Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот way » 02 фев 2018 20:04

Делио Роси: През първото полувреме не направихме нищо, новите са добри

Знае си човека

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот levskarcheto96 » 02 фев 2018 20:45

Браво за играта второто полувреме, но е факт, че тя е благодарение на смяната на некадърници като Белмонт и Буш и впоследствие на Гомес и Кабрал. Тия четирима футболисти не са въобще за титуляри в Левски и ме е яд, че имаме способни хора на резервната скамейка и не започват те титуляри. Дано за първенството е различно, но имам лошото предчувствие, че ще се заложи на състав като тоя от първото полувреме и срещу далеч по-стойностни отбори няма да проработят смените след почивката. Това ми е единствената критика. А Роси явно не харесва Рошу и това си е, инат, инат и само инат, дано да не ни струва скъпо във важните мачове след подновяването на първенството и най-вече за Купата!
Впрочем новите попълнения доста ми се понравиха и засега загатват за сериозен потенциал. Само Паулиньо не го забелязах особено, ама той влезе 12-13 мин. преди края.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 02 фев 2018 20:53

Не можах да гледам мача. Хвърлих едно око на репортажа и коментарите. Явно първото полувреме Левски пак е тъпкал тревата и са дишали чист въздух. Притеснително е, че в пореден мач получават много ранен гол.
Изравнителният гол е шедьовър. Това е играта на Левски ако искат да вървят напред и да пълнят стадионите.
От този мач едва ли могат да се правят изводи, особено ако Роси продължава да ги гърби на тренировките. Жалко, че нямаме последен мач със силен отбор и отбора да е отпочинал, че да видим какво е истинското ниво. Май ще го видим срещу Ботев в първия мач за първенството.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот metodito » 02 фев 2018 21:11

Казах, че тая надежди Белмонт и Кабрал да покажат друго лице на пролет, ма...

Лагерът има две важни неща да свърши - да избистри титулярите и да ги подготви за тежкия маратон на пролет. Дано няма контузии. Баси терена и баси стадиона имат тея.
Последна промяна от metodito на 02 фев 2018 21:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот levskarcheto96 » 02 фев 2018 21:12

metodito написа:Казах, че тая надежди Белмонт и Кабрал да покажат друго лице на пролет, ма...


Аз тая надежди за халфова линия Рошу-Прохазка-Нашименто напролет, защото ми е писнало от всякакви ментета...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот metodito » 02 фев 2018 21:14

levskarcheto96 написа:
metodito написа:Казах, че тая надежди Белмонт и Кабрал да покажат друго лице на пролет, ма...


Аз тая надежди за халфова линия Рошу-Прохазка-Нашименто напролет, защото ми е писнало от всякакви ментета...


Може пък точно това да видим, знаеш ли?!

Имам шизофреничното чувство, че ни четат и изпълняват. :lol:

Иначе... ако визираш Гомес, аз продължавам да твърдя, че този е супер класа. Но 32 са си 32. За човек е млад, ма за футболист. А и както някои предлагаха... хм..., ами ако бъде пуснат напред?

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот way » 02 фев 2018 21:23

metodito написа:
levskarcheto96 написа:
metodito написа:Казах, че тая надежди Белмонт и Кабрал да покажат друго лице на пролет, ма...


Аз тая надежди за халфова линия Рошу-Прохазка-Нашименто напролет, защото ми е писнало от всякакви ментета...


Може пък точно това да видим, знаеш ли?!

Имам шизофреничното чувство, че ни четат и изпълняват. :lol:

Иначе... ако визираш Гомес, аз продължавам да твърдя, че този е супер класа. Но 32 са си 32. За човек е млад, ма за футболист. А и както някои предлагаха... хм..., ами ако бъде пуснат напред?



Бавен, бавен ама всички асистенции към Яблоснки са негови. Само за изпуснатата дузпа може да го виним. Каквото можа даде есента.

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот levskarcheto96 » 02 фев 2018 21:34

Гомес не е менте, просто е приключил за футбола за мен, изключително бавен футболист, който прави единствено подава по ширина и назад и чат-пат прави по някое хубаво центриране от корнер, но след идването на Нашименто, очевидно португалецът ще изпълнява статичните положения, така че Гомес освен за що-годе стабилна резерва, която да влиза, след като водим с 2-3 гола и да успокои играта, за друга сериозна роля не го виждам. По-добре да се налага Рошу, но предвид, че досега няма мач, в който да е почнал отначало, имам чувството, че Роси го е зачеркнал едва ли не, искрено се надявам да не е така, защото се лишаваме от надежден халф.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот balef » 02 фев 2018 21:38

Тоя луд треньор ли и не пуска Рошу ?

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Левски (София) - Флоридсдорфер / 3:1 FT

Мнениеот Elliah » 02 фев 2018 22:46

levskarcheto96 написа:Гомес не е менте, просто е приключил за футбола за мен, изключително бавен футболист, който прави единствено подава по ширина и назад и чат-пат прави по някое хубаво центриране от корнер, но след идването на Нашименто, очевидно португалецът ще изпълнява статичните положения, така че Гомес освен за що-годе стабилна резерва, която да влиза, след като водим с 2-3 гола и да успокои играта, за друга сериозна роля не го виждам. По-добре да се налага Рошу, но предвид, че досега няма мач, в който да е почнал отначало, имам чувството, че Роси го е зачеркнал едва ли не, искрено се надявам да не е така, защото се лишаваме от надежден халф.


Гомес е много подготвен и грамотен футболист. По-бавен е... ама имай предвид, че на 32 натоварванията от подготовката му тежат повече от на младежта :). За сметка на това е един от малкото дето могат да ходят и дъвчат дъвка едновремено без да си плетат краката. А и все пак Роси го товари само с дефанзивни функции и задържане на топката. С португалеца най-вероятно ще си сменят титулярното място в зависимост от тактиката.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта