ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 2:0 FT

Мнениеот Вълчан » 14 авг 2017 20:45

Нищо особено като мач.Леко по съсредоточени и малко по точни пасове.Няколко фрапиращи пропуска на уж професионален футболист играл във Висша лига..Реално борба за 3то място със Черно море.Ако наистина в скоро време се вземат тези 2-3ма които тои иска като позиции може и да се раздвижи отборът.Това Яблонски да реве из саитовете че няма футболни обувки и ги лепил със секундно лепило преди мача е обидно и неспортсменско спрямо клуба.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот popokutepetel » 14 авг 2017 20:53

Player написа:
Red_Neck написа:
Player написа:........
Втори пореден мач, съдиите срещу нас. Случайност - едва ли.

Олемайкооооо... :)
Срам нямаш ли?


От кое? Една засада ни пуснаха, но ни я върнаха бързо след това. Каквото съм казал това си беше. Точно за срам да ми говори някой, участвал в риалито смени чорбата, е нагло!


То и тая дет я пуснаха не беше сигурно, че ако влезе няма да я вдигнат ;) . Докато фалшивата засада си беше чисто голово положение.

s.gol.v.rakata
Мнения: 11
Регистриран на: 14 авг 2017 09:21
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот s.gol.v.rakata » 15 авг 2017 18:42

koisa написа:
s.gol.v.rakata написа:Наченките на нормалнен футбол идват от Прохазка, Гомес и Обертан. Те и без Делио Роси могат да ги покажат заедно.

Като могат без Делио Роси, защо не го направиха в предните мачове? Най-после престанахме с безцелните изритвания на топката от защита в предни позиции. Има още много върху какво да се работи, но лично аз очаквам до 2-3 месеца отбора да играе по съвсем различен начин. ;)


Тримата в пакет играха само два мача без Роси, а преди това пак само Прохазка и Гомес показваха що-годе нещо.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 55 госта