ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

raH4eB
Мнения: 11
Регистриран на: 03 мар 2018 13:50

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот raH4eB » 19 мар 2018 12:44

Не бе така е разни селяни от на майка си путката идват и работят за над 900 лева че могат да плащат наем а ние тука работим за некви стотинки и затова не ни остават пари и живеем с нашите. Те еба у селянина прост. Бил чул били му казали. Ще коментираш само това което си видял.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот MAXIMUS » 19 мар 2018 13:49

Колко жалко е едни хора да си дават парите за хореография, а други мозАци да разпъват неграмотно написани оранжеви чаршафи, колко жалко е сектора да ти остане полупразен, колко жалко е да не можеш да изпееш една песен за любимия си отбор и колко е велико да ти го натряскат така болезнено в края !
И си направете сметка кои са повече хора - онези "умрете селяни" или онези надрусаните от центъра на вселената София !?
Едните яко се бъркат да подкрепят любимия си отбор ако ще на край света, другите не могат си платят трамвайния билет ! Става въпрос и за "сини" и за "червени" !

eddie
Мнения: 1346
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот eddie » 19 мар 2018 17:17

Виваком са пуснали нов абонаментен план - 90 безплатни минути синя тишина.. ;)
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12284
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 19 мар 2018 17:23

Не прави чест на някои наши потребители да пишат, че сините състезатели не се бориха в този мач :!:
Както и не прави чест на друга група потребители да твърдят, че има засада при гола. На повторенията такава не се видя, но дори и да е имало някаво леко докосване в оранжев играч, как да се засече от реферите в купа от състезатели и при такова остро центриране?! Айде стегнете се малко, съдийството беше на отлично ниво като за такъв мач, отдавна не е имало такова! Да, загубата е нелогична и незаслужена, но това е животът - нека да не търсим проблемите там, където не са, че ставаме ревльовци и мерзавци досущ като ловешките човеци.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот niki87 » 19 мар 2018 18:03

Мда, отлично съдийство... Тиам е със счупен нос от лакътя на каранга, което във футбола е червен картон.

FFD98
Мнения: 7
Регистриран на: 18 мар 2018 08:37

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот FFD98 » 19 мар 2018 18:26

Serafim написа:
raH4eB написа:добре че беше серафим да ни обясни как седят нещата в софия :(


Пак заповядай. Света може да не съм го обиколил, ама България поне да. Един приятел оперен певец имам от София. Не съм го питал за родословното му дърво, та не знам от коя дата да му дадем медал "столичанин", ама човека веднъж ми каза много правилна приказка: "Дупе знае 2 и 200. Във Виена щях да вземам 5-6 пъти повече, на цената на многото разходи, а тука работя за минимална заплата, ама съм държавен артист, къде работя, къде не, водя се самоподготовка в къщи и тн. Намерил съм си мекото на хляба. Както има хора, дето ще са първи на село, ама първи, така и аз, ама в София, където е село сравнено с Виена. Ама съм по-добре". Не че очаквам да разбереш каквото и да е заради правописа ти, без да се обиждаш. Ама пък ти си си виновен за него и впечатлението, което правиш.



ххаа правилно казва Серафим. Софиянци големи: дядовците им,бабати те им,майките им и бащите им са от селата край София на абсолютно всички ШОПИ (СОФИЯНЦИ). А пък може да мирише на село ама ЕЙ ТОВА ДЕТО ГО ЯДАТ ГОЛЕМИТЕ СОФИЯНЦИ: СИРЕНЕ,МЛЯКО,КАШКАВАЛ,СУДЖУК,МРЪВКИ,СВИНСКИ ВРАТНИ ,ТЕЛЕШКА,АГНЕШКА ВСИЧКО ИДВА ОТ СЕЛО ГОЛЕМИТЕ СОФИАНЦИ, АЗ ДА ВИ КАЖА ТАКИВА КАТО МЕН , И МНОГО ДРУГИ КАТО МЕН ВИ ГО ПРОИЗВЕЖДАТ ЗА ДА ЯДЕТЕ НЕБЛАГОДАРНИЦИ !! :!: :!:

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот Вълчан » 19 мар 2018 18:30

То там във Бразилия и това е във реда на нещата.Няма нищо за чудене.Прасетата имат лоби явно и във съдииството и навсякъде.Не ги пипат и закачат.Имат явно силен президент както и онези от Разград.Сините къде са тръгнали...Не можеш да се бориш на този етап.Никои не ги бръсне за нищо...Утре и онези от Арда Кърджали ще влязат и тях ще подкрепят...Не става със приказки и писаници по вестниците и форумите.Деиствия и то сериозни трябва от ръководството ако въобще се има за такова.

FFD98
Мнения: 7
Регистриран на: 18 мар 2018 08:37

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот FFD98 » 19 мар 2018 18:34

Player написа:Преди години напрахме Берое шампион за сметка на едни и това беше правилно и прието добре от публиката. Тази година правим същото с Лудогорец и толкова. Само ако трябва разбира се. Че до тогава, може и да не се налага, ако късмета на оранжевите спре. Виж да си риташ титлата към Разград, само за да е Левски извън шестицата , вече е жалко. Но тогава едни усмивки в ръководство и публика, мани мани. Е после имаше дузина мачове без гол :) Всичко беше точно!


Хм Направихте ни шампиони, но в последно време в СТЗ май имате 5 поредни загуби от нас до колкото знам аз??? Хаа в софия нещата не са така имате предимство там, но няма значение все някога и там ще обърнем БАЛАНСА, А си е време на 31 март да вземем една победа за настроение, и за щастие КАЗАЛ АЗЗЗ. Вие в Европа и да играете падате от отбори от албания-македония и т.н !!

kempesmario
Мнения: 1096
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот kempesmario » 19 мар 2018 18:35

Аз като ви казах преди мача , че Левски трябва да иска чужди съдии да свирят срещу Тирето ............... А циганина Ръканга с тези удари с лакти и съдията го вижда и си мълчи ............. просто нямам думи. Дано се намери футболист от първа хирургия да го осакати едно хубаво и после нека микре и стоилас да си строят къщички за врабчета :mrgreen: и да си говорят. Сериозно само чужди съдии ще спрат тази наглост.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 19 мар 2018 18:43

niki87 написа:Мда, отлично съдийство... Тиам е със счупен нос от лакътя на каранга, което във футбола е червен картон.


Във футбола е така, в това дет играе циганина Каранга не е. То всъщност за тази ситуация нарушение отсъдиха ли или се прие за обикновено единоборство и игра за топката? Но ръководството на Левски също е виновно ако не е пуснало жалба още вчера. По правилник за подобно нещо ако не е забелязано от съдията или делегата и не е вписано в протоколите от мача за да се наложи наказание следва пострадалия отбор да подаде жалба. В противен случай дисципа пак ще се направи на ударен и няма да се самосезира.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 82 госта