Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за домакините
133
44%
Равен
49
16%
Победа за Левски
123
40%
 
Общо гласове: 305

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот koisa » 12 апр 2018 10:22

ralka_levskarka написа:36 страници, много малко деба..

Така е когато няма "бойкоти".
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот realno » 12 апр 2018 10:31

blue avalanche написа:
realno написа:
blue avalanche написа:Привържениците на Левски са много интересен феномен и, може би, заслужават специално социологично изучаване. Или, както се казва по народному: "Нема такова "животно"!"
Вчера, в един катастрофален (по критериите на клуба) сезон, в един мач, в който отборът игра "ганкиното" и загуби на СОБСТВЕНИЯ си стадион с 1-3, Бернабеу щеше да се срути от дива радост след доста спорния гол на Роналдо! :shock:
Също вчера, след един мач, в който бихме вторият по сила отбор в страната(в момента) с 2-0, без да му позволим да отправи едно мижаво ударче във вратата какво наблюдаваме? Тръшкане, рев, плюнки, сарказми, скубане на коси и т.н.
Ей Богу - няма такова "животно"!!! :evil:


Забеляза ли с каква агресивна игра паднаха Реал и с каква страхлива игра победи Левски? Там е разликата. Реал играят с манталитет на победител, а ние играем еднакво страхливо и безидейно както срещу Монтана, така и срещу резервите на оранджевите квартиранти. Роси ни превръща в Славия. Грехота е на терена да имаш по - добрите играчи и вместо да ги пуснеш да смажат резервите на противника, да клатиш мача. Просто, Роси е несигурен във способностите си и това се предава на футболистите.

Даже и не искам да си помисля какво ще се излее в ТОЗИ форум, ако ние, след такава "агресивна игра", паднем с 3-1 от Хибрида.
Изображение


Нормално е да играеш срещу Реал и Барса затворено, но срещу резервите на оранджевите, се нарича страх. Това говори, че ни си уверен в способностите си и способностите на футболистите си. Вчера не играхме срещу Реал, нали?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот blue avalanche » 12 апр 2018 10:38

realno написа:
blue avalanche написа:Даже и не искам да си помисля какво ще се излее в ТОЗИ форум, ако ние, след такава "агресивна игра", паднем с 3-1 от Хибрида.
Изображение


Нормално е да играеш срещу Реал и Барса затворено, но срещу резервите на оранджевите, се нарича страх. Това говори, че ни си уверен в способностите си и способностите на футболистите си. Вчера не играхме срещу Реал, нали?

"Целта оправдава средствата". Казано е мнооого отдавна. Смяташ ли, че на феновете на Реал им дреме, че се класираха с измислена дузпа?
Междувпрочем, много колеги тук се гордеят, че срещу Барса, на Ноу Камп, играхме разгащено и паднахме с 5-0. Така, че какво се чудя?

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот realno » 12 апр 2018 10:48

blue avalanche написа:
realno написа:
blue avalanche написа:Даже и не искам да си помисля какво ще се излее в ТОЗИ форум, ако ние, след такава "агресивна игра", паднем с 3-1 от Хибрида.
Изображение


Нормално е да играеш срещу Реал и Барса затворено, но срещу резервите на оранджевите, се нарича страх. Това говори, че ни си уверен в способностите си и способностите на футболистите си. Вчера не играхме срещу Реал, нали?

"Целта оправдава средствата". Казано е мнооого отдавна. Смяташ ли, че на феновете на Реал им дреме, че се класираха с измислена дузпа?
Междувпрочем, много колеги тук се гордеят, че срещу Барса, на Ноу Камп, играхме разгащено и паднахме с 5-0. Така, че какво се чудя?

След дълги години без успехи, дори и мисленето на феновете става славистко. Опитвам се да обясня, че ако имаме треньор, атакуващ футбол не означава непременно загуби, но когато нямаш такъв, дори и да играеш като снощи, затворено и страхливо, пак ще има бол загуби. Пример: няколко седмици назад. При Митов падахме, защото играехме атакуващо, а той беше слаб треньор, а при Роси падаме, защото играем затворено, пак със слаб треньор, на когото собственика му реди състава.
Не казвам, че винаги трябва да играем безрасъдно атакуващо, но снощи ме беше срам да гледам нашия отбор. Грозен и бавен футбол, без да могат да изнесат и задържат топката. Ако не зависи от треньора, кой тогава?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот drvasko98 » 12 апр 2018 10:53

terata написа:
То и Барса и Ман Сити го играха агресивно и атрактивно, държаха топката нонстоп и накрая се наядоха на хой, ама нищо де агресия да има. :mrgreen:


