ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
105
43%
Равен
38
16%
Победа за Берое
99
41%
 
Общо гласове: 242

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:2 FT

Мнениеот Serafim » 02 апр 2018 13:52

boabbb написа:
scooool написа:100% съм сигурен Ст Иванов няма да е в групата за следващия мач...Главоча и Вутов се връщат за следващия мач.Нямам надежда за Левски, да имаш капитана на юношеския национален отбор и да взимаш някакъв бразилец- издънка на бразилска легенда... Нямам обяснение.Само да добавя, че ТРЕНЬОР означава да развиваш играчи, не само да искаш готови футболисти, такива и аз мога да надъхвам и да им бъркам местата ..... Не се чувствам добре, ще ме съсипят тези хора САМО ЛЕВСКИ.


Мнение номер 1 от цялата тема :lol: :lol: :lol: Колега, не им се нервирай, пази си нервите за важни неща. Колкото до мача - равностоен мач, в който и късмета помогна на Берое, а съдията първото полувреме свиреше доста в полза на домакините - дузпата я оставете, какво ще кажете за отнетата чисто топка, след която Камбура остава сам срещу вратаря, а страничния мята флага като обезумял ...


Е, брато! Ясно е и на малките деца, че Цонев отне чисто топката на Цветкович. Главния даже даде категоричен знак играта да продължи, а страничния размаха байряка и рефера се почуди дали да свири доста сериозно. Не знам каква бе причината да го направи това страничния, освен неистово желание да ни подпре, ама да разкрасяваш чак така... Камбуров на 37 години или на колкото е щеше да му трябва календар от тъча да "остане сам срещу вратаря". Още преди да е стигнал до наказателното щеше да има два до него (Тиам и Холмар примерно) и първия да го изпере през кокалчетата за ЖК (защото има друг до него) и така.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:2 FT

Мнениеот Eminem » 02 апр 2018 13:55

Това ли са ви вариантите за треньор ? :lol: :lol:
Боже, Боже.....Ей, Богу....
кокала, Стоев....абсолютна градация, няма спор. Ще изброите ли отборите, които е водил кокала, за да се посмеем ?
И други фамозни варианти се дадоха - някакви лаптопи, компютри, тон колони....Воин, нинджа, самурай, якудза.....
Съперниците ще треперят с някои от тези, Флорентино Перес получи тикове.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 апр 2018 13:59

kiril.a.d написа:Моля те - 10 000% дузпa зa "Левски", въпреки че м/у двaмaтa игрaчи нямaше никaкъв контaкт! ;)
Знаем-знаем, дузпа за Левски трябва да има само когато убият играч в синьо. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта