ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) /0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
194
66%
Равен
39
13%
Победа за Берое
63
21%
 
Общо гласове: 296

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот popokutepetel » 03 мар 2018 21:37

metodito написа:Абе хора, най-лесно е да се отдаваме на крайности, нали? След това ще бие Херо и ще има едни хвалебствия, едни чудесии. Хайде няма нужда, а? Нека наистина изчакаме с генералните заключения. Личното ми мнение? Притеснен съм. Не само от резултата, но и от играта, но нивата е дълга, а и да се дърлим тука за глупости, какво ще се промени?

Имам обаче твърдо мнение за сравненията с Митов. Супер несъстоятелни са. Ако трябва да кажа къде виждам ЗАСЕГА Роси в сравнение с поредните ни треньори, то бих казал, че между Стойчо и Люпко. Роси, Люпко не е. Никой не е като Люпко. Що се отнася до Стойчо... раздвоен съм. Стойчо не случи да играе с ЦСКА (R.I.P.), но игра с Литекс (с неуспех или хайде да кажем с променлив успех, може би). А това де играе на Армията... кво е не знам. Стойчо не е играл с него. :lol: Но Стойчо има победа над Лудогорец. ;)


Не можеш да сравняваш Стойчо с Роси. Просто защото няма на база на какво. Те половината мачове на Сойчо са във втората осмица. Така че статистически изводи не могат да се правят. На сегашния етап може да се каже само, че няма налице по-добър заместник на Роси, който би поел Левски. За Стойчо не знам има ли си отбор. Преди няколко дни го мернах да се мотае из София, но не се сетих да го питам.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот popokutepetel » 03 мар 2018 21:38

Mirosvel написа:
popokutepetel написа:
Mirosvel написа:
popokutepetel написа:
W84me написа:
Player написа:Слаб мач. Има и такива моменти и се случват на всички. Много селяния по трибуните. Мерки срещу тях- кога? Хубавото само е, че не се допусна гол.
Честит Празник!

Мисля, че на Роси трябва да му се даде шанс за евротурнирите, ако там обаче не покажем нищо, трябва да последва смяна, но не с познатите анимационни герои, а отново с някой доказан треньор.


Мачовете с Тирето за купата, както и мачовете с тях и Каузата за първенството ще са сериозен индикатор какво може да се очаква в ЕКТ. С този начин на игра и трудното допускане на голове от отбора си избягва една традиционна слабост на Левски в ЕКТ да отпадат от анонимници след някой и друг случаен гол. Но проблемите с тази затворена и дефанзивна тактита ще се видят в първите кръгове когато Левски ще е поставен и ще играе с много по-слаби и затворени отбори. Срещу по-силни този стил на игра вероятно ще е печеливш. Но предстои да видим


А хапчето кога? Ти в ред ли си? Какви подставени? Няма подставени български отборо при новите правила на УЕФА!! А Бобито с голямото влияние къде беше, като ги утвърждаваха тия правила??


Не съм чул за смяна на правилата без поставени отбори. Това което се разбра е, че ако нац. коефициент е по-висок от клубния той ще се ползва.


Еми да, ама колко е клубния коеф. на Левски и колко е на България, че де да мечтаеш за място сред поставените отбори ? Неподставени и още на първо коло някои поляци или чехи ще напляскат и Левски и Литркс и Берое. А Лудите на второ!


Българските отбори в първия и втория предварителен кръг ще са вероятно сред поставените. Левски беше поставен миналата година в първия кръг с 2 и нещо, а националния е 3,25

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот metodito » 03 мар 2018 21:41

popokutepetel написа:
Не можеш да сравняваш Стойчо с Роси. Просто защото няма на база на какво. Те половината мачове на Сойчо са във втората осмица. Така че статистически изводи не могат да се правят. На сегашния етап може да се каже само, че няма налице по-добър заместник на Роси, който би поел Левски. За Стойчо не знам има ли си отбор. Преди няколко дни го мернах да се мотае из София, но не се сетих да го питам.

Е, как бе, нали преди седмица и той реши да дава акъл. И така случайно, нали спомена Лудогорец и те къде са ние къде сме един вид... :evil:

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот nikoko » 03 мар 2018 21:43

Какво значение има класирането след като дойде Роси и какво значение имат резултатите?!?

Аз станах левскар заради начина на игра на Левски, не заради резултатите...

Левски винаги е играл атакуващ и атрактивен футбол, той не винаги е бил печеливш, и имаме не малко резили и провали, но той винаги е бил интересен.

От както е дошъл Роси, нашият стил на игра е отвратителен, скучен, бавен, селски...

Човекът е с над 600 мача в серия А на Италия, със сигурност разбира футбола повече от мен, възможно е да спечели купата на България и да направи пробив в евротурнирите, но това няма да промени факта, че играем отвратителен, архаичен футбол, на ходом и без никаква идея.

