ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
105
37%
Равен
51
18%
Победа за Лудогорец
129
45%
 
Общо гласове: 285

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот шивача » 14 апр 2018 23:28

sin4ec написа:
шивача написа:Без да си налагам мнението за мен гола си беше неспасяем. Относно Митрев отдавна съм се изказвал, че посредствен вратар.

И аз така мисля. Божката има данни, но не е виновен, че в школата е нямало вратарски тренировки като малък, пък после...не ми се влиза в подробности!
Не той е посредствен, а тези, които са работили с него десетина години!

Не ви ги знам сега как са ви нещата в дюш, но едно време вие имахте най-добрата школа за вратари. Всъщност, като изключа Пирин, където продължава да "тече" напук на всичката мизерия, в останалите школи с история е пълен регрес. Тук-там някоя частна школа се мъчи нещо, но повече наблягат да си вкарват юношите с пари в нац гарнитури, отколкото наистина да създават бъдещи професионални футболисти.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот ChuckNorris » 14 апр 2018 23:31

sin4ec написа:
ChuckNorris написа:Някой знае ли кога за последно сме редили четири поредни загуби за първенство? :roll:

Теб това ли те гложди, това ли ти е проблемът?


Ами това са си неприятни статистики. При факта, че според мен имаме доста качествени играчи. Смятам, че дори да вземем купата, Роси трябва да е вън от Левски през май месец. Да се намери нов качествен треньор, с който да се опитаме да направи нещо в евротурнирите и да се борим за шампионската титла. С тоя човек не ни чакат хубави моменти, ако е треньор догодина.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот sin4ec » 14 апр 2018 23:35

шивача написа:Не ви ги знам сега как са ви нещата в дюш, но едно време вие имахте най-добрата школа за вратари. Всъщност, като изключа Пирин, където продължава да "тече" напук на всичката мизерия, в останалите школи с история е пълен регрес. Тук-там някоя частна школа се мъчи нещо, но повече наблягат да си вкарват юношите с пари в нац гарнитури, отколкото наистина да създават бъдещи професионални футболисти.

Ами така е. Номерът е да попаднеш на тренер млад, с амбиции и желание да прави нещо. Не е важно къде си, важно е КОЙ те учи. Но темата е за друго...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот Serafim » 14 апр 2018 23:37

Не че нещо, ама ние колко удара имахме във вратата на Лудогорец? Защото 100% положения нямахме. Чак ми е чудно как имаме 4 удара във вратата, според Флашскор. От всякъде си беше поредния несъстоятелен мач, с тази разлика, че движехме по-бързо топката, но нескопосани отигравания в третата третина на терена ни костваха някакво развитие на атаките. Най-вече на Костов и Вутов. И на Левски му трябва вратар, дето да изтръпваме при всеки далечен удар, а вече и при всеки корнер. Съжалявам, Божката може да е Левскар, да гори и да обича отбора, ама е на 31 години, златна възраст за вратар. Няма на къде да се учи, а прави непоправими грешки. Без значение колко удара е спасил, като ще пуска такива голове.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот ELFen » 14 апр 2018 23:38

Левски днес за малко да удари рамо на "софиянците в повече" - Митрев не го закачайте :!:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот sin4ec » 14 апр 2018 23:39

ChuckNorris написа:Ами това са си неприятни статистики. При факта, че според мен имаме доста качествени играчи. Смятам, че дори да вземем купата, Роси трябва да е вън от Левски през май месец. Да се намери нов качествен треньор, с който да се опитаме да направи нещо в евротурнирите и да се борим за шампионската титла. С тоя човек не ни чакат хубави моменти, ако е треньор догодина.

Аааааа. Еми добре. Намерете си качествен треньор и играйте, може и Насо Гъза да си вземете за СТД, нали?
Само един въпрос имам: ти беше ли на мача с Литекс онзи ден?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот insaneboy1 » 14 апр 2018 23:41

Митрев = Де Хеа

https://www.vbox7.com/play:7c589e94c9
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Miami fc
Мнения: 31
Регистриран на: 03 сеп 2010 23:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот Miami fc » 14 апр 2018 23:51

popokutepetel написа:
шивача написа:
popokutepetel написа:
vvessel написа:Гола не е вратарски. Ако Митрев беше 10 см по-висок може би щеше да избие, но параболата беше уникална.


Митрев и 150 да беше ако си беше преценил разстоянието което е огромно и направеше крачка или две в правилната посока щеше да си хване топката ;) Абсолютен рибар. Нека не забравяме простия факт, че разстоянието от ъгловото флагче до мястото което влезе топката е 50 м. - т.е. да ти вкарат гол почти от центъра ;)

Верно ли е 50м :? :shock:

Ми при размери на игрището 120 на 90 колко да е? ;)



Техническа информация за стадион „Георги Аспарухов“

Капацитет: 22 000 седящи места
Журналистическа ложа: 130 места
Размери на терена: 105 m x 68 m :!: :!: :!:
Осветление: 1500 лукса

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот ChuckNorris » 14 апр 2018 23:51

sin4ec написа:
ChuckNorris написа:Ами това са си неприятни статистики. При факта, че според мен имаме доста качествени играчи. Смятам, че дори да вземем купата, Роси трябва да е вън от Левски през май месец. Да се намери нов качествен треньор, с който да се опитаме да направи нещо в евротурнирите и да се борим за шампионската титла. С тоя човек не ни чакат хубави моменти, ако е треньор догодина.

Аааааа. Еми добре. Намерете си качествен треньор и играйте, може и Насо Гъза да си вземете за СТД, нали?
Само един въпрос имам: ти беше ли на мача с Литекс онзи ден?


За мача имах желание, но нямах възможност да присъствам. Какво общо има това с мнението ми за Роси? Ти каза, че около 70% от феновете на Левски одобряват резултата от днешния мач. Запитай се колко ще одобрят Роси да бъде заменен с друг специалист, след като евентуално вземе купата. Ако си на различно мнение - няма проблем. Хората са с различно мнение, не можем да мислим еднакво.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) - 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 14 апр 2018 23:56

sin4ec написа:
ChuckNorris написа:Някой знае ли кога за последно сме редили четири поредни загуби за първенство? :roll:

Теб това ли те гложди, това ли ти е проблемът?


Много са, но тоя е от най-големите. Чудя се до края на плейофите тия инвалиди ще хванат ли ръка?
А с тая игра май ЕКТ ще се гледа по телевизора.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта