/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот comorad » 16 май 2018 20:28

vvessel написа:
comorad написа:За да биеш дузпа трябва да си перде, такъв в Левски е само Яблонски. Аз нямам нищо против той да бие дузпите. Щом може на финала на световното в Италия, един зашитник да бие дузпата за Германия/Бреме/, защо и за нас да не е същото. А и не знам защо Роман от щатен изпълнител беше сменен с Гомес и Нашименто?

И Прохазка изпусна 2 дузпи, да не забравяме. Изобщо дузпите тая година са ни един от най-големите проблеми. Заради тях сме 7 точки и една купа назад.


Просто ми е чудно, дали са тренирали дузпи преди финала?

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот vvessel » 16 май 2018 20:56

comorad написа:
vvessel написа:
comorad написа:За да биеш дузпа трябва да си перде, такъв в Левски е само Яблонски. Аз нямам нищо против той да бие дузпите. Щом може на финала на световното в Италия, един зашитник да бие дузпата за Германия/Бреме/, защо и за нас да не е същото. А и не знам защо Роман от щатен изпълнител беше сменен с Гомес и Нашименто?

И Прохазка изпусна 2 дузпи, да не забравяме. Изобщо дузпите тая година са ни един от най-големите проблеми. Заради тях сме 7 точки и една купа назад.


Просто ми е чудно, дали са тренирали дузпи преди финала?

Да. Горанов го каза след мача.

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот comorad » 16 май 2018 21:04

vvessel написа:
comorad написа:
vvessel написа:
comorad написа:За да биеш дузпа трябва да си перде, такъв в Левски е само Яблонски. Аз нямам нищо против той да бие дузпите. Щом може на финала на световното в Италия, един зашитник да бие дузпата за Германия/Бреме/, защо и за нас да не е същото. А и не знам защо Роман от щатен изпълнител беше сменен с Гомес и Нашименто?

И Прохазка изпусна 2 дузпи, да не забравяме. Изобщо дузпите тая година са ни един от най-големите проблеми. Заради тях сме 7 точки и една купа назад.


Просто ми е чудно, дали са тренирали дузпи преди финала?

Да. Горанов го каза след мача.


Ами няма да каже не сме. Не знам, това си е тото, но просто от 4 удара да изтървеш два :o .
Няма значение вече. Продължаваме напред и това е.

filcolins
Мнения: 509
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот filcolins » 17 май 2018 16:00

Дедо Делио да остава в Левски

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот LSFC 1914 » 17 май 2018 22:15

filcolins написа:Дедо Делио да остава в Левски


Мазохист ли си ? Колко още искаш да се мъчим с този некадърник? Незабавна оставка на Роси ментето. Спас да връща Наско и Мъри!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот gzagorov » 18 май 2018 06:48

LSFC 1914 написа:
filcolins написа:Дедо Делио да остава в Левски


Мазохист ли си ? Колко още искаш да се мъчим с този некадърник? Незабавна оставка на Роси ментето. Спас да връща Наско и Мъри!

Оставка на ментето. Да идва Витлачил! :lol:
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Red_Neck » 18 май 2018 09:51

metodito написа:Ами, не знам, късмет тогава или неможене от страна на Гомес... Не искам да подозирам друго.

[offtopic]Не беше късмет. Не само Гошо вратарчето , а целият стадион разбра къде ще е насочена дузпата.
Просто Гомес отвори прекалено широко глезена още при замаха и нямаше смелост да насочи топката по-близо до гредата. Лаишко изпълнение.[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот wilge » 18 май 2018 10:01

Tinovski написа:
W84me написа:Тези, които са недоволни от Роси, да посочат един играч, на който му е паднала формата при него. Цветкович и особено Горанов вдигнаха нивото много. Централните ни защитници са класа, това е видно. Напред Буш влезе във форма. Единственият, който развали играта, доколкото я е имал е Митрев.


Колега стига с тези вълшебства, стига сме вадили зайци от шапките и всеки път се оказва, че вместо заека за ушите сме го хванали за оная работа. Как така всички са си вдигнали формата, а точно пролетта сме трагични и имаме 3 победи на кръст.


Не един, много игачи ще ти посоча с паднала форма: Митрев, Яблонски, Ейолфсон, Гомес, Панайотов, Вутов, Прохазка и Обертан. Вдигнали са нивото само Горнов и Цветкович. Останалите или не са мръднали в своето развитие или не са имали достатъчно игрово време или не са играли на позицията си. Последното се отнася най- вече за Прохазка и Найденов. Сравненията правя на база показаното през есента и пролетта. Виж резултатите тогава и сега. На мен ми прави впечатление друго. Щом някой направи силен мач, Роси или го забива на пейката, или му сменя позицията. Нямам идея признак на какво е това- експеримент за разкриване качествата на играча, стремеж за промяна на игровия облик на отбора, опит за изненада на противника или нещо друго. Каквото и да е, все е неуспешно. С тази скъпа селекция, с тези качества на играчите да си на близо 30 точки след първия, да се бориш за бараж за ЛЕ си е престъпление. Не съм гледал статистиката, но сигурно тази година ще е с най- малко вкарани и най- много допснати голове. Сигурно и с най- много изпуснати дузпи. От където и да го погледнеш- все неудоволетворително. А най- лошото е, че вече някои започнаха да го смятат за нормално. Изчезна непримиримостта към тази посредственост даже и на феновете. У настоящите футболни деятели тя отдавна не е факт. Жалко!

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21355
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 18 май 2018 10:50

wilge написа:
Tinovski написа:
W84me написа:Тези, които са недоволни от Роси, да посочат един играч, на който му е паднала формата при него. Цветкович и особено Горанов вдигнаха нивото много. Централните ни защитници са класа, това е видно. Напред Буш влезе във форма. Единственият, който развали играта, доколкото я е имал е Митрев.


Колега стига с тези вълшебства, стига сме вадили зайци от шапките и всеки път се оказва, че вместо заека за ушите сме го хванали за оная работа. Как така всички са си вдигнали формата, а точно пролетта сме трагични и имаме 3 победи на кръст.


Не един, много игачи ще ти посоча с паднала форма: Митрев, Яблонски, Ейолфсон, Гомес, Панайотов, Вутов, Прохазка и Обертан. Вдигнали са нивото само Горнов и Цветкович. Останалите или не са мръднали в своето развитие или не са имали достатъчно игрово време или не са играли на позицията си. Последното се отнася най- вече за Прохазка и Найденов. Сравненията правя на база показаното през есента и пролетта. Виж резултатите тогава и сега. На мен ми прави впечатление друго. Щом някой направи силен мач, Роси или го забива на пейката, или му сменя позицията. Нямам идея признак на какво е това- експеримент за разкриване качествата на играча, стремеж за промяна на игровия облик на отбора, опит за изненада на противника или нещо друго. Каквото и да е, все е неуспешно. С тази скъпа селекция, с тези качества на играчите да си на близо 30 точки след първия, да се бориш за бараж за ЛЕ си е престъпление. Не съм гледал статистиката, но сигурно тази година ще е с най- малко вкарани и най- много допснати голове. Сигурно и с най- много изпуснати дузпи. От където и да го погледнеш- все неудоволетворително. А най- лошото е, че вече някои започнаха да го смятат за нормално. Изчезна непримиримостта към тази посредственост даже и на феновете. У настоящите футболни деятели тя отдавна не е факт. Жалко!


За да потвърдя думите ти, ще спомена Костов. Вкара два гола и скоро беше пейка. Странно беше това. От друга страна, Кабрал продължава да получава далеч по-голямо игрово време. Нямам толкова знания да определям Кабрал, ама...
Конкретно за него, допускам, че Роси не знае как да го използва.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот TristaNNN » 18 май 2018 12:36

metodito написа:
За да потвърдя думите ти, ще спомена Костов. Вкара два гола и скоро беше пейка. Странно беше това. От друга страна, Кабрал продължава да получава далеч по-голямо игрово време. Нямам толкова знания да определям Кабрал, ама...
Конкретно за него, допускам, че Роси не знае как да го използва.

По-назад в темата ти се обясни, че Костов е имал някакви контузии, което ти очевидно не знаеше. Ето, сега вече знаеш и пак продължаваш да се чудиш какво и защо било странно. Кабралов от своя страна, получава повече игрово време, 'щото Обертанов се контузи. Проста логика, без да се налага да се разполага с толкова много знания и да се определя дали Роси знае или не знае къде, кого и как да използва.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, pepo и 126 госта