Само като му видя усмивката и самодоволната физиономия, когато мач на Герена срещу Витоша Бистрица или някой друг отбор е 0:0 в 80та минута и ти става ясно, че този човек е прекрасен треньор за отбор, който се бори за оставане в групата и той не може да проумее, че дори да бием с по 5:0, ако няма красива игра, ние няма да го приемем.
Дано някой да успее да му го обясни, иначе рано или късно, ще си тръгне с камъни и псувни...

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот Player » 03 мар 2018 21:44

metodito написа:Абе хора, най-лесно е да се отдаваме на крайности, нали? След това ще бие Херо и ще има едни хвалебствия, едни чудесии. Хайде няма нужда, а? Нека наистина изчакаме с генералните заключения. Личното ми мнение? Притеснен съм. Не само от резултата, но и от играта, но нивата е дълга, а и да се дърлим тука за глупости, какво ще се промени?

Имам обаче твърдо мнение за сравненията с Митов. Супер несъстоятелни са. Ако трябва да кажа къде виждам ЗАСЕГА Роси в сравнение с поредните ни треньори, то бих казал, че между Стойчо и Люпко. Роси, Люпко не е. Никой не е като Люпко. Що се отнася до Стойчо... раздвоен съм. Стойчо не случи да играе с ЦСКА (R.I.P.), но игра с Литекс (с неуспех или хайде да кажем с променлив успех, може би). А това де играе на Армията... кво е не знам. Стойчо не е играл с него. :lol: Но Стойчо има победа над Лудогорец. ;)


Трябва да си притеснен от крайностите в доста от така наречените фенове и от нищо друго. Говориш за Любко ,а кой го изгони? Сега ако играеше при нас Бурабия? Ама същите дебили го изгониха. Защото се отдават само на крайности. Толкова е сбъркано разбирането за футбол, че няма накъде. Това трябва да е празник, забавление и разтоварване, където да си прекараш добре с познати и семейство и да си отидеш с позитивни чувства. А какво се получава реално? Днес отидоха няколко от футболистите след мача до сектор "Б" и онези идиоти ги целеха със снежни топки!?! Да не би да са паднали от последния? Завършили наравно с преследвач и вече крайности. Дори от последния да паднат, не трябва да има такива неща. Всичките глупости причиняващи глоби и освиркване на играчи и треньори и искащи саморазправа с тях само пречат. Това не може да продължава така!
Защото дори да вземем Меси, Роналдо и Гуардиола, при една издънка която няма как да не стане, веднага ще направят простотия дебилите и ще си заминат хората, като преди това няма да имат желание за игра. Културата на доста левскари е единственият проблем!

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) /0:0 FT

Мнениеот nikoko » 03 мар 2018 21:48

Синя Зона, повярвай ми, ако Левски играе нещо на Герена, идиотите които мятат снежни топки ще са малцинство и ще се срамуват!!!
Съдията днес трябваше да прекрати мача и да им даде служебна победа на старазагорци!
Докато Левски имитира футбол, лумпените ще имитират привърженици

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот popokutepetel » 03 мар 2018 21:49

wilge написа:
popokutepetel написа:
wilge написа:Не може да се боксираш с вързани ръце.
Ако с тези играчи жабаря не може да победи средностатистически отбор не ми се мисли за срещите с водещите. Пак не случихме с треньор. Стигнахме до там, един мангал от Столипиново носещ червена фланелка под екипа си да изказва съжаление за равния резултат. Питам ви защо са ни толкова чужденци. Тези резултати можим да покажем и с местни играчи. Атака- нула. Преса- нула. Креативност- нула. Омръзна ми да гледам безразборно чистене на топката, грешни пасове предимно назад и на страни. Човекът който се смее, колкото и страхлив футбол да практикуваше от време на време ни поднасяше по някоя приятна изненада.
Това не е треньорът за Левски. Трети можехме да бъдем с български футболисти и с треньор Митов. Нали целта беше да атакуваме титлата!? Роси сипе оправдания, сякаш не знае, че който може намира начини и средства, който не може намира причини и оправдания.


Никой сериозно не е поставял цел титла и едва ли някой го е очаквал. Роси очевидно е турнирен треньор защото успехите му и представянето му е силно само в турнирни мачове. Дали е имало полза и какво реално е постигнал ще се види в мачовете за купата и представянето на отбора в ЕКТ лятото. Ако и там нещата не се случат значи просто са потрошени излишни пари за привличането му. Ако обаче успее да докара отбора дори и до плей-офф в ЛЕ инвестицията ще си е струвала.


