ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
69
41%
Равен
34
20%
Победа за Левски
67
39%
 
Общо гласове: 170

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Mirosvel » 26 сеп 2017 13:27

...На Вутов пак не можаха да му вземат топката, но нямаше към кого да пуска пасове напред

Не знам кой мач си гледал??? Вутов беше безобразно, ама безобразно слаб!

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Sinite ot Sofia » 26 сеп 2017 13:36

И още нещо, съвсем не е вярно, че нямаме футболисти за идеята на Роси с т. нар. обърнати крила. За тази цел, обаче, те трябва да се подредени правилно, а именно Обертан се изнася да играе от ляво ( в най - добрите си години си беше типично крилце) със силния си десен крак. Видяхме снощи, че вече имаме още един меко казано читав флангови футболист - Кабрал си играе от дясно със силен ляв крак. Това дава възможност на Вутов да си заиграе там където му е мястото - плеймейкър ( има техниката и визията за тънките подавания тип "чешка уличка"). И никак не на последно място, Роман застава до Жорди пред защитата и отбора заспива!
В момента просто съсипваме какъвто и да е потенциал на определени футболисти, които на правилните постове ще играят съвсем различно.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2665
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Der Schmarotzer » 26 сеп 2017 13:41

Popokatepetal написа:
W84me написа:Айде и по Обертан почнаха да плюят... Това е единствения човек на терена, който знае защо и как да станат нещата. Не виждате ли, че когато той играе с топката атаките ни вървят, докато не я подаде на Вутов и тя не отскочи на 5 метра от него, както стана снощи и Вутов се контузи заради некадърното си отиграване.


Уникално прост народ сме. Само преди месец си говорехме как трябва време и търпение към треньора и играчите, а днес вече сме на вълна Делио бил такъв, а Обертан онакъв. Аман от специалисти. Не заслужаваме ни Делиовци, ни Обертановци. Ей такива като Митов са идеални за нас. Прост треньор за прости фенове.

Никой не е плюл по Обертан. Ако искаш нещо да върви трябва да видиш точно къде е проблемът и как да бъде решен. При Обертан наистина има проблем - той е по-скоро психологически и ако той не бъде решен, файдата от него няма да е по-голяма от ползата от Панайотов, т.е. никаква. Докато Роси, наистина си разбира от работата само да не са такива като Боримирков около него и да му се месят. Не е логично при наличието на футболисти като Кабрал синчето му да е титуляр, дори и срещу отбор от Б група.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 236
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот jungle » 26 сеп 2017 14:25

САМО ЛЕВСКИ!
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21297
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот metodito » 26 сеп 2017 14:32

Sinite ot Sofia написа:Жорди Гонес си играе там където трябва. Липсата на скорост при него си оказва влияние и на поста плеймейкър няма да е полезен. Изнасянето на топката, правилната преценка за развитие на атаката - това той го има и затова играе пред защитата.

Е, той и Дарко не беше зайчето на Дюрасел, но се справяше много добре. Сещам се и за Рикелме, който изглеждаше сякаш се мърдосва по терена с неговата походка...

Иначе съм съгласен с теб, че той си е добре там, където е. Ако не е той, пак ще гледаме как защитниците ритат напред към нападателите топки на боц. За възрастта си, Гомес има много по-голямо КПД от много по-млади бг футболисти. Просто неговата игра не се набива на очи - за това им викат черноработници и струват понякога повече от нападатели.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2017 15:11

LEVSKAR57 написа:Аз съм да дойде някоя мутра като Ганчев, да ни сложи някакво треньорско светило като Стамен Белчев и да мачкаме без да хващаме противникови играчи. Е първите два кръга, когато все още не очакваме след добрите летни контроли - равен със Славия и загуба от резервите на Лудогорец и никаква игра, ама нищо нищооо, само седмица след това тотална промяна - 2:6 с Ботев, 0:3 с Берое.. шампиони. :lol: Ако не сме шампиони поне купата да ни я вземе, както Ганчев я взе с фалиралите с Христо Янев треньор и футболисти доказани некадърници дори за България.. Кви Обертан, Жорди Гомез, чужденци, треньори италианци, тактики - не видехте ли как се взима купа от В група без треньор и без играчи :lol: :lol: :lol:

"Отборът на твоите мечти" вече съществува. Просто трябва да смениш този форум с един друг(с червеничко отгоре) и си готов. Бягай!!! :mrgreen:

