ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот tinko » 11 сеп 2017 07:25

ivo55 написа:Какво го коментирате тоя мач. Очевидно една част от от играчите в синьо спряха да играят второто полувреме. Ама не по някое време да са се уморили, а просто спряха да играят. Обертан и Гомез според мен им е много тъпо, защото имат опит и веднага са усетили, че нещо става. И двата гола са потресаващи. При втория защитниците ходеха, повтарям: ходеха! И чакаха.
Бас хващам, че зад тая работа седи същия кръг, дето източи левски с А сектор. Кръга #КойТотонев


Ако с гледал мача щеше да видиш, че и първото нищо не играха. Прехвалена журналистическа работа.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот Carl13 » 11 сеп 2017 08:26

Както почна Ботев мача ударно Левски бяха в шал паника и Ботев заслужено победи Левски игра обичайното ганкеното . Мапуку,цвяткович и някой други са 1-вите които зимата си отиват с Панайотов .!! Мапуку зимата с трансфер в Берое !!!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот Warped » 11 сеп 2017 08:45

Отново съдийски произвол срещу Левски. Накрая Чинков съвсем се подмокри и не остави даже да изтече продължението.Първо направи грешки в полза на Ботев, които после в края се опита да компенсира но.... Иначе надявам се поне да са добри премми те за жълтите дошли от Домуса
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ralka_levskarka » 11 сеп 2017 08:46

Жълто-черен Пловдив написа:
ivo55 написа:Какво го коментирате тоя мач. Очевидно една част от от играчите в синьо спряха да играят второто полувреме. Ама не по някое време да са се уморили, а просто спряха да играят. Обертан и Гомез според мен им е много тъпо, защото имат опит и веднага са усетили, че нещо става. И двата гола са потресаващи. При втория защитниците ходеха, повтарям: ходеха! И чакаха.
Бас хващам, че зад тая работа седи същия кръг, дето източи левски с А сектор. Кръга #КойТотонев


Сори, не може хем душата в Рая, хем х--я на топло :) Искате световно признат тренер, искате бивши звезди от Ман Ю, искате, искате, а насреща - какво давате ? ;)

Рано е да се правят заключения от един мач, но мисля, че скоро ще искате оставката и на италианеца. Бързо беше разкрит.
Това, че изгонихте Люпко е най-голямата ви грешка.

И как е разкрит? Че МитОФ взе Любенов ли? Или че общо взето друга алтернатива на Митрев няма?! Или може би, защото се бяха изморили от мача в Сряда, в който 50 минути бяхме с човек по-малко и ако се загледаш съставът е 1:1, т.е. почивка за..никой. Бил разкрит, да, те затова Ботев пробваха само с удари отдалеч, щото е разкрит.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот samobotev » 11 сеп 2017 08:53

И червените и сините са подпирани здраво от съдиите, особено червените. Тирето специално във всеки мач има поне двама за червени картони , а не им се дава даже и жълт в повечето ситуации. Онзи ден ги гледах срещу Верея защото ги бях играл единица на полувреме и мача си ме интересуваше :) . Съдията само за 45 минути им спести поне 3-4 явни жълти картона а имаше два брутални шпагата при които дори фал не даде, за мен беше добре защото така тиретата забиха два бързи гола и аз си взех парата, ама тия момчета от Верея бая ритници изядоха.

И снощи съдията си подпираше сините и не смееше картон да им вдигне, но какво да прави човека като видя какво става с неговите колеги които посмеят да свирят 50 на 50 и в същото време как биват награждавани други негови колеги пуснали голове от засада за правилния отбор :) .

Пълна пародия ще е тази година този шампионат общо взето трима големи селянина ще се надцакват здраво ( Домуса, Ганчев и Русев/Пеевски ) много жалка работа от която никой не печели особено ние феновете.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 11 сеп 2017 09:00

ralka_levskarka написа:
Жълто-черен Пловдив написа:
ivo55 написа:Какво го коментирате тоя мач. Очевидно една част от от играчите в синьо спряха да играят второто полувреме. Ама не по някое време да са се уморили, а просто спряха да играят. Обертан и Гомез според мен им е много тъпо, защото имат опит и веднага са усетили, че нещо става. И двата гола са потресаващи. При втория защитниците ходеха, повтарям: ходеха! И чакаха.
Бас хващам, че зад тая работа седи същия кръг, дето източи левски с А сектор. Кръга #КойТотонев


Сори, не може хем душата в Рая, хем х--я на топло :) Искате световно признат тренер, искате бивши звезди от Ман Ю, искате, искате, а насреща - какво давате ? ;)

Рано е да се правят заключения от един мач, но мисля, че скоро ще искате оставката и на италианеца. Бързо беше разкрит.
Това, че изгонихте Люпко е най-голямата ви грешка.

И как е разкрит? Че МитОФ взе Любенов ли? Или че общо взето друга алтернатива на Митрев няма?! Или може би, защото се бяха изморили от мача в Сряда, в който 50 минути бяхме с човек по-малко и ако се загледаш съставът е 1:1, т.е. почивка за..никой. Бил разкрит, да, те затова Ботев пробваха само с удари отдалеч, щото е разкрит.


Казах - рано е за обобщения. Но съм убеден, че след 2-3 подобни загуби ще се намерят хора измежду вашите да му поискат оставката. Просто такава ви е психологията. Аз не знам откъде ви идва самочувствието толкова, но вие реално нищо не играхте. Да, ефектен първи гол; да, имаше няколко 100-процентови опасности пред нашата врата, но те бяха плод по-скоро на некадърността и детински грешки на наши защитници, а не на някакви извънземни атаки и контри от страна на Левски. Казвате, че вратарчето ви било провалило, ами, такава е играта, бе, майна - все някой ще сгреши. Ние - какво - да вземем да се оправдаваме, че имаме некадърна и зле скроена защита, толкова си могат някои наши момчета.... Истината е, че на терена беше битка и нашите момчета повече искаха победата. Там търсете истината за мача.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ralka_levskarka » 11 сеп 2017 09:16

Смешно е който и да било да говори за разкриване видиш ли на Роси, майна. Разкриване е да си го надиграл по всички параграфи. Нашите ситуации били плод на грешки. А вашите на какво бяха? Особено при Любенов, щото ако не я беше изтървал топката пак биехме - факт. Който иска да му иска оставката, ама няма на кво да му я иска. Очеизвадно е, че заздрави защитата, тва само слепец не би го видял. Дойде при чисто нов отбор и пак се вижда някаква разлика за 5! мача, не знам някои от нашите фенове какво са очаквали с този мач в сряда. Ботев кога играха, Левски кога играха, да не са роботи, пределно ясно беше, че няма как да са свежи. Първото играхме добре, ако на Мапуку беше влязло мачът свършваше още тогава- факт. Не влезе и второто вече се видя умората. Какви са тия драми не мога да разбера.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот koisa » 11 сеп 2017 09:49

ralka_levskarka написа:Какви са тия драми не мога да разбера.

Драмите са, защото доста наши фенове си внушиха, че след идването на Роси и няколко силни мача сме 100% сигурни шампиони.
Мен не ме е яд толкова, че загубихме мача, колкото начинът, по който го направихме. Нито ни надиграха, нито нищо и типично по везалски се бихме сами. И веднага се почнаха драмите, че видиш ли Роси бил разкрит, не ставал, да връщаме Жадното!
Факт е, че много от играчите не са избор на Роси и едва ли би поискал Любенов, Цветкович, Горанов, Панайотов, Орачев и дори Пиргов... Късата резервна скамейка също оказва влияние когато се натрупат няколко мача за 1 седмица.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот realno » 11 сеп 2017 09:59

Истната е че нямаме равностойна резервна скамейка за да играем сряда - събота на макс. Особено при сегашното физическо състяние на фитболистите. Още ще берем плодовете си от сътворените глупости на Боримиров и Митов. Надявам се зимата да се вземат още няколко класни футболисти и след това преди ЕКТ още, за да има наистина по двама равностойни на всеки пост. Няма място за трагедии от една загуба.Те първа ще ставаме по силни.Движим се в правилната посока, отбора има нужда от подкрепа.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ralka_levskarka » 11 сеп 2017 10:01

koisa написа:
ralka_levskarka написа:Какви са тия драми не мога да разбера.

Драмите са, защото доста наши фенове си внушиха, че след идването на Роси и няколко силни мача сме 100% сигурни шампиони.
Мен не ме е яд толкова, че загубихме мача, колкото начинът, по който го направихме. Нито ни надиграха, нито нищо и типично по везалски се бихме сами. И веднага се почнаха драмите, че видиш ли Роси бил разкрит, не ставал, да връщаме Жадното!
Факт е, че много от играчите не са избор на Роси и едва ли би поискал Любенов, Цветкович, Горанов, Панайотов, Орачев и дори Пиргов... Късата резервна скамейка също оказва влияние когато се натрупат няколко мача за 1 седмица.

Именно, но това го виждаме само реалистите. Прохазка също не е за крилото и то отляво?! , но няма кой, дори Боримиров не става за там..
Иначе Цветкович започна да се подобрява с идването на Роси. Отначало големи майтапи ставаха с него, а но вчера втория гол падна от грешка на централната двойка.
Общо взето трябват крила и бекове.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Martinez1948, Киро Пора и 147 госта