ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Черно море
74
38%
Равен
32
16%
Победа за Левски
89
46%
 
Общо гласове: 195

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот Red_Neck » 08 мар 2018 08:14

W84me написа:Изнесе лекция, щото тия под чертата за 6 място се борят да НЕ СЕ класират в Топ 6. Виж резултатите на отборите между 7 и 10 място през пролетта ;)

:mrgreen:
Обзалагам се, че не си гледал мача.
Класическо застрелване в крака ... ;)
Следвайки твоята логика, Морето на кое място са? .... а Септември? ;)

За мача, останах изненадан от отворената игра и на двата отбора и 5-те гола. Бихте заслужено (без да давам квалификации за какво и как се борят ЧМ ;) ). Съдийството беше пълен потрес - изключително груби грешки в двете посоки!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1123
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот olfix » 08 мар 2018 08:17

Искам всички отбори да играят срещу нас на кръв,като че ли им е последния мач,като на финал!Само така отборът ни ще порасне.Колкото до Роси,какво да го коментираме-на светлинни години пред останалите парапитеки-треньори в смешната ни група.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22993
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот W84me » 08 мар 2018 09:49

Red_Neck написа:
W84me написа:Изнесе лекция, щото тия под чертата за 6 място се борят да НЕ СЕ класират в Топ 6. Виж резултатите на отборите между 7 и 10 място през пролетта ;)

:mrgreen:
Обзалагам се, че не си гледал мача.
Класическо застрелване в крака ... ;)
Следвайки твоята логика, Морето на кое място са? .... а Септември? ;)

За мача, останах изненадан от отворената игра и на двата отбора и 5-те гола. Бихте заслужено (без да давам квалификации за какво и как се борят ЧМ ;) ). Съдийството беше пълен потрес - изключително груби грешки в двете посоки!

Септември ВЕЧЕ излязоха на 8 място. Стартираха мисля от 11-то. И какво искаш да кажеш за Морето? Те имат 2 загуби и 2 равни, това ли са резултати за ТОП 6?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

csimoen2
Мнения: 584
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот csimoen2 » 08 мар 2018 09:51

Не мога да разбера това джудже Илиян Илиев какви претенции има...

Неговото минава всякаква наглост...

Помним лятото как ни би с Верея (засади, не зачетен гол на Левски и т.н.), но днес, след това бутане да излезеш и плачеш, просто не разбирам...

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот wilge » 08 мар 2018 09:52

metodito написа:Аз съм много впечатлен от това, което видях. Сега, след като емоциите отминаха. Отзад напред.

Смените. Точни и навременни. Супер важно е, че сеньор Роси не пусна някой дефанзивен хал и още защитник, примерно. А Кабрал наистина работи много добре в дефанзивен план.

Титулярите. За Аймен не ми се пише... И все пак, освен грешките, предотврати гол, май. Позицията на Тони беше точната. Страхотен мач за него. Вижте повторенията. Пичът му стъпва на краката. Не, че го извинявам. Много ми хареса, че не тръгна да се прави някъв, да хленчи и се оправдава. Браво! Тиам лепна като гербова марка на този отбор. Супер работлив и отнема чисто. Гомес сякаш имаше малко по-свободни функции и това се отрази. Истински мотор в средата. Тиам, Роман и Жорди направиха разликата в средата на терена. Паулиньо изглежда много класен ритнитопковец. Ривалдиньо... загадка. Това, което ми хареса е, че много се движи без топка.

И въобще... браво!

П.С. Сеньор Роси как се габарка с журналистите. Хахахахахаха....


От доста време не бях чел така сбити и изчерпателни коментари като този и още един от колега с аватар на японски автомобил или футболист (не знам кое от двете е имал предвид). Радващото е, че вече имаме дълга резервна скамейка с равностойни изпърнители. С малки изключения. Арабчето не беше на ниво и дано е било в резултат на липсата на играви минути. Ники, ако остане в Левски, след като стане титуляр има шанс да бъде впечатляващ вратар. Колкото до синът на бразилската легенда... За сега не се отличана от цяла плеяда нападатели минали пред Левски. Като се почне от Мартин Кушев през 2001 година та се стигне до Адениджи през миналата. Визитки, претенции, моментни блясъци... и нищо на края. Липсата на постоянство е единственото общо между тях. Дано не съм прав и той да не е като тях. Но какво да очаквам от играч който от 2014 година до сега е изиграл 66 мача и е отбелязал цели... 13 гола?! Иска ми се, обаче, това да е дългочакания голаджия.
Аз лично съм доволен и мисля, че това е пътя. Някак си бавно става. По- бавно от колкото ни се иска. Минава ми през главата, че се стяга отбор за следващата година. Тази- каквото стане и колкото и до къде може.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот wilge » 08 мар 2018 09:57

wilge написа:
metodito написа:Аз съм много впечатлен от това, което видях. Сега, след като емоциите отминаха. Отзад напред.

Смените. Точни и навременни. Супер важно е, че сеньор Роси не пусна някой дефанзивен хал и още защитник, примерно. А Кабрал наистина работи много добре в дефанзивен план.

Титулярите. За Аймен не ми се пише... И все пак, освен грешките, предотврати гол, май. Позицията на Тони беше точната. Страхотен мач за него. Вижте повторенията. Пичът му стъпва на краката. Не, че го извинявам. Много ми хареса, че не тръгна да се прави някъв, да хленчи и се оправдава. Браво! Тиам лепна като гербова марка на този отбор. Супер работлив и отнема чисто. Гомес сякаш имаше малко по-свободни функции и това се отрази. Истински мотор в средата. Тиам, Роман и Жорди направиха разликата в средата на терена. Паулиньо изглежда много класен ритнитопковец. Ривалдиньо... загадка. Това, което ми хареса е, че много се движи без топка.

