ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Черно море
74
38%
Равен
32
16%
Победа за Левски
89
46%
 
Общо гласове: 195

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот W84me » 08 мар 2018 13:12

ivan56 написа:Недей, че ще ме разплачеш бе човек :lol:
Тоя е същият капут, като всички корумпирани съдии, просто има топки да каже част от истината, която ние и без това знаем.
Ама що не казва, че и той е лапал на Домуса, ама ми говори за футзали и тикове и други глупости.
Аре байгън, тоя си го спомням как закла Литекс в Разград, като не им свири две очевадни дузпи в края на мача.

Поне казва нещо, което скапаните лайнари от Диема не могат и да си помислят.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот thresh » 08 мар 2018 13:15

W84me написа:
ivan56 написа:Недей, че ще ме разплачеш бе човек :lol:
Тоя е същият капут, като всички корумпирани съдии, просто има топки да каже част от истината, която ние и без това знаем.
Ама що не казва, че и той е лапал на Домуса, ама ми говори за футзали и тикове и други глупости.
Аре байгън, тоя си го спомням как закла Литекс в Разград, като не им свири две очевадни дузпи в края на мача.

Поне казва нещо, което скапаните лайнари от Диема не могат и да си помислят.


Понеже вчера нямаше как да гледам мача по телевизията, мръсните к*рви от Диема пак ли са плюли по Левски?

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот Serafim » 08 мар 2018 13:42

Не знам да са плюли. А и в Диема има немалко Левскари, включително и коментатори. Виж, ако си пуснеш Гонг и имаш късмета да слушаш Ники Александров да коментира мач на Левски, тогава е интересно :)
В един последните мачове на тире и Лудогорец започна да бълва пяна как можело Моци така да провокира публиката на красно-оранжевите. Какво е това нещо, трябва да спре, няма ли кой да го спре.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот W84me » 08 мар 2018 13:50

thresh написа:
Понеже вчера нямаше как да гледам мача по телевизията, мръсните к*рви от Диема пак ли са плюли по Левски?

Аз бях на стадиона, но от репортажите - коментаторчето изпадаше в екстаз при гол на ЧМ.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот thresh » 08 мар 2018 13:57

Serafim написа:Не знам да са плюли. А и в Диема има немалко Левскари, включително и коментатори. Виж, ако си пуснеш Гонг и имаш късмета да слушаш Ники Александров да коментира мач на Левски, тогава е интересно :)
В един последните мачове на тире и Лудогорец започна да бълва пяна как можело Моци така да провокира публиката на красно-оранжевите. Какво е това нещо, трябва да спре, няма ли кой да го спре.


Не знам колко Левскари има там, но знам, че напоследък много "Левскари" непрекъснато хвърлят кал по клуба, треньора, ръководството и т.н. А диемаджиите са на хранилка на всички знаем кой.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот ivan56 » 08 мар 2018 14:06

Serafim написа:Не знам да са плюли. А и в Диема има немалко Левскари, включително и коментатори. Виж, ако си пуснеш Гонг и имаш късмета да слушаш Ники Александров да коментира мач на Левски, тогава е интересно :)
В един последните мачове на тире и Лудогорец започна да бълва пяна как можело Моци така да провокира публиката на красно-оранжевите. Какво е това нещо, трябва да спре, няма ли кой да го спре.


Същото правят и левскарите от екипа на Гонг, последно ги слушах на мача ви с Берое, същият ужас като Александров.
Просто и футболните ни коментатори са като всичко в България. :)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 мар 2018 14:33

metodito написа:П.С. Сеньор Роси как се габарка с журналистите. Хахахахахаха....
Ами човека най-после разбра, че родните драскачи на разбират от футбол. :lol:
Но виж, да целуват нечий дирник, там равни нямат.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот TNT » 08 мар 2018 14:37

Левски определено са по-добри от цска-софия :lol: :mrgreen: https://media.giphy.com/media/ABgNxvbk95V3W/giphy.gif
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот TristaNNN » 08 мар 2018 15:52

Michael_Buble написа:Пичове, прави сте до един за тенденцията и геноцида с/у отбора ни (медиен, съдийски, бюрократичен), НО... идеалите на Апостола са несъвместими с хленчене и оправдания. Спрете с тази плоча!
Дайте да си оправим и да си гледаме отбора, нека да започнем да показваме красив футбол, пък точно тези несправедливости ще ни изпишат вежди. Повярвайте ми!!!
Ще станем още по-симпатични на непредубедените зрители, ще спечелим деца и подрастващи. Не може да си представите каква услуга ще ни направят онези дребни душици с техните низости, но само ако е в съчетание със силен и достоен Левски!

Съгласен съм с теб, колега! Даже бих добавил следното сравнение, за да ти подплатя думите, ако ми позволиш.

1) Вутов във Варна: Феновете най-категорично и съвсем обективно критикуват и не одобряват поведението на нашия играч. Вутов, макар и провокиран, достойно се извинява след мача.
2) Чорбаджийски в Русе: Феновете обявяват пълна подкрека за играча си, бил провокиран. Ни гък от играча. :shock:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот Serafim » 08 мар 2018 16:07

Ориндж Анималс не само подкрепиха капитана си, а нарекоха играча на Дунав футболистче. А Вутов каза, че се е извинил и на Хасани. Освен това си спомням когато Роман контузи Анисе, каза, че му се е извинил.

А Роси какво е казал на журналистите, че не си спомням нищо толкова интересно от интервюто му. Само каза, че иска да си спести коментарите за съдийството.
А за Илиян Илиев не знам какво толкова се изненадвате. Тоя човек няма случай,в който да не заговори за реферите. Аз го уважавам, бе много добър играч, Левскар, има спортна злоба и то голяма и в червата си мрази чорбарите. Освен това се доказа като нелош треньор. Въобще е на светлинни години пред Митов, примерно. Обаче си е мека Мара, направо женски полов орган, много мрънка. Помня в едно интервю, докато беше в Берое, каза, че отишъл да спори със страничния рефер, а онзи му казал, че ще му прасне една глава... :roll: :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта