ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот Ozzimozzi » 12 мар 2018 09:00

tiamat написа:
Ozzimozzi написа:
Popokatepetal написа:
Ozzimozzi написа:
Popokatepetal написа:Тая чорбарска гнида Венциславчо тъпото с номер 21, какво се беше напрегнал и се заяждаше с Нашименто след пропуска. Това при Левски на Пажин, Драгич и Коловати нямаше как да стане. Щеше посинен да си ходи лайненцето.
Да не искаш да го гали по главицата и да го успокоява? :)


Искам да прояви елементарна колегиалност и възпитание. Едно е да се радваш, друго е да дразниш и да оплюваш съперников футболист секунда след като е изпуснал дузпа. Изключително долно и грозно е. То ми е ясно, че припознаваческия ти мозък трудно ще разбере какво имам предвид, но поне пробвай.

Може да го е успокоявал бре! Ти все едно си бил топката, та си разбрал какво са си говорили. ;)


Много странен начин на успокояване, с изпъкнали вратни жили :)

Василев явно си е изпуснал нервите, но все пак се е извинил след мача. В такива случаи наистина адреналина идва в повече.
“Имаше доста нерви. Мисля, че дузпата я имаше и много се радвам, че я изпуснаха. Мачът беше много труден. Аз срещу всеки играя колкото мога, но тук може ни е по-специален стадионът. В дербито никога няма фаворит, надявам се ЦСКА да победят. Има още много мачове и трябва да сме концентрирани докрая. Изпуснах си нервите при дузпата и се извинявам на момчето”, каза Василев.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот groti » 12 мар 2018 09:53

Ozzimozzi написа:Василев явно си е изпуснал нервите, но все пак се е извинил след мача. В такива случаи наистина адреналина идва в повече.
“Имаше доста нерви. Мисля, че дузпата я имаше и много се радвам, че я изпуснаха. Мачът беше много труден. Аз срещу всеки играя колкото мога, но тук може ни е по-специален стадионът. В дербито никога няма фаворит, надявам се ЦСКА да победят. Има още много мачове и трябва да сме концентрирани докрая. Изпуснах си нервите при дузпата и се извинявам на момчето”, каза Василев.


На м***** му в п****** . Комсомолеца се опита да провокира Нашименто с цел да му изкара червен картон и наказание за мача с тирето. Ясно беше като бял ден още като ги видях как влизат 3-4 човека от началото на мача в точно определени играчи.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот Ozzimozzi » 12 мар 2018 10:05

groti написа:
Ozzimozzi написа:Василев явно си е изпуснал нервите, но все пак се е извинил след мача. В такива случаи наистина адреналина идва в повече.
“Имаше доста нерви. Мисля, че дузпата я имаше и много се радвам, че я изпуснаха. Мачът беше много труден. Аз срещу всеки играя колкото мога, но тук може ни е по-специален стадионът. В дербито никога няма фаворит, надявам се ЦСКА да победят. Има още много мачове и трябва да сме концентрирани докрая. Изпуснах си нервите при дузпата и се извинявам на момчето”, каза Василев.


На м***** му в п****** . Комсомолеца се опита да провокира Нашименто с цел да му изкара червен картон и наказание за мача с тирето. Ясно беше като бял ден още като ги видях как влизат 3-4 човека от началото на мача в точно определени играчи.

Колега, предстоящия мач между ЦСКА и Левски няма никакво значение. Много по-важни ще са мачовете за купата, защото това е някаква реално достижима цел и за двата отбора. Много пъти съм го писал, ще го напиша пак - и ЦСКА, и Левски отстъпват по класа на Лудогорец. Няма нужда от това "филмиране". ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот groti » 12 мар 2018 10:11

Ozzimozzi написа:
groti написа:
Ozzimozzi написа:Василев явно си е изпуснал нервите, но все пак се е извинил след мача. В такива случаи наистина адреналина идва в повече.
“Имаше доста нерви. Мисля, че дузпата я имаше и много се радвам, че я изпуснаха. Мачът беше много труден. Аз срещу всеки играя колкото мога, но тук може ни е по-специален стадионът. В дербито никога няма фаворит, надявам се ЦСКА да победят. Има още много мачове и трябва да сме концентрирани докрая. Изпуснах си нервите при дузпата и се извинявам на момчето”, каза Василев.


На м***** му в п****** . Комсомолеца се опита да провокира Нашименто с цел да му изкара червен картон и наказание за мача с тирето. Ясно беше като бял ден още като ги видях как влизат 3-4 човека от началото на мача в точно определени играчи.

