Наско Сираков се завръща в Левски?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот 1palq4o1 » 15 авг 2017 13:05

Не бих се учудил - онзи ден беше на стадиона!
Ако е вярно, моля да му дадем 100 дни кредит на доверие, пък после ще видим!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот plamak » 15 авг 2017 13:27

И друг път съм го казвал и пак повтарям, че когато Сираков не е в Левски работи против Левски и това вреди повече, отколкото ако е в Левски. Мисля си също така, че той единствено може да се противопостави на прасетата от Ловеч, Етрополе и Разград и в този ред на мисли, дано се върне под някаква форма в Левски.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 авг 2017 13:29

Ела, зло, че без тебе по-зло... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот amoros » 15 авг 2017 13:42

Наско е футболен човек .При бащицата си цоцаше с хубави трансфери от рода на Нешко и Бешко. Но тогава са били такива времената ,той е човекът осигурил спокойствието на Станимир да работи . Боримиров би могъл да му носи единствено багажа. Наско е класа а и има позиция и кураж.Време е да се върне във футбола.

navybg
Мнения: 51
Регистриран на: 27 ное 2009 12:29
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот navybg » 15 авг 2017 13:53

balef написа:Според източник от "Novsport" Наско Сираков много скоро ще се завърне на "Герена". В момента легендата на "сините" води преговори лично със собственика на клуба - Спас Русев.
Все още не е ясно каква точно позиция ще заеме Сираков, но е напълно възможно да бъде назначен като главен мениджър на отбора и да помага на новия старши треньор на столичани - Делио Роси.
Дай Боже да е вярно и Наско Сираков да се завърне в своя дом -Левски !!!

Наско в Левски значи едно - титли и купи, европробив. Това е. Който каквото иска да си говори. Точка.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот HardWork » 15 авг 2017 14:21

Тоя балон ще се спука рано или късно! Преди няколко месеца бяха във фактически фалит, сега треньор с 30 000 евро заплата, мега звезди като Обертан и Гомес, още една камара лапачи на заплата и бат' Наско! Май го давате ербаб финансово като за последно...

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот 1palq4o1 » 15 авг 2017 14:36

HardWork написа:Тоя балон ще се спука рано или късно! Преди няколко месеца бяха във фактически фалит, сега треньор с 30 000 евро заплата, мега звезди като Обертан и Гомес, още една камара лапачи на заплата и бат' Наско! Май го давате ербаб финансово като за последно...



Може...
А може дедо Спас да е хванАл нЕкой леприкон :mrgreen:
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

tmanolov
Мнения: 3962
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот tmanolov » 15 авг 2017 15:11

1palq4o1 написа:Може...
А може дедо Спас да е хванАл нЕкой леприкон :mrgreen:


Спас е купил биткойни с парите от рекламата на Виваком в края на миналата година на 1000 долара парчето и сега харчи на воля, при цена от 4000 долара на парче, та така ще да е станала работата :lol:
Засега всичко изглежда розово, макар и с леко закъснение за евротурнирите, но не виждам причина за мрънкане от който и да е от феновете ни - търпение и резултатите сами ще дойдат :!:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3983
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот Странджата » 15 авг 2017 15:40

За или против Сираков може да има всеки. Но пишейки за това, трябва да си дава сметка дали е доволен от Боримиров досега или не е. Ако не е , кои са негова алтернатива. Ако по-добра от Сираков няма - всичко останало е без значение, защото на всички ни се ще да става дума за бизнес, а не за фен оценки ...

tmanolov
Мнения: 3962
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот tmanolov » 15 авг 2017 16:20

Странджата написа:За или против Сираков може да има всеки. Но пишейки за това, трябва да си дава сметка дали е доволен от Боримиров досега или не е. Ако не е , кои са негова алтернатива. Ако по-добра от Сираков няма - всичко останало е без значение, защото на всички ни се ще да става дума за бизнес, а не за фен оценки ...

Аз ще си позволя да опонирам, макар да уважавам мнението ти, въпреки споровете ми с теб на тема България и емигранти. Спирам, не е по темата.

Конкретно - а как точно се разбра, че баш този индивид с обичката е безалтерантивен? Може пък да е било просто късмет или наличието на огромна сума безотчетни пари? Как ще вървим напред, ако няма нови лица? Имал бил лоби в БФС - че то всеки с пари има лоби там - на Домуса кой му движи бизнеса с БФС? Някакъв си Ангел Петричев - този кой го знаеше преди пък имат цифром и словом една дузпа свирена среша тях за 7 години в Разград (или са 2 - не съм сигурен)? А Стойкас Стоилас? Има ли пари, лоби лесно се създава, за тази работа не ни трябва конкретен човек, а конкретна сума - нека бъдем реалисти относно "вторите начини".

Казвате Боримиров това или онова - без да съм му адвокат, но подобни неща се говореха и за Гонзо, а човекът си ни дъни редовно с Черно море. С какво Боримиров е по-зле от въпросния индивид? Сериозно питам - нямал бил визитка, евентуално? Ми няма визитка, ще си направи - той пък Мъри каква визитка имаше, като дойде при нас?

Та такива ми ти размисли - щом собственикът е решил, ако е решил, че е индивидът с обичката, значи е той. Аз не съм съгласен, изразявам несъгласието си моя начин и толкова. Драма няма. Но не трябва да има и дитирамби! Все пак ще изчакам първо да го назначат, да минат след това 100 дни и тогава пак ще говоря. Желая успех!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 28 госта