ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: ППЛ: ЦСКА тире София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот 7 е добро число » 19 мар 2018 20:23

1982 написа:
7 е добро число написа:
mistreated написа:Предполагам някои ще приемат мнението ми за заяждане, но искам да попитам нещо тези, които твърдят, че ЦСКА взимал мачовете си с късмет и съдии.
Знаете ли колко пъти през този сезон Левски победи с гол в последните минути? Какво ще кажете за загубените точки от ЦСКА срещу Ботев на Армията, срещу Пирин на Армията, срещу Черно море на Армията? Има ли поне един мач през целия сезон, в който ЦСКА да не игра до последната минута ЗА ПОБЕДА, а не да запази равенството? Като си отговорите на тези въпроси, особено на последния, ще разберете какви са приликите и разликите между двата отбора в момента.


говориш за Цска , а всъщност е Цска - София (София с тире )


Всъщност си е чист Литекс .....


е да де , но нали го преименуваха :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

skitnik32
Мнения: 376
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот skitnik32 » 19 мар 2018 20:25

kiril.a.d написа:
pomiqr272 написа:
kiril.a.d написа: :) Сори - нaистин нямa тaкaвa глупост кaто вaшaтa, колкото и години дa ви се говори!!! - aрмиятa не е Пaртиятa, a зщитница на Родинта!!!
НО, милициятa и ДС е зaщитник нa упaрвлението!!! - т.е. нa Пaртиятa!!!
Тa къде си тръгнaл бе другарю???...остaвa дa си бил шофьор, готвaч, ринaч...селяндур, до които дори милициятa и ДС не сa стигнaли...Все ми е едно - честно!!! - невежеството ви и по "оновa време" беше пословично ;)....
И се връзвaше с простотиятa ви и тогaвa, нa вечното второ място!!! - Вaсил Цaнов, лявaтa ръкa нa Тодор Живков...по-прост и от Милко Бaлев :):):)


Армията качва и сваля от власт. Милицията просто обслужва.

Армиятa дрaги, от пaмти веков, не се зaнимaвa с държaвни дела! - просто пaзи грaниците и целосттa нa държaвaтa!
Но "милициите", дa не говорим зa тйните държaвни тaкивa, винaги сa учaствaли в пaзенето нa влaсттa, или оргaнизирaнето нa смянa нa влaсттa!!! - ей нa че и до днес ни упрaвлявaт нaй-прости ДС ченгетa, в лицето нa aгент Будa и обкръжението му...




Знаеш ли колко си далеч от границата??? Границата се пази от гранични войски /тогава когато се пазеше/, а те бяха част от МВР, не от МО

emanuilman
Мнения: 132
Регистриран на: 21 май 2015 11:04
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот emanuilman » 19 мар 2018 20:30

Много искам да ми отговорите на един фундаментален въпрос.Защо играчите на ЦСКА излизат с цесекарски дух и размазват сините джуджета,а играчите на ПФК Леевски духа им е като на припознавачи ала Тити??? :mrgreen:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 19 мар 2018 20:33

emanuilman написа:Много искам да ми отговорите на един фундаментален въпрос.Защо играчите на ЦСКА излизат с цесекарски дух и размазват сините джуджета,а играчите на ПФК Леевски духа им е като на припознавачи ала Тити??? :mrgreen:


Кога наскоро играчите на ЦСКА са играли с Левски, че нещо ми се губи? :oops:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот fen1914 » 19 мар 2018 20:56

W84me написа:"И благодаря на Господ, че не съм от другата страна!"

Изображение

Изображение


Микренски фенове с нов бранд :mrgreen:

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот SANSIRO7 » 19 мар 2018 20:58

emanuilman написа:Много искам да ми отговорите на един фундаментален въпрос.Защо играчите на ЦСКА излизат с цесекарски дух и размазват сините джуджета,а играчите на ПФК Леевски духа им е като на припознавачи ала Тити??? :mrgreen:

Какъв е тоя цесекарски дух, то вярно че като ритнеш камбаната според църквата оства само духа, ама в случая сигурно за друго духане иде реч.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот fen1914 » 19 мар 2018 20:58

blue_lavina написа:Пффф не можах да спя от нерви нощес! Ума ми не го побира как и защо загубихме това дерби :( Предвид полевите условия и формата на двата тима, нулевото реми беше НАРИСУВАНО ! Нелепа грешка и нескопосаното отиграване на Каранга дадоха победата на армейците. Дано Сеньор Роси направи анализ и извади жокер от ръкава за предстоящите 4 сблъсъка. В предишната ни черна серия срещу Тройчо, успяхме да излезем победители в битката за купата, вярвам че и този път ще е така и Фортуна няма да ни обърне гръб както вчера.


Дано сеньор Роси си събере багажа и да си ходи в Римини, щото иначе излагацията ще е още по-голяма.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот 1982 » 19 мар 2018 20:59

Все едно гледам на Домуса рейсовете с екскурзиантите от разградска околия ...... същата работа и при Дришата, половината им публика е екскурзианти от Ловеч и селата. Сигурно и кренВрИши са им раздавали. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот fen1914 » 19 мар 2018 21:21

Elliah написа:Играли сме били за 0-0... Роси сгрешил тактиката... ма вие сериозно ли?

На този терен при тези условия е смешно да се говори за футболни достойнства.
Играхме си за победа и имахме повече смислени атаки. Онези нямаха удар към вратата и нито една читава атака. Вкараха гол съвсем случайно, без дори да имат положение. Това е истината...
Както и да е... загубихме 3 точки те взеха 3 точки.

Мисля, че за купата ще ги бием и в двата мача.


Истината е, че нямаме подходящ треньор. Мъката е голяма, но оправдания дебнат отвсякъде.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот fen1914 » 19 мар 2018 21:23

Какво му пука на Роси за шампионата, важното е, че бие Хебър и всичко е точно :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 26 госта