ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
430
61%
Равен
90
13%
Победа за Ботев
181
26%
 
Общо гласове: 701

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот W84me » 18 фев 2018 23:57

Момчета, Павел Панов е починал.............................
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот eelche » 18 фев 2018 23:58

Близо 10-11 000 зрители отидохме да наблюдаваме дебютният мач на новите и мръзнахме във февруарската вечер.Имаше доволно и гостуваща агитка.Аз закъснях за началото,но с оглед развитието на мача,преспокойно можеше и след 65-тата минута да се бях появил.

Ботев с нищо не изненада - типичен, грозен,тотален анти-футбол.Хора,като Херо,като Киров,Митов,Радуканов,Гонзо и мноого други хал хабер си нямат от постройка,изграждане на играта,игра на контра-атака и т.н. Ботев бяха дошли на "Герена" за да не загубят с много,ако се получи ситуация да отбележат и в най-добрият случай да си тръгнат с точка.Ако футболистите им имаха МАНТАЛИТЕТ,а треньора им беше кадърен,като нищо можеха да спечелят и победата.Вместо това видяхме лежане,ритане,симулации,а след 70-тата минута когато изнемощяха просто ги натикахме в тяхното наказателно поле.Нищо футболно,човек! НИЩО!

Интересно е,как след мача всички обвиняват нас,че не сме успели да вкараме,но не коментират,че Ботев и всички останали клубове играят анти-футбол срещу нас.Тука имаше разни абдали дето обясняваха как щели да нападат,тотална атака...Искаше ми се резултатна игра,но се получи по възможно най-добрият начин: гол след рикошет и то в края, да им е гадно на футболистите и треньорите,дето дойдоха да играят анти-футбол,както и на наглите им фенове.С тая грозна игра,силно се съмнявам да отстраните безпроблемно Славия,който е един от най-коварните отбори изобщо.

Извън грозната постановка на гостуващият отбор,нашите бяха малко сковани.Бях шокиран,че Благоевградската чорба беше започнал титуляр,а Обертан оставен на резервната скамейка.Стартовата 11-ка беше много разочароваща...Дано това да е бил някакъв експеримент.Сега ако имаше някой в клуба,който да мисли в перспектива, щеше да излезе и да каже:"С тази игра няма как да станем шампиони,титлата не ни е приоритет".Роси ще може да обиграва спокойно отбора,а играчите ще играят отпуснати и с настроение,а не като днес - доволно пълен стадион,хубава атмосфера и...гипс в краката!

Извод: Днес не видях надграждане на играта от есента,даже напротив.Видях регрес и един тотално объркан състав - Горанов да ти е най-добре играещият футболист...Нямам идея какви са били указанията и какво е очаквал Роси,но е факт,че Буш ти е резерва,а най-добрият плеймейкър стои на скамейката?!Силно се надявам,Паулиньо да е ключов играч срещу отбори със сгъстена защита,които играят анти-футбол.Жорди и Нашименто си пречат в центъра повече отколкото си помагат,това е нож с две остриета!Кабрал - разочарование! Все още не мога да си обясня защо Белмонт беше в групата,а човек като Мартин Петков не?

П.С. Жуниор Мапуку ако беше в състава щяхме да водим до 25-тата минута спокойно с 2-0.Прекалено лесно се лишихме от играч,който е опитен,техничен,мощен и притежаваше добра линейна скорост.В срещи с ботушари като Пирин,Дунав и отбори като Ботев играещи анти-футбол,беше безценен.

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот Балкански Орел » 19 фев 2018 00:01

Бог да го прости ! ПОКЛОН !
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот 1palq4o1 » 19 фев 2018 05:45

W84me написа:Момчета, Павел Панов е починал.............................


Вярно, за съжаление :( :( :(
Мир на праха му...
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 19 фев 2018 08:05

В 120 и на момичета ще скачате, а? Смешни сте!!!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 19 фев 2018 08:13

Тегав мач. Ботев игра първо за да не получи гол, пък после каквото стане. Но имаха някой друг шанс да развалят обстановката.

Нашите.. стабилна игра с подсигуряване, явно пак ще се търсят сухи мрежи. Напред бавно, без креативност. Трябва да се отбележи обаче, че имаха сили да играят докрай, не издъхнаха, явно поне физически имаха сили.

С тази игра трудно ще се получи срещу най-силните ни опоненти в ППЛ. Но нека минат още няколко мача, от първи мач не искам да си правя изводи.

Трудна победа с доза късмет. Все пак.. 3 точки, докато мине следващия мач това ми стига.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот tiamat » 19 фев 2018 08:40

nib написа:На бас, че ако селяните наистина умираха след всяко скандиране на БЕ, то в края на мача двете публики щяха да останат по равно :idea:


Хахаха това е така. Сектор Б най-малко щеше да се изпразни.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот kanar76 » 19 фев 2018 08:41

Вечна памет на Големия футболист и човек Павел Панов. Мир на праха му. Колкото за мача: Не си струва да се коментират тези два посредствени отбора. Никакъв футбол, и от едните и от другите. Късметът споходи Левски.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот metodito » 19 фев 2018 08:55

blue_lavina написа:Красива или грозна победа, важното е че целия комплект точки останаха на Герена. Шампионата се печели именно в такива мачове и скромно 1:0 Смятам, за всички е ясно, че наберем ли инерция в първенството трудно ще ни победят в плейофната фаза. Обертан налиташе като оса по крилото, Нашименто и Ривалдиньо също са класа и имат какво да покажат в следващите мачове. Идея нямам защо така настръхвате срещу треньора, но според мен ни очакват добри времена и затова апелирам да си подкрепяме отбора поне когато бие и да не се дрънкаме за глупости. Само Левски, купата е синя


+++
Лекинко, лежерничко. Между другото кой мач без допуснат гол на Герена е това?

Митрев - 8/9
Прохи - 7 - Аве, къде е Гошо? Вън, ооо, Роман Прохазка, ооо, Роман Прохазка. :lol:
Защитата - 6/9. Можеше да стане беля. Много добър мач и на Давид и на Холмар. И двамата не се притесняваха да ходят напред и изнасяха добре топката. '
Бековете... - 6/9 Хм, Горанов много ми се понрави... Цветкович... явно инструкциите са такива да ходи напред, но така се оголваме. Все пак фланга, по който действаха Роман и Милош беше отново по-активния.
Гомес - 3/9 Разочарова.
Нашименто - много футбол има в тоя пич. - 7/9.
Вутов - без нарушение, топката не могат да я вземат. Обработи много топки, но ще е хубаво по-бързо да се освобождава от топката. 5/9
Костов - движеше се много и помогна, доколкото можа. 6/10
Кабрал - 7/9. Много топки обра. Показа, че може да е черноработник. В началото, когато дойде се заиграваше повечко сам с топката. Има бъдеще при нас. Мислех си преди, че е стандартното крилце, но има много повече способности.


Роси - 7/9 - Смените бяха навременни, но не разбрах с каква идея разчита толкова на Гомес. Решението му да остави Габи на пейката беше много добро. Именно Габи и Паулиньо накараха "Ботев" да не мисли за последен щурм.

Владяхме играта на отвратителен терен в отвратителни климатични условия. Първи мач си е ок. Взет по италиански. Забележките ми. Все още понякога при атака нямаме достатъчно присъствие в наказателното поле на противника. Може малко по-бързо да правим нещата.

Общото ми мнение е, че нещата изглеждат оптимистично. Костов е по-комплексен играч от Мапуку, мисля, че всеки ще се съгласи с това. Дали обаче ще покаже вкарвачески способности?... Мисля, че това ще е Паулиньо и да се надяваме Ривалдиньо.

Костов ще е идеалния партньор на нападателя и ще завършва с един удар атаките. Тони обаче не изглежда като ок партньор.

П.С. 4-4-2 ми се нрави много повече от 4-3-3. Средната линия на "Ботев" е много добра. В този мач обаче нямаше ръка. ;) Е, освен гредата, де. :lol:
Последна промяна от metodito на 19 фев 2018 09:06, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2018 09:01

Изключително посредствен мач (чисто футболно) с много борба, кюскане и индивидуални грешки - 60 тъча и 6 положения за гол общо (преко сили).
Ботев не изневериха на прагматичния си стил. Белия много добре разбира, че има атакуващи футболисти с изключително лимитирани качества и в повечето случаи успява да извлича максимума от отбора си.
Нищо ново в Левски - бавен, муден и позиционен футбол с много брак и излишно задържане на топката, ..... мъка за зрителя.
Синьор Роси ме изненада със смяната Обертан за Костов в 60-тата минута. Аз лично очаквах да влезе Буш на мястото на Вутов и да опита с двама нападатели.

Поздравления за Серкан Юсеин. Момчето много е вдигнало нивото си и израстването му е огромно.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], kolokolo, TristaNNN и 91 госта