ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот Corwin » 29 ное 2017 23:04

Аз лично този мач съм доволен от всички без Вутов. Но освен, че е малко леке, момчето сега ще страда известно време от това да го мъчат централен нападател, когато той очевидно не става за такъв.
И продължавам да не разбирам защо не харесвате Панайотов, човекът всеки мач си оставя дробовете на терена. Честно казано не виждам Белмонт как ще успее да пробие при наличието на Панайотов, Рошу, че и Гомез на тази позиция. Впрочем, мисля си, че Гомез е крайно време да играе чист градивен полузащитник, с Панайотов и Рошу зад него. Схема 4-2-1-3 или нещо подобно.
Мапукуто явно имаше желание да играе, след като Роси толкова време го закотви на пейката.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот vvessel » 29 ное 2017 23:18

Serafim написа:В ква схема бяхме? Пуснах мача след 30та минута и бе само за фон, че имах работа. Иначе супер, че се отпушиха най-накрая.

Вутов и Обертан напред, Мапуко ляво крило, Прохазка дясно, в центъра Панайотов и Рошу, защитата както обикновено. Но Обертан беше по-скоро зад Вутов. Нещо като 4-4-1-1

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 ное 2017 00:16

Вутов го пробват на 3-та позиция и пак не се справя.
Поне до момента.
Остава само да го пробват като Д.Х. да изнася топката... Ама с тая физика като го натиснат при преса, не знам ... :roll: :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот Player » 30 ное 2017 01:27

Много важен резултат, за самочувствие на футболистите и малко спокойствие в отбора. С малко промени, нещата се освежиха. Явно сме пазили сили, за финала на сезона.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот eelche » 30 ное 2017 03:14

groti написа:
eelche написа:...


Не съм съгласен с това, че можем да неглижираме който и да е мач. Максимата "бий за да те уважават" в спорта е супер вярна. От години Левски не мачка и заради това ни сполетяха куп беди. Вече го няма момента, в който клиширано отборите идваха на Герена с гол пасив. За да се върнат тия времена трябва да бием наред и с колкото се може повече. Без сантименти, без подценяване.



От колегите дето пишат тука освен мене има ли някой друг, който да твърди непрестанно че така оставен на спокойствие с административен директор Букарев и без долният интригант Борето, Делио ще надгражда с всеки изминал мач. А понеже е и тарикат, тесен специалист по Калчо, може и ще си прави ташак с титулярният състав както му е кеф.

Oтносно мача: Гледах току-що репортажа и съм малко раздвоен. Респект за Малин Орачев,че не беше паркирал автобусите пред наказателното поле,а се опита да играе романтичен футбол срещу нас и да се надиграва.Дунав не са отбора от миналата година,но си мисля,че на умряло куче нож вадим.Щях да се зарадвам повече ако толкова левашки не бяхме подходили срещу Бистрица и то на пъпа на София.Видя се,че такива мачове може и ще бъдат решавани от отбора с по-добри индивидуални качества, а в нашият бол такива играчи.Освен това се видя,че нашите бяха излезнали да играят "умно", да кажем прагматично.В мачовете срещу средняци като Септември, Славия, Пирин или аутсайдери като Витоша натискахме газта и атакувахме безидейно и масирано напред.Резултата бе нулев, играта посредствена срещу паркираните автобуси и анти-футбола.Срещу Верея ако бяхме 10-12 000 на "Герена" щяхме да ги качим на 3-ка още първото...Срещу Дунав нашите играха изчаквателно и на полу-съединител без да се напъват много.Като видях състава се хванах за главата...Прохазка десен външен,Обертан ляв,Вутов-център нападател,Мапуку на крилото...Както споменах тая победа беше за да запуши устите на хейтърите,които искаха голове.