Човеко, тази селекция с впечатляващи имена на футболисти и треньори от само себе си говори за атака на върха. Можеш ли да ми обясниш, при наличието на този финансов комфорт и присъствието на европейски "звезди" защо ни играта е като на Витоша (Битрица). Или защо т.н. зимна подготовка беше в Малта където се обиграваха треторазрядни отборчета. Нов иновативен метод за изграждане на шампионски манталитет и повишаване на самочувствието на играчите? Не съм изпитвал сериозни очаквания от човек чийто пик в кариерата му са годините когато играе за Фоджа в Серия Б. Как да искаме шампионски игри от човек подвизавал се в Торемаджоре и Салернитана? Какво да очакваме от треньор чиято основно цел до сега е била да спечели промоция за Серия А? Всички казват, че взел купата с Лацио. А защо никой не казва, че е уволнен от Фиорентина, Сампдория и Болоня? Може да е италианец, западноевропеец, но Левски е висока летва за него. От август до сега Левски заигра като отбор от долната половина на таблицата. Някой топли ли го това, че имаме допуснати два гола по малко от лидерите? А фактът, че имаме само 16 вкарани гола, пък те имат 27 и 30! Това никой не коментира. Левски не радва с игра, постига посредствени резултати и гони публиката от трибуните. Напъните на маркетинговите специалисти ще отидат на вятъра, ако онези долу на терена продължават да се мърдосват. Остана един Горанов само дето оставя сърцето си на терена. Преди го правеше и Панайотов, но търка пейката заради прехвалените еврозвезди които трябва да оправдаят сериозните си заплати. Въпреки, че се движат като на забавен каданс. Направи ми впечатление,че дори прекрасните ни централни защитници са направили крачка назад в сравнение с есента. Но още не сме срещнали силните. До сега вярвах на оправданията му, но вече ми дойде в повече. Когато един треньор започне да обвинява играчите значи, че е дошло време за смяна. Особено когато сам си ги е избрал и подготвил. Нали той
поставя задачите, определя тактиката, коригира схемата ако се наложи и мотивира играчите. Ако не го слушат се приема, че е "изпуснал съблекалнята". Знаете какво следва.


Извинявай, но ти май си в някакво свое измерение. Коя е тази впечатляваща селекция???? И кой е този финансов комфорт за който говориш? Дай да гледаме реално, а. Обертан - безработен бивш футболист на Ман. Юн ритащ по плажовете няколко месеца. Щот е играл в Ман. Юн ли е супер-футболист? Ми защо е в Левски като е толкова невероятен? Не искам да омаловажавам качествата които притежава, на мен ми харесва, но факта, че никой по-класен отбор не го иска говори сам за себе си, че има причини за това. Гомез - в напреднала възраст. Предпочел да завърши кариерата си в Левски вместо като резерва в отбор от Серия Б на Испания. Рошу не мога да го коментирам защото не му е даден шанс. Цветкович - идва от средняшки отбор в Сърбия. Белмонт - идва от втора дивизия. Кабрал - идва от посредствени отбори в Холандия като в тях заедно са Бастия има-няма 40 мача общо за 5 г. т.е. резерва. Нашименто - кариера основно в средняшки отбори в Румъния. Дошъл в Левски срещу трансфер от 200 хил. евро. За справка Бурабия, Краев и дори Мапуку са продадени за 500 хил. евро. Изводът за тебе. Паулиньо - загадка. Е това ли е звездната селекция и финансовия комфорт дет е създаден от собственика?
Свали розовите очила и гледай реално на нещата. Мисля, че има наченки на някаква нормалност, но те са незначителни и те първа могат да се развият или да се върнем в първи клас с Топчовци, Сухи, Жадни и други стажанти в Левски.
И това как играели не е вярно. Левски в момента е на реалното място, което заслужава, а показателите реално са най-добри за последните 5-6 г.
Последна промяна от popokutepetel на 03 мар 2018 22:01, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот popokutepetel » 03 мар 2018 21:51

metodito написа:
popokutepetel написа:
Не можеш да сравняваш Стойчо с Роси. Просто защото няма на база на какво. Те половината мачове на Сойчо са във втората осмица. Така че статистически изводи не могат да се правят. На сегашния етап може да се каже само, че няма налице по-добър заместник на Роси, който би поел Левски. За Стойчо не знам има ли си отбор. Преди няколко дни го мернах да се мотае из София, но не се сетих да го питам.

Е, как бе, нали преди седмица и той реши да дава акъл. И така случайно, нали спомена Лудогорец и те къде са ние къде сме един вид... :evil:

Е къде са Лудогорец? С парите, със спокойствието с организацията и т.н. пак трябваше съдията да ги добутва до 3 т. Ми и на нас ако бяха свирили дузпа за ситуацията първото полувреме с Костов в нак. поле дет си имаше коляно в задника и ние щяхме да бием с 1:0

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот gzagorov » 03 мар 2018 21:55

wilge написа:От август до сега Левски заигра като отбор от долната половина на таблицата.

Ти сериозно ли? А до август как играеше?
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) /0:0 FT

Мнениеот nikoko » 03 мар 2018 21:56

Селекцията ни е далеч от извънземна, но първо защо е направена? Ако не можеш да вземеш добър футболист, тогава не взимай никой...
В същото време селекцията ни на хартия отстъпва само от тази на Лудогорец, защото "звездите" с които се подсилиха ребрандираните далеч нямат репутацията или кариерата на нашите "звездни" попълнения.

И пак да се повторя, изпълнителите нямат голямо значение, когато целта на треньора е мача да завърши 0:0


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 85 госта