е нормално да се правят всякакви гимнастики само и само Пирин да не си вземат процента .
Оловният го махнете , никиТу е толкова зомбирано и озлобено човече , че няма спирка .... все пак има нов господар и нов отбор , Борето Касабов за 30 секунди го навира на кучето у ........ :mrgreen:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23759
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот delqnski47 » 19 апр 2018 00:29

Gonzalez1914 написа:Сериозно ли ги пишеш тези глупости , има ли пилот в самолета ?
Какво ще ни натякваш , как пък не те е поне малко срам ?!?!
Вземи се стегни , страшно много се излагаш .[/offtopic]

[offtopic]Ааа,сега ''отборите били просто едни частни акционерни дружества'' е глупост,добре. :lol: Както и да е,не ме вълнува тая тема вие как си се наричате,не ме интересува.Просто репликирах горе съфорумника ти и изясних,че колкото е нелепо в мач на нашия отбор със....Пирин,например,да се изказват коментари от сорта на ''Променете си заглавието на темата.Вие не сте ЦСКА,а Литекс'',така и е нелепо аз в темата ви за Верея да пращам доклади до колегите ми да турят кавички на вашето име.Лека вечер.Живи и здрави.[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот phd » 19 апр 2018 00:31

Гледах малко от първото, тия в син екип бяха Локо Горна или нещо подобно, но не и Левски.
Приятно е, че ги отказахме от титлата, но такива полувремена станаха прекалено много.

Роси трябва: да научи някакъв език, на който да се разбира без преводач с футболистите си.
Футболистите трябва: да им се набива всеки ден в канчетата какво е Левски, за да се превърнат от наемници в левскари.
Публиката трябва: да се изчисти от всичката тая измет.
Ръководството трябва: да назначи някой (спортен директор или каквото щете), който да ги мотивира, нахъсва и сплотява тия взети от кол и въже футболисти.
Спас Русев трябва: да вземе не повече от трима футболисти и да запази тези, защото се вижда, че още не са се сработили и нищо няма да стане с половин нов отбор; да мисли за треньор, че все още има немалък шанс да останем без трофей и без Европа.

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот Gonzalez1914 » 19 апр 2018 00:38

Player написа:
Gonzalez1914 написа:
vvessel написа:
Gonzalez1914 написа:
За съжаление Роси е изпуснал тотално съблекалнята и отборът е разбит .... бедна им е фантазията на всички какво ще се случи , ако си "стегнем" отбора , дали Роси или друг треньор тези момчета могат много повече , само да вметна за Рошу .... мамалигата е гадно човече и задължително трябва да се махне или новият тренер , ако има де , самите футболисти "звезди" си подливат вода !!!!

Някаква вътрешна информация ли имаш. Ако може да споделиш повече, че ми стана интересно. Тази пролет Левски на моменти играе необяснимо и това доста обяснява нещата.


Баш вътрешно инфо , не :mrgreen:
Върни се в първите месеци на Роси прецени колко много "вдигна" отбора и бяхме като юмрук , не че играехме някакъв страхотен футбол но беше чудо да ни вкарат гол .
Ясно беше , че зимната подготовка е много важна и внимателното избиране на новите ... ще вметна и Мапуко , тотал щета у главата :shock: .... и ТОп трансфер за нас :mrgreen:
Рошу е тотал щета като човек и е голямата звезда а и някой от скъпите ни трансфери здраво мрънкат към Роси и неговите тактически тренировки ... нямало разнообразие :shock:
След зимната подготовка , точно необяснимо играем не един нито два мача а всеки мач , бойкот няма , има мрънкане и най важното ..... няма "химия" футболисти треньор , а и роси е супер чепат характер което вреди и на него и най вече на отбора и това е видно .


Ако е така, дали да очакваме изказване от футболистите в стила на волейболистите от Модена към Стойчев? Евала им за постъпката, между другото. Един треньор не трябва да се мисли и да да има правомощия на севернокорейски диктатор в съблекалнята. По-скоро трябва да са колеги.


Не знам за Стойчев не съм чел .... но аз съм сигурен срещу Верея играта ни ще е тип Берое , Ботев и малкият Литекс , независимо в какъв състав ще излезем .
Пак ще вметна нещо , Спас Русев и неговата вина .... от Роси не се иска и търси някакви успехи и се виждат всичките му експерименти този полу-сезон , ( първият полу-сезон нямаше такива експерименти )..... видно е във всеки мач , дано накрая спре и нареди състава както трябва , че ще берем още срам и резили .


Живи и здрави , лека и Само , Вековен Левски София


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, skitnik32, TristaNNN и 59 госта