И въобще... браво!

П.С. Сеньор Роси как се габарка с журналистите. Хахахахахаха....


От доста време не бях чел така сбити и изчерпателни коментари като този и още един от колега с аватар на японски автомобил или футболист (не знам кое от двете е имал предвид). Радващото е, че вече имаме дълга резервна скамейка с равностойни изпълнители. С малки изключения. Арабчето не беше на ниво и дано е било в резултат на липсата на игрови минути. Ники, ако остане в Левски, след като стане титуляр има шанс да бъде впечатляващ вратар. Колкото до синът на бразилската легенда... За сега не се отличава от цяла плеяда нападатели минали през Левски. Като се почне от Мартин Кушев през 2001 година та се стигне до Адениджи през миналата. Визитки, претенции, моментни проблясъци... и нищо на края. Липсата на постоянство е единственото общо между тях. Дано не съм прав и той да не е като тях. Но какво да очаквам от играч който от 2014 година до сега е изиграл 66 мача и е отбелязал цели... 13 гола?! Иска ми се, обаче, това да е дългочакания голаджия.
Аз лично съм доволен и мисля, че това е пътя. Някак си бавно става. По- бавно от колкото ни се иска. Минава ми през главата, че се стяга отбор за следващата година. Тази- каквото стане и колкото и до къде може.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22993
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот W84me » 08 мар 2018 10:11

wilge написа:
От доста време не бях чел така сбити и изчерпателни коментари като този и още един от колега с аватар на японски автомобил или футболист (не знам кое от двете е имал предвид). Радващото е, че вече имаме дълга резервна скамейка с равностойни изпърнители. С малки изключения. Арабчето не беше на ниво и дано е било в резултат на липсата на играви минути. Ники, ако остане в Левски, след като стане титуляр има шанс да бъде впечатляващ вратар. Колкото до синът на бразилската легенда... За сега не се отличана от цяла плеяда нападатели минали пред Левски. Като се почне от Мартин Кушев през 2001 година та се стигне до Адениджи през миналата. Визитки, претенции, моментни блясъци... и нищо на края. Липсата на постоянство е единственото общо между тях. Дано не съм прав и той да не е като тях. Но какво да очаквам от играч който от 2014 година до сега е изиграл 66 мача и е отбелязал цели... 13 гола?! Иска ми се, обаче, това да е дългочакания голаджия.
Аз лично съм доволен и мисля, че това е пътя. Някак си бавно става. По- бавно от колкото ни се иска. Минава ми през главата, че се стяга отбор за следващата година. Тази- каквото стане и колкото и до къде може.

Eх, как прецени за едно полувреме? Ако беше вкарал гол, а не бяха му я избили от главата на 1 метър от вратата?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Eeespartaco
Мнения: 49
Регистриран на: 06 мар 2018 15:17
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот Eeespartaco » 08 мар 2018 10:15

Важно е сега с ония подлоги да не се върнем стъпка назад подобно на мача със старозагорските люляци и да им набием здраво канчето за този театър, който ще играят днес :evil:
На стадиона в неделя и подкрепа за отбора!
Добре че снега се стопи, че да няма гаменски прояви от публиката :oops:
Червени Воини написа:Просто ГФС-то доказа че е подуенско.какво си наумят подуенци това се случва. затова футбола ни е толкова зле от години.САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол със свойте постижения и футболисти

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21192
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот metodito » 08 мар 2018 10:56

wilge написа: Като се почне от Мартин Кушев през 2001 година та се стигне до Адениджи през миналата. Визитки, претенции, моментни блясъци... и нищо на края. Липсата на постоянство е единственото общо между тях. Дано не съм прав и той да не е като тях. Но какво да очаквам от играч който от 2014 година до сега е изиграл 66 мача и е отбелязал цели... 13 гола?! Иска ми се, обаче, това да е дългочакания голаджия.
Аз лично съм доволен и мисля, че това е пътя. Някак си бавно става. По- бавно от колкото ни се иска. Минава ми през главата, че се стяга отбор за следващата година. Тази- каквото стане и колкото и до къде може.
[/quote]
Мисля, че е още рано да определяме Ривалдиньо. Все пак му беше първи мач. Имам чувството, че той имаше... по-периферни функции, да привлича вниманието към себе си на защитата, докато Тони да действа в активна роля от по-задна позиция.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот ivan56 » 08 мар 2018 13:07

W84me написа:
emigo73 написа:

Това момче, повече няма да го поканят в Диемата ,за коментатор. Каза много нелицеприятни истини.
Приятно съм изненадан от смелостта му.

Страхотен е, още когато се махна от съдийството, им го каза "право кума в очи".

http://btvnovinite.bg/article/sport/kal ... video.html


Недей, че ще ме разплачеш бе човек :lol:
Тоя е същият капут, като всички корумпирани съдии, просто има топки да каже част от истината, която ние и без това знаем.
Ама що не казва, че и той е лапал на Домуса, ама ми говори за футзали и тикове и други глупости.
Аре байгън, тоя си го спомням как закла Литекс в Разград, като не им свири две очевадни дузпи в края на мача.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта