/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Serafim » 18 юли 2018 14:00

scevola7 написа:Търсете вината в ръководството, а не в треньора. Роси е добър треньор, вчера Ви го каза, че не той е виновен за раздялата с някои ваши играчи, а ръководството. Селекцията също зависи от ръководството.


И може да е така, и може да не е така. Вчера тук много хубаво и точно го каза някой - Роси не е виновен, че му водят такива играчи, той само ги тренира. Ако му поискат мнението си го казва. През останалото време си тренира, взема заплата и всичко е точно. Единствено натъртва, че не прави селекцията той. В един момент (като емнаха журналистите) едва ли не каза, че не зависело от него напускането на Панайотов, а преди това обясняваше как, при цялото му уважение, ще вземат по-добри от тях. Значи като не ти изнася излизаш и казваш, че не можеш да работиш така, да си безгласна буква за селекцията и си вдигаш чукалата. Ако те устройва си търпиш, вземаш си заплатата, но и си поемаш вината. А така ни лук ял, ни лук мирисал.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот modor » 18 юли 2018 14:00

mikata написа:Да назначат Баялцалиев няма да е по-зле от роси :cry:

Него ще го гонят на всеки мач :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот drvasko98 » 18 юли 2018 14:03

Роси имаше с класа по-добри играчи от отбора на Вадуц. Как ги е подготвил и редил си е негов проблем и вина. Ръководството има други стотици вини. Конкретно за срещу Вадуц не можеш да се оправдаваш с никаква селекция, както навремето Тройчо срещу Мура.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Serafim » 18 юли 2018 14:09

modor написа:
mikata написа:Да назначат Баялцалиев няма да е по-зле от роси :cry:

Него ще го гонят на всеки мач :lol:


Аз като го гледах как откачи на мача с Морето и го изгониха, тоя е типичен даскал по физическо с къс фитил и със сигурност би раздавал шамари. :lol:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Warped » 18 юли 2018 14:19

WPWW написа:
Warped написа:За мен футболистите са по виновни от треньора. Как пък Лацио, Фиорентина, Сампдория са глупаци? За всичко си има решение, това решение, което в момента е най правилно няма да се вземе и определено няма да се хареса на "глорихънтарите". Нещата ще се въртят докато на Спас не му писне или докато не се вземе отбора в ръце, което няма да стане като гледам и фенове и ръководство какви неща приказват


Определено трябва да подадеш документи за работа в клуба или поне в НКП-запад. Виждам потенциал да пишеш страхотни декларации за треньорското величие г-н Роси и физкултурниците Мъри и Наско, които просто му завиждат, че преди десетина години е вдигнал Коппа Национале.

Въпреки напредналата деменция, до една година Роси може да играе като равен с отборите от Лихтенщайн. БГ треньорите щяха да бъдат разгромени от Вадуц :lol: :mrgreen:

ебати неискате клуба да се оправи и вдигне. Искате да дойде некое наше момче тип Ясенчо и той да си избиира ментетата. А като се на*е*р* да идва Мъри или Кокала. И така до края.
За истински "rebuild" се иска 2-3 сезона футболисти САМО от школата и събиране на пари. Това е. Обаче "глорихътарите" несикат това, искат да има кого да псуват и да има повече хора на хранилката
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот alexdb » 18 юли 2018 16:16

Жълто-черен Пловдив написа:
alexdb написа:
Zaash написа:За мен промяната не трябва да дойде от Роси. Не може Левски да има един от най-популярните играчи, които някога е имал в историята си Левски и да пада от един от най-слабите противници. За мен грешката не е просто в треньора, а в целите. Ако ти искаш нещо сериозно, няма да правиш единствена покупка с Мариани(Проектът и Спас Русев ме плениха). Ще направиш смислена промяна, защото Левски през целия минал сезон игра на зъби и мускули. Но ако не ти пука, ще си Спас Русев, който търси поредния играч, който да оневини безразличието му. Съжалявам ако греша, но за мен на Спас Русев всъщност не му пука за Левски, иначе щеше да изнесе италианеца още след Славия с багера както направи Батков с Мъри.
Знам, че е сложно да прецениш кой наистина го бива. Но и знам, че Левски никога не е бил толкова слаб!


Вадуц само привидно е най-слабия противник от който сме отпадали, особено в последните години. Значително по-слаби отбори бяха Сараево, Иртиш и Спартак Търнава. Въпросът не е, че сме отпаднали, а в това, че сме затънали във фрапираща посредственост и безидейност. Този треньор не може да допринесе нищо за развитието на отбора. Напротив - вреден е и това се видя още ноември миналата година. Останалото е просто закономерност. Разбира се, че не е той единствения виновник. В този вариант Левски е абсолютно безпереспективен клуб. Ако това не се промени няма как да надскочим обичайното ниво на държавата ни и на българския футбол.


Вадуц е адски посредствен отбор, който ще бъде бит с разлика от финалистите в "Каменица фен купа".
Ако бяхте Дунав Русе или Пирин - със скромен бюджет и по случайност класирали се за Европа - никой нямаше да ви бъзика. Но вие се имате за "гранд", за шампионски клуб. Наляха и източиха през вас за последната година-две десетки милиони. Къде е резултатът? Нито купа, нито шампионска титла, нито дори преминаване през първия кръг в Европа. Това, ако не е резил, кое е???

В събота ще излезете супер нахъсани и твърде е възможно да биете. Но това няма как да заличи огромния срам от вадуцката авантюра.


Пич ти живееш в някакъв измислен свой свят който е доста далеч от реалностите. Прочети внимателно какво съм написал. Никъде не съм казал, че Вадуц е някакъв европейски колос, а само отбелязах, че сме отпадали от значително по-слаби и измислени отбори. И ако отпадането от Иртиш не е чак такава изненада, защото това съвпада с процеса на подем и наливането на сериозни пари във футбол то Сараево и Спартак Търнава са си измислени отбори.

За Вадуц и швейцарския футбол като цяло си поне 10 г. назад от истината. Не знам какъв точно е бюджета на Вадуц, но със сигурност е подобен с този на Левски. Отгоре на всичко и в този клуб, както във всички швейцарски клубове от 10 г. насам се работи изключително професионално по набелязана стратегия за развитие, като и самата държава е част от нея. Обстоятелството, че нац. отбор на Швейцария е на всяко голямо първенство е резултат от това. В момента в Швейцария във всяка махала има тревни игрища за лапетиите и програма за обучение.
Какво искам да ти кажа с това? Българите избиват някакъв странен комплекс като си мислим, че сме някакъв фактор в този спорт и живеем с някакви стари спомени отпреди 20-30-50 г. Нито футболът, нито света са това, което бяха тогава. Реално ние в спортно отношение отдавна сме си джудже, а по начина по който се работи в нашите клубове нищо не предполага очакванията за някакви успехи. Вадуц има клубен коефициент който е по-голям от сбора на всички бг отбори (с изключение на Каузата), което е още едно доказателство, че в този клуб се работи правилно. Не се изхвърлят в някакви нереални цели, не си дават огромна самооценка. Просто си работят и постигат нещо. Не е кой знае какво, но нашите отбори и това не могат. Още когато се изтегли жребия аз казах ясно, че от видяното през сезона (а и не само, защото това са процеси) няма основание за някакъв бодряшки оптимизъм и очаквания, че ще се разходим и продължим. Казах ясно, че мача е 50 на 50, а предвид традиционното подценяване вероятността да отпаднем е доста по-голяма. За мое съжаление точно това се случи, но изобщо не беше неочаквано, а по-скоро закономерно.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот TristaNNN » 18 юли 2018 16:23

Warped написа:[offtopic]
WPWW написа:
Warped написа:За мен футболистите са по виновни от треньора. Как пък Лацио, Фиорентина, Сампдория са глупаци? За всичко си има решение, това решение, което в момента е най правилно няма да се вземе и определено няма да се хареса на "глорихънтарите". Нещата ще се въртят докато на Спас не му писне или докато не се вземе отбора в ръце, което няма да стане като гледам и фенове и ръководство какви неща приказват


Определено трябва да подадеш документи за работа в клуба или поне в НКП-запад. Виждам потенциал да пишеш страхотни декларации за треньорското величие г-н Роси и физкултурниците Мъри и Наско, които просто му завиждат, че преди десетина години е вдигнал Коппа Национале.

Въпреки напредналата деменция, до една година Роси може да играе като равен с отборите от Лихтенщайн. БГ треньорите щяха да бъдат разгромени от Вадуц :lol: :mrgreen:
[/offtopic]
ебати неискате клуба да се оправи и вдигне. Искате да дойде некое наше момче тип Ясенчо и той да си избиира ментетата. А като се на*е*р* да идва Мъри или Кокала. И така до края.
За истински "rebuild" се иска 2-3 сезона футболисти САМО от школата и събиране на пари. Това е. Обаче "глорихътарите" несикат това, искат да има кого да псуват и да има повече хора на хранилката

A пари за събиране, откъде? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот mikata » 18 юли 2018 16:30

Все си мисля,че срас няма да махне роси,сега няма пари за нов екип и неустойка за екипа на роси :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Warped » 18 юли 2018 16:33

TristaNNN написа:
Warped написа:[offtopic]
WPWW написа:
Warped написа:За мен футболистите са по виновни от треньора. Как пък Лацио, Фиорентина, Сампдория са глупаци? За всичко си има решение, това решение, което в момента е най правилно няма да се вземе и определено няма да се хареса на "глорихънтарите". Нещата ще се въртят докато на Спас не му писне или докато не се вземе отбора в ръце, което няма да стане като гледам и фенове и ръководство какви неща приказват


Определено трябва да подадеш документи за работа в клуба или поне в НКП-запад. Виждам потенциал да пишеш страхотни декларации за треньорското величие г-н Роси и физкултурниците Мъри и Наско, които просто му завиждат, че преди десетина години е вдигнал Коппа Национале.

Въпреки напредналата деменция, до една година Роси може да играе като равен с отборите от Лихтенщайн. БГ треньорите щяха да бъдат разгромени от Вадуц :lol: :mrgreen:
[/offtopic]
ебати неискате клуба да се оправи и вдигне. Искате да дойде некое наше момче тип Ясенчо и той да си избиира ментетата. А като се на*е*р* да идва Мъри или Кокала. И така до края.
За истински "rebuild" се иска 2-3 сезона футболисти САМО от школата и събиране на пари. Това е. Обаче "глорихътарите" несикат това, искат да има кого да псуват и да има повече хора на хранилката

A пари за събиране, откъде? :roll:

Най вече от намаляване на фонд "заплати", билети (все пак това е отбора с най голяма фенска маса), права и тн. А от развиване на играчи следва и продаване и тн., но това вече е в по дългосрочен план 5+
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 18 юли 2018 16:36

alexdb написа:
...то Сараево и Спартак Търнава са си измислени отбори.

...

:lol:
Не, че нещо, ама Спартак Търнава имат един полуфинал за КЕШ и един четвъртфинал, имат пет титли и пет купи на Чехословакия и са един от двата най-популярни клуба в Словакия.

Сараево е три пъти шампион на Югославия, два пъти носител на Купата, три пъти носител титлата и пет на Купата на Босна. Едните са чехословашка школа, другите югославската школа.
Последна промяна от metodito на 18 юли 2018 16:39, променено общо 2 пъти.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 115 госта