Барса и Ман Сити станаха шампиони на страните си на практика, а Реал има две поредни ШЛ. Те могат да си позволят да изиграят няколко слаби мача на сезон и дори да направят цял един слаб сезон. Ние нямаме 3 силни мача този сезон и нямаме силен цял сезон от 2006/2007 година. Ето това е малката разлика, чисто като резултати, иначе е ясно че друга база за сравнение няма. Ако ние искаме да ставаме махленски отбор, който играе в 5-6 мача на сезон и това ви харесва - ОК. На мен това не ми харесва, не че и вчера кой знае какво играхме, но все пак беше от добрите ни мачове с добра подредба на играчите

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот blue avalanche » 12 апр 2018 11:02

realno написа:
blue avalanche написа:
realno написа:
blue avalanche написа:Даже и не искам да си помисля какво ще се излее в ТОЗИ форум, ако ние, след такава "агресивна игра", паднем с 3-1 от Хибрида.
Изображение


Нормално е да играеш срещу Реал и Барса затворено, но срещу резервите на оранджевите, се нарича страх. Това говори, че ни си уверен в способностите си и способностите на футболистите си. Вчера не играхме срещу Реал, нали?

"Целта оправдава средствата". Казано е мнооого отдавна. Смяташ ли, че на феновете на Реал им дреме, че се класираха с измислена дузпа?
Междувпрочем, много колеги тук се гордеят, че срещу Барса, на Ноу Камп, играхме разгащено и паднахме с 5-0. Така, че какво се чудя?

След дълги години без успехи, дори и мисленето на феновете става славистко. Опитвам се да обясня, че ако имаме треньор, атакуващ футбол не означава непременно загуби, но когато нямаш такъв, дори и да играеш като снощи, затворено и страхливо, пак ще има бол загуби. Пример: няколко седмици назад. При Митов падахме, защото играехме атакуващо, а той беше слаб треньор, а при Роси падаме, защото играем затворено, пак със слаб треньор, на когото собственика му реди състава.
Не казвам, че винаги трябва да играем безрасъдно атакуващо, но снощи ме беше срам да гледам нашия отбор. Грозен и бавен футбол, без да могат да изнесат и задържат топката. Ако не зависи от треньора, кой тогава?

Бе то и аз искам да играем като бразилците от '82, ама какво от това? Нямаме нито Зико, нито Фалкао, нито Жуниор, нито Сократес в отбора. Казано е: "Като нямаш това, което харесваш, харесвай това, което имаш!"
Ако не друго, поне ще си спестиш безсънни нощи. Или някоя язва. :lol:
И понеже тук пада голям рев по футбола от "ерата Петрович", да припомня един мач със Сокол(Марково), 1/16-финал за Купата. Бяхме на 1 минута от позорно отпадане. Тъй че...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот TristaNNN » 12 апр 2018 11:08

Прекрасно изигран мач, с идея и непримиримост у повечето от нашите състезатели!
Иначе, радостта ми малко се помрачи след като изчетох мненията в темата - ще рече човек, че не сме спечелили полуфинал като гост, с чиста мрежа при това, а нас са ни ошамарили с 2 гола. :shock: Ебаси и нихилизма дето се е настанил в главите на повечето сини колеги(Дяволски прав е Странджата като каза, че привържениците на Левски винаги са били отражение на обществото ни :!: ), но да са живи и здрави, всичко е точно.
Но хайде сега хубавото: Мен най-много ме зарадва фактът, че имаше много еуфория и настроение в сектор Б. Наистина имахме нужда от тази заслужена победа, че 3-те поредни загуби ни дойдоха вповечко, а настроението на трибуните на Герена беше много минорно, няма какво да се лъжем. Сега ще се раздвижим малко, заслужаваме го. Мрънка се, гледам, че сме били връщали топката към Митрев. Добре, ама тия оранжевите кандидат-пишман-шампиони, правеха същото упражнение 3 пъти повече в голяма част от мача, защото толкова хубавко бяхме уплътнили центъра и така се движеха играчите ни, че клетите ловчанлии просто нямаха друг верен ход с топката. Съгласен съм, че можехме съвсем да ги разковем ако ги бяхме понатиснали накрая, но не забравяйте, че все пак имаме важен за честта си мач с Лудогорец тази събота и беше редно да съхраним малко сили и за него. Щото ако сме много каталясали, една възможна загуба на Герена с голям резултат срещу свежия отбор от Разград ще заличи хубавото от вчерашния мач и пак ще ни върне в изходящата психологическа дупка. Сега да си изиграем мъжката идните 3 мача от първенството, да се опазим доколкото можем от контузии и картони, пък ще дойде време да се стягаме и за реванша. И браво на публиката - в кофти час, в неудобен ден имаше едно 15 000 на стадиона, че може и отгоре! Само Левски!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот realno » 12 апр 2018 11:09