Обаче едно нещо трябва да се признае и ще го кажа аз - играта на Божидар Митрев просто е извън всякакви стандарти.Това момче показа страхотно израстване и от "Рицаря на печалният образ" след оня прословут мач срещу Верея на "Герена" стана лидер! Шапки долу,играта под рамките брилянтна, напомня ми на ранния Гошо Петков,но без циркаджийските номера и хитрини.Абсолютен лидер,спаси ни от поне един 100-% гол.Отново суха мрежа,пълни ми се душата като гледам толкова стабилна игра в защита.Яблонски е истински лидер в защитата,истински централен защитник,който ми напомня на Трифон Иванов(Бог да прости великата легенда на българският футбол) като лидер,като себераздаване, като стълб в сърцето на защитата.До него Ейолфсон стабилен,чиста игра, снажен, обира топките, пази нападателите.Сега претенции имам към бековете,ама какво да се прави?! Цветкович го влече пусто играта напред, а Иван Горанов/Орачев са си без алтернатива...Най-големият майтап е,че дори с тия симпатяги,които към този етап са основните дупки в състава продължаваме да газим! Много ме кефи,че с изключение на Лудогорец и Ловеч-Етрополе няма кой друг да се надиграва с нас и пробие "Катеначото" на дон Роси - това е ключът към детронирането на Лудогорец от футболният връх.По подобие на великият Алфредо Фони,Левски практикува неатрактивен и дефанзивен стил на игра, но за сметка на това много ефикасен.Дойдоха и критиките,но много ме кефи,че Роси им запуши устите на всички и излезе от мини-кризата с щурм!

Нека след няколко дни да напълним "Герена" срещу Пирин и да покажем на момчетата топла подкрепа от наша страна,най-малкото защото го заслужават и го доказаха.Да играят без страх, смело, атрактивно и независимо от резултата да ги подкрепяме 90 минути.

На хейтърите и на псевдо-журналистите от медиите на Пеевски, дон Роси показа _)_

След такава качествена победа някак си Света е една идея по-добър и красив.

Само Левски!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот mikata » 30 ное 2017 07:50

До 25мин. мача не изглеждаше лесен,халфовата линия никаква я нямаше,резултата малко е подвеждаш :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот modor » 30 ное 2017 07:52

Айде пак недоволни :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот metodito » 30 ное 2017 08:05

Поздравявам "Дунав" и Орачев за това, че не паркираха автобуса и играха футбол 90 минути. Това им беше и грешката, но вероятно Орачев не мислеше така.

Счупихме каръка при гостуванията. Това едно. Най-после почнахме да се придвижваме и напред в пакет. Имахме присъствие в наказателното. Футболистите се забавляваха. А дунавци имаха 4 или 5 точни удара във вратата, което не е добър атестат за защитата ни, но всичко, което завършва добре.... Страхотен футбол показахме.

Иначе по позиции. Вутов отпред се представи много зле. Когато го върнаха назад... беше ок. Добър мач за Прохи, Рошу, Панайот, Габи, Мапуку и Цвятко. И разбира се Божката. На моменти се забелязваше липсата на Гомес в средата. Но не знам заради липсата му или просто заради тактиката този мач, изглеждахме по-агресивно.

Не подценявайте "Дунав". Ако заздрави играта им в защита, Орачев ще ги спаси от изпадане. Така мисля. А и напред имат добри изпълнители. Това да изтегли Будинов назад беше добър ход от негова страна. Гледал съм ги в други мачове, където всички топки напред биваха насочвани само към него, докато сега той играеше по-скоро като предпоследен в атака или офанзивен халф.

Проблем си остава редуването на един силен, един слаб мач, но ако направим трета поредна победа, нещата ще си дойдат на мястото.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот koisa » 30 ное 2017 10:11

Радвам се, че спечелихме убедително като гости. Поздрави и за Дунав, че играха мъжката и опитаха да се надиграват с нас.
Аз не смея все още да пиша суперлативи за играта и представянето на отбора. Предстои тежък мач с Пирин. Отбор, който ще се затвори в опит да измъкне равен. Тогава ще си проличи дали има израстване в играта ни или отворената игра на Дунав е причината за изразителната победа!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

csimoen2
Мнения: 584
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот csimoen2 » 30 ное 2017 14:01

Най-хубавото на мача бе, че го нямаше "пешеходеца" Гомез...

Белмонт е с класи над Панайотов, Прохазка, Вутов, Рошу...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mrw8 и 42 госта