Колега, предстоящия мач между ЦСКА и Левски няма никакво значение. Много по-важни ще са мачовете за купата, защото това е някаква реално достижима цел и за двата отбора. Много пъти съм го писал, ще го напиша пак - и ЦСКА, и Левски отстъпват по класа на Лудогорец. Няма нужда от това "филмиране". ;)




Разбира се, че има значение, колега. Най-малкото от психологическо естество, настроение, тонус и т.н.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот Serafim » 12 мар 2018 12:47

Ozzimozzi написа:Колега, предстоящия мач между ЦСКА и Левски няма никакво значение. Много по-важни ще са мачовете за купата, защото това е някаква реално достижима цел и за двата отбора. Много пъти съм го писал, ще го напиша пак - и ЦСКА, и Левски отстъпват по класа на Лудогорец. Няма нужда от това "филмиране". ;)

Дай да ви напълним кошницата, пък да видим няма ли значение. И без това цяла есен, зима и пролет слушаме колко феноменални сте, чак ми е изненадващо Стойкас да дава такива интервю. Да видим колко няма значение и какво ще се говори, ако паднете.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот onegavon » 12 мар 2018 12:53

Значи правилно съм отговорил на Синчец, че за феновете мача има значение. Само за него е контрола и мач като мач.
А най- голямо значение има за вашия треньор да докаже за какво го е довел Спас от Италия и му дава един калпак евра.

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот blue_lavina » 12 мар 2018 13:14

Малеее не мога да повярвам, че изпуснахме виолетовите на Герена. Тотален малшанс ни гонеше в този мач и за съжаление трябва да отчетем, че с подобни издънки тилата изглежда вече мираж. Следващия мач трябва задължителна победа срещу вечния съперник и добра идея, за да влезем с високо вдигнати глави във втората фаза.
Сърце, душа....... за Левски София

vashlio
Мнения: 55
Регистриран на: 08 мар 2018 10:39

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот vashlio » 12 мар 2018 13:26

popokutepetel написа:
Абе пич ти малоумен ли си нещо или какво? Давам ти пример за единствения до момента доказано уговорен мач в България Металург - Литекс от 1999 г. Тук не говорим за съмнения, говорим за доказан. И двата гола падат след 80 мин. за обръщалката. Изравнителният не си спомням точно в коя, но победния е в първата минута на добавеното време. Кой кви пари и как ги слага не знам. Да не говорим за световния футбол. Предполагам си спомняш скандалите в Италия от 2006 г. където дори Ювентус и Фиорентина ги изхвърлиха от първа лига.



Абе пич... ти правиш ли разлика от гол от 80тата до 85тата мин и гол 15 сек преди края на продължението айде моля ти се .... оставаха 15 секунди кой нормален ще чака чак до тогава ?
петнадесет секунди преди края
Как се става "ШАМПИОН" Делиорман-едишън:
https://youtu.be/iQTpthrPW3s?t=36

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот Ozzimozzi » 12 мар 2018 14:13

Serafim написа:
Ozzimozzi написа:Колега, предстоящия мач между ЦСКА и Левски няма никакво значение. Много по-важни ще са мачовете за купата, защото това е някаква реално достижима цел и за двата отбора. Много пъти съм го писал, ще го напиша пак - и ЦСКА, и Левски отстъпват по класа на Лудогорец. Няма нужда от това "филмиране". ;)

Дай да ви напълним кошницата, пък да видим няма ли значение. И без това цяла есен, зима и пролет слушаме колко феноменални сте, чак ми е изненадващо Стойкас да дава такива интервю. Да видим колко няма значение и какво ще се говори, ако паднете.

Чак феноменални не помня да сме били. Имахме силни мачове в началото на есента, но след мача с Етър зациклихме и в момента сме гола вода. Направо не е за вярване, че с тази игра ви направихме 10 точки разлика. В същото време вие направихте хубава селекция, взехте си класен треньор, проведе ви подготовка и т.н и т.н.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот W84me » 12 мар 2018 14:29

Ozzimozzi написа:Чак феноменални не помня да сме били. Имахме силни мачове в началото на есента, но след мача с Етър зациклихме и в момента сме гола вода. Направо не е за вярване, че с тази игра ви направихме 10 точки разлика. В същото време вие направихте хубава селекция, взехте си класен треньор, проведе ви подготовка и т.н и т.н.

Що да не е за вярване? Верея легнаха, срещу ЧМ и Дунав - скандално съдийство. Срещу Етър извадихте огромен късмет, че не загубихте, а срещу Пирин пак съдиите удариха рамо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Сашо, Google [Bot], Testa_di_Legno и 44 госта