ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за домакините
79
40%
Равен
41
21%
Победа за Левски
80
40%
 
Общо гласове: 200


rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот rane » 19 апр 2018 18:33

dafquezz написа:Ако трябва да съм честен, в първия момент си помислих, че изпълнението на дузпата не е редовно. В студиото на диема обаче твърдяха, че според последните промени в правилата по време на засилка може да се спира колкото пъти иска, стига да не е непосредствено крачката преди удара. Както и в примера който си дал - "A player who deliberately stops AT THE END of their run...". Каранга спря в средата на засилката, няколко крачки преди удара.

Пак повтарям, за мен съдията се справи добре и нямам претенции към Яблонски, просто защото ние по същия начин бяхме бутани неведнъж тоя сезон. И пак казвам, най-важното е, че стана много хубав мач.

А, аз не тези в студиото и коментара по време на самата среща съм престанал да вярвам,мноооооого отдавна! Та те за картона на Буш казаха, че е правилен, а този на Жеферсон, че е трябвало да е жълт. За Буш натъртиха, че трябва да е червен, т.к. на Жеферсон срещу турците също му били показали червен :shock: Ама удобно забравиха да споменат, че на Жеферсон тогава му беше показан ЖЪЛТ картон, който му беше втори и затова го изгониха. Та затова на тези пристрастни коментатори в студиата хич вяра им нямам. Та то за гола на Ръканга срещу Дунав коментатори, специалисти разбираш ли, казаха, че е редовен, при положение че ясно се вижда накъде летеше топката преди той да я отклони във вратата :shock:

Иначе според мен и двата червени картона си бяха напълно заслужени и си написах мнението още вчера след мача! Но и това да остави 2 поредни влизания с бутоните напред без санкция и картони, че на всичкото отгоре да дадеш фаул за другия отбор...Ами няма как да приема претенциите, че не бил показал ж.к. на Яблонски. Да му го беше дал, ама да беше дал и на останалите, които заслужаваха, а не първия картон за Литекс да е след 70-та минута!

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Gonzalez1914 » 19 апр 2018 18:44

goro_man написа:
dafquezz написа:Голям мач. Браво на сините, очевидно пробуждането при вас е трайна тенденция. Не е ОК за никого години наред да ви къртим с по 2-3 гола разлика и да сте някакъв едва ходещ футболен труп. Искам като идва тоя мач да ми се свива всичко отвътре и да нямам идея как ще свърши.
Лично за мен съдията беше добър. Жеферсон го отнесе за провокация, ако някой не е разбрал, или се прави че не разбира. Напълно закономерно. Благодарение на Буш ескалираха нещата, т.е. провокацията беше успешна => 2 червени картона. Ако беше неуспешна, щеше да приключи с един жълт. Така е честно. Жеферсон във втори ключов мач прави глупости, общо взето става ясно защо наглед качествени играчи се озовават в България. Очевидно нещо не им достига, за да са в топ първенство - къде акъл, къде възпитание, къде елементарно спортсменство, къде всички изброени. Същото важи за Каранга, и за няколко отявлени наглеци от иначе много качествения Разградски отбор.
За Яблонски не отварям дума. Ясно е и на слепите, че беше за изгонване, по възможност с белезници, преди 30-тата минута. По същия начин обаче се размина изгонването на Каранга в поне три мача тоя полусезон, така че нямам право да се оплаквам.
Колкото то уговорките, и аз се съмнявах в нещо такова, и се радвам, че не ми се оправдаха страховете. Мача за купата ще е кървав, и ще се изкефя максимално независимо от резултата.

+1
Кажи чесно че не си фен на тоя ЦСКА-София моля те...


Човече , ти си един на 10 000 зомбирани идиота .... язък , че си в отсрещният лагер .
Абсолютно точно и коректно , само да вметна че когато имаше ЦСКА наистина ни брулихте като бръшлян чувал .... последните две години мачовете с Литекс са друга бира .... няма я тръпката , има само типичното озлобление .
Както и да е , жив и здрав :)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот popokutepetel » 19 апр 2018 19:22

Специални благодарности за идиотите, наричащи себе си фенове на Левски, които с малоумното поведение с бомбата най-вероятно ще лишат любимия отбор от подкрепата на истинските му фенове на реванша за Купата!

Serafim
Мнения: 5172
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Serafim » 19 апр 2018 19:50

Знаете ли къде мога да намеря запис на мача? Предполагам все някой ги качва по торентите.

Serafim
Мнения: 5172
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Serafim » 19 апр 2018 19:51

Gonzalez1914 написа:Изображение


Tоя скрийншот трябваше точно 10 минути по-рано да го направиш. :lol:

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Gonzalez1914 » 19 апр 2018 20:10

Serafim написа:
Gonzalez1914 написа:Изображение


Tоя скрийншот трябваше точно 10 минути по-рано да го направиш. :lol:


Не е мой скрийншота ... Вековното 1914 :mrgreen:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот koisa » 19 апр 2018 20:30

Serafim написа:Знаете ли къде мога да намеря запис на мача? Предполагам все някой ги качва по торентите.

https://mega.nz/#!IMtUgBJA!jmNi_5yWvYcd ... Wi1b-qAzfQ
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Serafim
Мнения: 5172
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Serafim » 19 апр 2018 21:33

koisa написа:
Serafim написа:Знаете ли къде мога да намеря запис на мача? Предполагам все някой ги качва по торентите.

https://mega.nz/#!IMtUgBJA!jmNi_5yWvYcd ... Wi1b-qAzfQ


Благодарско!

Потребителски аватар
Stanley_79
Мнения: 225
Регистриран на: 31 авг 2008 23:36
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Stanley_79 » 19 апр 2018 22:22

Gonzalez1914 написа:Изображение


Тези в целият свят ги припознават...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ots_bg.png
Ха, ха, ха, най-старият изкуствено създаден отбор, който на всичкото отгоре е от кв. Подуене.
ТОВА Е ЦСКА!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта