ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Септември
22
11%
Равен
27
13%
Победа за Левски
152
76%
 
Общо гласове: 201

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот a4ama4ko » 25 фев 2018 00:17

Второто полувреме имаше 20 минути хубав и резултатен футбол. Този път без ирония, браво! Само Левски!

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот Michael_Buble » 25 фев 2018 00:21

eelche написа:Жорди много добре затвори мача второто и не знам колко от вас са забелязали,но дори и на стадиона се видя,че нямаше грешен пас.

Радвам се, че сте го забелязали. Много колеги пак го нахраниха. Явно наживо подаваше по-добре :mrgreen: , защото и аз съм на вашето мнение.
И за новия ледоразбивач съм съгласен! Той тепърва ще се сработва с остналите. Да не забравяме, че казано метафорично, той влезе от терминала на летището в официален мач. Не е правил подготовка с отбора. Има време за него. Потенциала е налице!

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот phd » 25 фев 2018 00:55

Роси: "През първото полувреме не си подавахме топката много бързо, повече я водехме. Затова играта беше по-бавна. През второто полувреме се отвориха пространства и се представихме по-добре."
Митов: "През първата част Левски играеше по-бързо от нас, през втората контролирахме нещата, но ни вкараха втори и трети гол."

:shock:

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот bold » 25 фев 2018 06:59

Аз мисля, че Жорди този мач игра на ниво и ми е чудно защо го плюят и този мач. Доста добри посове даде , а и открадна няколко топки.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот mikata » 25 фев 2018 08:49

Добър мач,хареса ми,че имаше преса вече имаме още двама които могат да преминат противниците без проблем до сега това бе Обертан,сега са Паулиньо и Нашименто. Сега трябва да бием Берое и Морето за да има настроение преди мача за купата!
Най-накрая Обертан се усмихна ;)
Видяхте,че и Роси е забелязал,че имаме проблеми с мачовете на Националния,както казах преди мача :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот wilge » 25 фев 2018 09:34

phd написа:Роси: "През първото полувреме не си подавахме топката много бързо, повече я водехме. Затова играта беше по-бавна. През второто полувреме се отвориха пространства и се представихме по-добре."
Митов: "През първата част Левски играеше по-бързо от нас, през втората контролирахме нещата, но ни вкараха втори и трети гол."

:shock:


Човече, ти обобщи всичко с тези два цитата. Тези изказвания са показателни за нивото на двамата наставници. Всеки си е на мястото. С тези цитати ти отговори подобаващо на онзи малоумник който взе грешното решение да върне Жадното отново на Герена. Народът е казал: "Всяка жаба да си знае гьола." Полуръста да си квака в Красна поляна.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Мнениеот metodito » 25 фев 2018 10:21

Официално си имаме нормален нападател - който не се дупи в защитниците, като вземе топката, първото, което прави не е да се освободи от нея и помага и на другите. Иначе страхотен мач на Цвятко, но е нужно да се отбележи, че това е Семптември...

Много ми хареса коментара отпреди една-две страници назад, че този Септември е "Левски" от миналата година.

Отново много добре проведен мач от Роси. Новият го бива. Я как играе Габи като му показаха кой е царя...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Мнениеот NOMER14 » 25 фев 2018 10:44

Преди мача писах, че това ще е най-лесният мач на Левски до края на първенството.
Все пак Септември не е слаб отбор. Той след Левски и Славия е третият по сила отбор от столицата. Притежава сплав от добри негърчета и български момчета с много опитен капитан. Треньорът му е утвърдено име, с отлично CV. Септември е облагодетелстван от съдийски аванти - втори мач поред получава измислена дузпа, която го връща в мача...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Мнениеот koisa » 25 фев 2018 11:20

Честита ни победа!
Най-после мач, в който видях наченки на нормален футбол. Предвид класата на противника е прекалено рано да се правят изводи. Реално мачовете с Берое, Ч.море и тирето ще покажат дали има прогрес в играта и как се развива отбора.

П.С. Иначе това, което ми се набива в очите е, че медиите изобщо не правят проблем от несъществуващата дузпа на Септември. Вярно е, че бихме с 1:4 и много, много няма значение, но ако беше в наша полза, сега щяхме да слушаме как ни бутат и колко много е сгрешил съдията.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 25 фев 2018 11:32

Този път имаме много, ама много качествен отбор и то с невероятна конкуренция. Смея да твърдя, че като играчи само Лудогорец има по-добри от нашите, но ние имаме много по-голяма скамейка от тях! ГМО-то на джуджето единственото което имат по-добро от нас е Каранга в нападение, на другите постове за мен играчите им са с една идея под-нашите като качество!

Така, че топката е в Роси защото с тези играчи Левски трябва да мачка в България (разбира се имам впредвид от следващия сезон). А този трябва да се пробваме за купата, да бием квото можем за първенството и да обиграваме отбора за Европа и първенството за следващия сезон. Защото за мен именно това трябва да е целта на този отбр с тези играчи, групи на ЛЕ догодина и титла! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: sokoleto46 и 50 госта