blue avalanche написа:
realno написа:
blue avalanche написа:
realno написа:
blue avalanche написа:Даже и не искам да си помисля какво ще се излее в ТОЗИ форум, ако ние, след такава "агресивна игра", паднем с 3-1 от Хибрида.
Изображение


Нормално е да играеш срещу Реал и Барса затворено, но срещу резервите на оранджевите, се нарича страх. Това говори, че ни си уверен в способностите си и способностите на футболистите си. Вчера не играхме срещу Реал, нали?

"Целта оправдава средствата". Казано е мнооого отдавна. Смяташ ли, че на феновете на Реал им дреме, че се класираха с измислена дузпа?
Междувпрочем, много колеги тук се гордеят, че срещу Барса, на Ноу Камп, играхме разгащено и паднахме с 5-0. Така, че какво се чудя?

След дълги години без успехи, дори и мисленето на феновете става славистко. Опитвам се да обясня, че ако имаме треньор, атакуващ футбол не означава непременно загуби, но когато нямаш такъв, дори и да играеш като снощи, затворено и страхливо, пак ще има бол загуби. Пример: няколко седмици назад. При Митов падахме, защото играехме атакуващо, а той беше слаб треньор, а при Роси падаме, защото играем затворено, пак със слаб треньор, на когото собственика му реди състава.
Не казвам, че винаги трябва да играем безрасъдно атакуващо, но снощи ме беше срам да гледам нашия отбор. Грозен и бавен футбол, без да могат да изнесат и задържат топката. Ако не зависи от треньора, кой тогава?

Бе то и аз искам да играем като бразилците от '82, ама какво от това? Нямаме нито Зико, нито Фалкао, нито Жуниор, нито Сократес в отбора. Казано е: "Като нямаш това, което харесваш, харесвай това, което имаш!"
Ако не друго, поне ще си спестиш безсънни нощи. Или някоя язва. :lol:
И понеже тук пада голям рев по футбола от "ерата Петрович", да припомня един мач със Сокол(Марково), 1/16-финал за Купата. Бяхме на 1 минута от позорно отпадане. Тъй че...

А кой от отборите в първата шестица има тези футболисти? Но за разлика от тях, играем най- затворения и страхлив футбол. Тук става въпрос за способности и манталитет на треньора.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот blue avalanche » 12 апр 2018 11:22

realno написа:
blue avalanche написа:Бе то и аз искам да играем като бразилците от '82, ама какво от това? Нямаме нито Зико, нито Фалкао, нито Жуниор, нито Сократес в отбора. Казано е: "Като нямаш това, което харесваш, харесвай това, което имаш!"
Ако не друго, поне ще си спестиш безсънни нощи. Или някоя язва. :lol:
И понеже тук пада голям рев по футбола от "ерата Петрович", да припомня един мач със Сокол(Марково), 1/16-финал за Купата. Бяхме на 1 минута от позорно отпадане. Тъй че...

А кой от отборите в първата шестица има тези футболисти? Но за разлика от тях, играем най- затворения и страхлив футбол. Тук става въпрос за способности и манталитет на треньора.

Не! Тук става върпос, че изпробвахме 100 хил. треньори и нито един не ни хареса. И не ми казвай Петрович. Защото Петрович е Мистър "Половин сезон". И го е доказал многократно.
И продължаваме да се въртим в омагьосания кръг и да чаткаме по клавишчетата. Не съм привърженик нито на Роси, нито на неговия футбол. С уговорката, че не знам какъв е "неговия футбол". Не съм му следил кариерата.
Но и не виждам някой да предлага нещо реално. Или сме на принципа:"Картаген трябва да бъде разрушен!"???

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Red thunderstorm » 12 апр 2018 11:30

Този мач беше просто едно добро стечение на обстоятелствата за Левски. Следващите мачове за първенство ще го докажат, както и реваншът, разбира се. Остава ви само да се молите, да не се окажете вие с осакатен състав до 25-ти април. Но и с титулярите да сте, все тая.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта