ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 20 мар 2018 15:45

Red_Neck написа:
TristaNNN написа: Впрочем, аз не се шегувам, защото тия най-напред учат децата си на омраза към Левски, просто това е фундаментът на тяхното възпитание.

Тристане, ти четеш ли си написаното въобще? .... Изчатка ли? Какво ти става? На каква база стъпваш за подобни абсурдни заключения? Толкова ли тежко преживяваш една загуба в посредствен футболен мач?
[offtopic]... и кой на какво си учи детето си е негова работа! Едни ги възпитават с манталитет на победители, а други .... на долни, ДС списвачи![/offtopic]

Не, не ... изобщо не са ми абсурдни заключенията, а се основават на реални наблюдения! Оня па, себепобния ти, ми прави сравнения с публиката. Тука ви се обяснява и показва, че футболистите ви, единият от които е и капитан освен това, развяват гумени фалоси със синия шал и си правят джендърски снимки на цукало, докато показват кукиш, а оня ми казва публиката какво била направила еди кога си. Ми мани, ами ги и защитават, 'щото видиш ли, курът бил показан пред собствената му публика, следователно няма проблем. Позор, срам и резил! Пак припомням - делото е на футболист-лидер в отбора ви, глупостите и на двете публики си ги знаем. И как па един от вашите не се възмути на това, щото мене лично навремето ме беше много срам от онези тениски "аз мразя цска"?! Това е малка частичка от наблюденията за вашите нрави - най-напред да се мрази Левски и не ми се правете, че не е така и не ми го играйте спортсмени, знаем се.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

raH4eB
Мнения: 11
Регистриран на: 03 мар 2018 13:50

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот raH4eB » 20 мар 2018 17:15

ЦСКА-София е новото име на Литекс и има 4 титли. Името го смених по маркетингови причини .Това си е Литекс а аз джинката помашка ги обляках в червено.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 20 мар 2018 17:16

raH4eB написа:ЦСКА-София е новото име на Литекс и има 4 титли. Името го смених по маркетингови причини .Това си е Литекс а аз джинката помашка ги обляках в червено.

А де е оркестъра, да не си ги разпуснал нещо с цел свиване на разходите? :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот delqnski47 » 20 мар 2018 17:17

popokutepetel написа:
Поредна илюстрация, че розовите припознавачи освен, че не разбират от футбол не са чели и правилата :oops:

Кви правила бе.Каранга го наказаха за -> цитат ''обида към зрители''.Пише го.Вие вече бяхте по легълцата и ви нямаше на стадиона тогава.Кви зрители е обидил кви 5 лева!!Доносническа му работа.Ама не се учудвам де.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 20 мар 2018 17:36

delqnski47 написа:
popokutepetel написа:
Поредна илюстрация, че розовите припознавачи освен, че не разбират от футбол не са чели и правилата :oops:

Кви правила бе.Каранга го наказаха за -> цитат ''обида към зрители''.Пише го.Вие вече бяхте по легълцата и ви нямаше на стадиона тогава.Кви зрители е обидил кви 5 лева!!Доносническа му работа.Ама не се учудвам де.

Делянчо, ние знаем, че за вас правилата и правилниците са пунта мара, но за нас не е така. Има проблем - има комисия, има правилник, има наказание :arrow: http://www.bfunion.bg/library/normative-acts Ако си мислите, че ще си развявате коня и налагате мутренското си и просташко поведение на състезателите като някакво нормално явление, не сте познали - ние не сме Пирин или Дунав да ви търпим мерзавщината на негрите. Аре у лево.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот Player » 20 мар 2018 17:42

Макар и малко наказание, все пак го има и се потвърждава, че всички които искаха това, са прави. Защитаващите този мангал , да ходят да му смучат члена. Явно само от това разбират. Нормално за гей двойките от гей сектора.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот delqnski47 » 20 мар 2018 17:46

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
popokutepetel написа:
Поредна илюстрация, че розовите припознавачи освен, че не разбират от футбол не са чели и правилата :oops:

Кви правила бе.Каранга го наказаха за -> цитат ''обида към зрители''.Пише го.Вие вече бяхте по легълцата и ви нямаше на стадиона тогава.Кви зрители е обидил кви 5 лева!!Доносническа му работа.Ама не се учудвам де.

Делянчо, ние знаем, че за вас правилата и правилниците са пунта мара, но за нас не е така. Има проблем - има комисия, има правилник, има наказание :arrow: http://www.bfunion.bg/library/normative-acts Ако си мислите, че ще си развявате коня и налагате мутренското си и просташко поведение на състезателите като някакво нормално явление, не сте познали - ние не сме Пирин или Дунав да ви търпим мерзавщината на негрите. Аре у лево.

Каранга не е обиждал никви зрители,защото само ние бяхме там.Ем донос,ем лъжлив донос.Това е положението,но нищо.За доноси не можем да ви стъпим на малки пръст,така че няма как да спорим. 8-) Ако не друго,то поне с доносите ви се получава.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 20 мар 2018 18:03

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
popokutepetel написа:
Поредна илюстрация, че розовите припознавачи освен, че не разбират от футбол не са чели и правилата :oops:

Кви правила бе.Каранга го наказаха за -> цитат ''обида към зрители''.Пише го.Вие вече бяхте по легълцата и ви нямаше на стадиона тогава.Кви зрители е обидил кви 5 лева!!Доносническа му работа.Ама не се учудвам де.

Делянчо, ние знаем, че за вас правилата и правилниците са пунта мара, но за нас не е така. Има проблем - има комисия, има правилник, има наказание :arrow: http://www.bfunion.bg/library/normative-acts Ако си мислите, че ще си развявате коня и налагате мутренското си и просташко поведение на състезателите като някакво нормално явление, не сте познали - ние не сме Пирин или Дунав да ви търпим мерзавщината на негрите. Аре у лево.

Каранга не е обиждал никви зрители,защото само ние бяхме там.Ем донос,ем лъжлив донос.Това е положението,но нищо.За доноси не можем да ви стъпим на малки пръст,така че няма как да спорим. 8-) Ако не друго,то поне с доносите ви се получава.

Аха, добре ... Значи ако примерно, сложат на същия този фалос снимка на майка ти или сестра ти (не искам да те/ги обругавам в никакъв случай, просто за сравнение го казвам), или твоя, и го развяват пред хиляди хора не е проблем, ако ти или те не са там. Нормално е все пак за тиреец, закърмен най-напред с омраза към Левски, веенето на син шал на гумен хОй от страна на състезател да не е обида. Обаче за нас не е точно така, въпрос на някакви ценности и мироглед, поне според мен, според моите възгледи. Това е положението, не очаквам да разбереш така или иначе, а пък и като ви гледам падението и мерзостта след припознаването вече ми е напълно ясно, че който не подкрепя мутренизацията, потъпкването на всякакви правила и спортна етика, както и наглостта на хората от Ловеч, е задължително доносник или ку*ва на Разград. Ясни сте ...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 20 мар 2018 18:15

TristaNNN написа:Не, не ... изобщо не са ми абсурдни заключенията, а се основават на реални наблюдения! Оня па, себепобния ти, ми прави сравнения с публиката. Тука ви се обяснява и показва, че футболистите ви, единият от които е и капитан освен това, развяват гумени фалоси със синия шал и си правят джендърски снимки на цукало, докато показват кукиш, а оня ми казва публиката какво била направила еди кога си. Ми мани, ами ги и защитават, 'щото видиш ли, курът бил показан пред собствената му публика, следователно няма проблем. Позор, срам и резил! Пак припомням - делото е на футболист-лидер в отбора ви, глупостите и на двете публики си ги знаем. И как па един от вашите не се възмути на това, щото мене лично навремето ме беше много срам от онези тениски "аз мразя цска"?! Това е малка частичка от наблюденията за вашите нрави - най-напред да се мрази Левски и не ми се правете, че не е така и не ми го играйте спортсмени, знаем се.

Да беше само хОя с мед да го намажеш.
Пълним си сектора /В/, разбираш ли - нищо по адрес на господина звезда, който срещу по-читави защитници, не може да вземе решение - и оня показва среден пръст ДВА ПЪТИ?
Пада Яблонски на земята, свириха фаул за нас, нищо, че той се мята като риба на сухо при всяко докосване - оня подигравателно му показва с ръка да стане?!
Изпълнява се тъч - ОЩЕ ПРЕДИ ГОЛА - същата тази звезда застанала пред публиката нарочно и ми играе танц тип Дани Стъридж ?! И после защо съм го била псувала?! Ми мен лично ме отврати, меко казано - само за 3 мача.. Това ли им е водещия футболист?! Дембеле колко пъти си позволи да направи такова нещо и същия този Дембеле за бутане на съдията получи повече от 3 мача наказание, но всичко е точно, налЕ, щото делегата тоя път го бе вписал, а не като миналата седмица ;). Скапаняк!
Дано маймунката разбере някога, че за да си голям играч не е само да вкараш 20 гола. Мо Салах е страхотен пример за голям играч. Ръканга срещу него да тича няма да го стигне.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Ivanskiq
Мнения: 316
Регистриран на: 06 окт 2009 10:39
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот Ivanskiq » 20 мар 2018 18:37

Имайте предвид, че изфабрикуваното наказание е безпрецедентно и много скоро може да се върне като бумеранг към вас![/quote]

Като стана дума за бумеранг, я да питам какво стана с маскираните, дето потрошили автобуса на наши фенове, има ли задържани? Само питам, щото спиралата на селянията и омразата може много бързо да се завърти и следващия път да има потърпевши и от другия лагер. Не е трудно да се върнат ония времена, като се има предвид "стадия ни на цивилизационно развитие като нация-държава". Да им е жив и здрав Каранга, нека му се радват, той си футбалер за България, няма да става генсек на ООН :lol: . Случващото се само затвърди мнението ми, че съм твърдо зад Роси.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта