ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Черно море
74
38%
Равен
32
16%
Победа за Левски
89
46%
 
Общо гласове: 195

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот Serafim » 08 мар 2018 16:17

Michael_Buble написа:А какво пречи красивият футбол да е печеливш?
Така си го написал все едно едното изключва другото. Печелившият футбол идва в най-големи дози и е най-продължителен във времето, когато водещия мотив е постигането на красив футбол.
А и в генофонда на левскарската общност винаги е стоял приоритетно поривът към постигане на победата задължително с красива игра, дори и понякога да се губи. Такива са били нашите идеали и именно това е била винаги разделителната линия между нас и починалото ЦСКА.
Затова и като дете се влюбих в синята идея.
Резултатите идват и си отиват, идеалите са тези, които те пращат във вечността. Ако ги следваш искрено и с отворено съзнание, победите сами ще те намерят.


Според мен с треньор като Роси няма как да стане това. Той си практичен човек и това се предава на терена от играчите му. Няма смисъл да даваме примери. Тоя червен картон на Вутов така затвори мача, че направо му падна като подарък на Роси. При равен брой играчи и опълчение срещу Морето щеше да има рев, че се пазели и това не подхожда на манталитета ни. И според мен е време най-накрая да погледнем нещата реално и да си дадем сметка, че Левски няма да играе супер атрактивен и атакуващ футбол при Роси. Това не е в неговата кръв. Което разбира се не значи автоматично и ще играем грозен анти футбол. Но да си вярваме, че ще скъсаме мрежите с Тики Така е нереално и ще продължим да лъскаме една илюзия в нашите глави. (Ако схващаш намека ми ;) ;) )

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23663
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот delqnski47 » 08 мар 2018 20:18

TristaNNN написа:
Michael_Buble написа:Пичове, прави сте до един за тенденцията и геноцида с/у отбора ни (медиен, съдийски, бюрократичен), НО... идеалите на Апостола са несъвместими с хленчене и оправдания. Спрете с тази плоча!
Дайте да си оправим и да си гледаме отбора, нека да започнем да показваме красив футбол, пък точно тези несправедливости ще ни изпишат вежди. Повярвайте ми!!!
Ще станем още по-симпатични на непредубедените зрители, ще спечелим деца и подрастващи. Не може да си представите каква услуга ще ни направят онези дребни душици с техните низости, но само ако е в съчетание със силен и достоен Левски!

Съгласен съм с теб, колега! Даже бих добавил следното сравнение, за да ти подплатя думите, ако ми позволиш.

1) Вутов във Варна: Феновете най-категорично и съвсем обективно критикуват и не одобряват поведението на нашия играч. Вутов, макар и провокиран, достойно се извинява след мача.
2) Чорбаджийски в Русе: Феновете обявяват пълна подкрека за играча си, бил провокиран. Ни гък от играча. :shock:

Като ви чета форума и в главата ми постоянно се задава въпроса "тия кво ше правят без нас,не знам". :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот sin4ec » 08 мар 2018 20:28

delqnski47 написа:Като ви чета форума и в главата ми постоянно се задава въпроса "тия кво ше правят без нас,не знам". :lol:

Гледаме сеира как бившите чорбари подкрепят Литекс и се кланят на Падишаха и великия везир Стоилас. Грам не смеят да гъкнат извън правоверната линия, че лошо...
Инак и с вас-и без вас, все тая. Футболът в БГ върви без ЦСКА, ще върви и без Литекс. :mrgreen:
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23663
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Мнениеот delqnski47 » 08 мар 2018 20:32

sin4ec написа: Инак и с вас-и без вас, все тая.

Доообре. :lol: Щом си рекъл - няма да споря.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar, suni и 45 госта