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот ehh » 26 сеп 2017 15:13

metodito написа:Честно казано бях уверен в победата. Бях убеден, че нещо ще се промени, защото Берое не са Гълъбово с 11 човека отзад (с тази тактика БАТЕ цял стадион си построиха). Вместо това отново безмерна безидейност. Буш продължава да си носи шкембенцето. Мапуку продължава да се дърпа назад. Ще му каже ли някой на тоя пич, че е централен нападател! Не е център халф, не е дефанзивен. Баси човека. Ако има нещо крайно положително, това е защитата. Вече официално имаме ТРИМА равни като качества централни защитници и контузията на някой няма да доведе до Армагедон. Отново изключителен Митрев! На Вутов пак не можаха да му вземат топката, но нямаше към кого да пуска пасове напред. Един Обертан, който и той няма на кого да пуска напред пас. Това с обърнатите крила и мен почва да ме дразни адски! Прохазка няма никакъв смисъл да играе там. По-добре Кабрал. Който явно също не си беше на позицията, като гледах как си гласи топката.

Обърнатите крила са супер за отбори, като Лудогорец, които разчитат на фланговите атаки и на бековете да изнасят топката. Но това е дефанзивна тактика. Разград така и не успяха да направят фирмените си пробиви и врязвания по крилата, но Берое... rly?

Отново добър мач за Гомес. Не знам там ли му е позицията, но се справя много добре, като връзка между защита и халфове. Не знам къде е играл в Англия, но се справя добре като дефанзивен. Докато Панайот този мач малко ми се губеше, особено второто.

Смятам, че сеньор Роси не си е взел никаква поука от мачовете със Септември и "Ботев" Глб. Мачът с "Ботев" Пд не го броя, това си беше допустима загуба, но следващите мачове не се ли променят нещата ще зимуваме на четвърто място и пътя към върха ще е още по-недостижим. Да се надяваме, че ЦСКА-София ще продадат Каранга на зима, а Лудогорец ще запази Херо за треньор. Така имаме шанс за върха. Иначе, с оглед сегашните реалности, второ-трето място си ни е лимита.

Много качествено изказване на Вили в студиото. Представете си вчера на скамейката да имахме един Аниете, Мехди или Мечката? Мехди щеше да е супер двойка с Габриел. Жалко...

Спокойно бе, г-н Разбирач, Левски сега гради облик на игра. Еййй, аман от мрънкачи. До вчера още взимахме играчи и вече се иска изграден облик. Хайде спрете се, че ще ви тегля вече една
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2017 15:27

metodito написа:Буш колко гола има и колко мача? За другото, стандартното тролене от твоя страна, нищо ново. За Гомес казах, че не знам къде трябва да играе, но си върши работата идеално.

Пич, това са глупости. Ако Мапуку вместо Гара играеше с Дарко, никакви голове нямаше да вкара, защото щеше да е зад него.

Буш само за 15 мача със синята фанелка има 4 гола.
Вутов за цели 52(ПЕТДЕСЕТ И ДВА) мача в Левски има колосалните, сега внимавай - 6(ШЕСТ) гола. Уаууу...
Ако Мапуку върши нещо нередно на терена Роси щеше да му го каже. Кой си ТИ(форумен треньор), че да му казваш къде да стои, откъде да тръгва и т.н.??? Да не се имаш за нещо повече от Роси?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21297
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот metodito » 26 сеп 2017 15:29

ehh написа:Спокойно бе, г-н Разбирач, Левски сега гради облик на игра. Еййй, аман от мрънкачи. До вчера още взимахме играчи и вече се иска изграден облик. Хайде спрете се, че ще ви тегля вече една

Е, не сме момиченца. Тегли си на спокойствие. Ами всъщност в дефанзивен план вече имаме облик. Така мисля. За напред просто трябва да се намери точния човек. Явно не е нито Буш, нито Мапуку.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 26 сеп 2017 15:30

Очакван развой на мача, очаквана "игра" и очакван резултат!
Без план Б, ..... толкова ;)
Дали противникът е Пирин, Лудогорец,Ботев, Септември, Гълъбово или Берое е без значение - 2 линии по 4 в защита и напред, ... ако върже!
За мача с ЧМ направо медицинска топка да ви дават, че тези футболните идват много лекички ;)

2 неща ми направиха впечатление:
- Борето открито скочи на Синьора след мача и донякъде е прав. Забележката ми е, че (като акционер) трябваше да го извика на червеното килимче в кабинета и там да му шока канчето;
- Няколкото ви можещи футболисти се балтаят и мъчат в някакви схеми, които явно не са им по вкуса. Обертанов си изигра мача демонстративно на ходом, а дебилското влизане в края на мача говори за опънати нерви.

ПП: ... много се говори тук за 13-14 нови в отбора. По колко нови имат Верея, ЧМ и Берое?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта