/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот W84me » 28 май 2018 21:10

metodito написа:
Човек, виждах най-големия кошмар преди седмица: Как Боби Цонев вкарва за 0-1 за Берое срещу онова на Армията и как Венци Христов или Домо вкарва за 1-0 срещу нас. Тогава нямаше да ни е смешно на никой. А Цонев какви неща пропусна като гледах на репортажа. Мани-мани. Ужас.

Цонев пропусна щото е много добър ли?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21341
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 28 май 2018 22:05

W84me написа:
metodito написа:
Човек, виждах най-големия кошмар преди седмица: Как Боби Цонев вкарва за 0-1 за Берое срещу онова на Армията и как Венци Христов или Домо вкарва за 1-0 срещу нас. Тогава нямаше да ни е смешно на никой. А Цонев какви неща пропусна като гледах на репортажа. Мани-мани. Ужас.

Цонев пропусна щото е много добър ли?



Еми, не знам. Аз не казвам, че искам Боби, Галин Иванов (опазил Бог па тоя), Ради, обратно. Говоря по принцип. А успеха на Васко и Горанов супер много ме радва. Но няма как да предпочета Митрев пред Йорга или Дидо на мястото на Давид.

Що се отнася до близкото бъдеще, ако не се бута нищо по отбора (освен вратар), и с този треньор, мисля, че може да направим в Европа. За България, няма начин - не и с това БФС и Лудогорец. Даже по-добре да не им се пречкаме пред очите на тези мафиоти, щото ще ни сготвят като Литекс.

Plamen_i00
Мнения: 350
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Plamen_i00 » 28 май 2018 22:27

Наличието на класни чужденци ще помогне на българите с потенциал в отбора да се развиват. Няма да са 10 или 11, а един, двама трима или четирима, но ще са на ниво. Ако Горанов играеше в отбор с 11 българи и за титулярното място се бореше с Мики Орачев нямаше да е това, което е сега. И ако не си партнираше отляво с Паулиньо, а с Алекс Боримиров, вече щяхме да му разписваме билета. Така че който има талант и е трудолюбив ще намери начин да изпъкне, а чужденците могат да бъдат само от полза за това.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21341
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 28 май 2018 23:18

Plamen_i00 написа:Наличието на класни чужденци ще помогне на българите с потенциал в отбора да се развиват. Няма да са 10 или 11, а един, двама трима или четирима, но ще са на ниво. Ако Горанов играеше в отбор с 11 българи и за титулярното място се бореше с Мики Орачев нямаше да е това, което е сега. И ако не си партнираше отляво с Паулиньо, а с Алекс Боримиров, вече щяхме да му разписваме билета. Така че който има талант и е трудолюбив ще намери начин да изпъкне, а чужденците могат да бъдат само от полза за това.


Точно! Надявам се на това.[offtopic]Особено за Дидо. Може би и за Пепи Иванов/Ники Кръстев също. Вратар, който да е за поста си поне това, което са Васко Жорди, Роман за своя пост. Като Обертан или Паулиньо за поста си, ще струва сигурно бая пари.[/offtopic]

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот sinfen14 » 29 май 2018 00:43

metodito написа:
Kotooshu написа:metodito - Ебаваш се с това за Славия,Ботев, Берое :mrgreen:

Няма как да се еб...ам, когато левскари (без Петков) са взели Купата, а ние гледаме отстрани.
Не знам. Питай Фиорентина. Или шампиона на Дания.

Човек, виждах най-големия кошмар преди седмица: Как Боби Цонев вкарва за 0-1 за Берое срещу онова на Армията и как Венци Христов или Домо вкарва за 1-0 срещу нас. Тогава нямаше да ни е смешно на никой. А Цонев какви неща пропусна като гледах на репортажа. Мани-мани. Ужас.

На теория звучи добре,обаче виж на практика ситуацията,колко по-различна е:
Краев е в Дания,обаче през целия сезон получи страшно малко шансове за изява.Едва в последния месец,игра повече,но отново говорим за мачове в които се включи предимно от пейката.Говорим за играч,който при нас беше твърд титуляр и събра доста мачове и голове за играч на 18-19 години.Значи представи си разликата - твърд титуляр и един от голмайсторите на Левски,едва хваща ръка в Мидтиланд,Дания.Да,съгласен съм,че датското първенство е по-силно,обаче все пак не говорим за Франция или Холандия...

За Петко Христов,изобщо не знам какво да говорим - млад играч взет в отбора до 19 години.Изобщо,ама изобщо не е сигурно дали някога ще стигне до първия отбор на Фиорентина и дали ще запише минути за първия отбор.Тоест - Фиорентина го взимат с идеята да го НАПРАВЯТ играч.Ако стане,стане,ако ли не - до 2 години ще се е върнал в България.И отново!Говорим за играч на 19 години!!Не за 16-17 годишен.Сега виж разликата с нормално развитите юноши
https://www.transfermarkt.com/nikola-mi ... ler/413507
5 милиона евро трансферна цена - 19 мача в Серия А в първия му сезон!!Няма примавери,мавери - купуват и започва да играе!На 20 години в Фиорентина!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21341
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 29 май 2018 08:07

Така е. Имам предвид, че има интерес към тях. Гледали са ги, пробвали са ги, харесали са ги. Значи стават и по тамошни стандарти. Това е радващо. Е, винаги има вероятността да са ги взели и после да са разбрали, че са се минали, но принципно...

П.С. При сърби и хървати е различно - разликите ни с тях са много. За съжаление.

trex
Мнения: 301
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот trex » 30 май 2018 00:26

metodito не ме разбирай погрешно, но ако за теб Славия е пример за добра игра :roll: Предпочитам да играем както играем, но купата да не я вземем вместо да я вземем по този начин. Такъв мач с такова лежане и бавене не е имало и когато в Англия се изправят от долните дивизии срещу водачите участници в Шампионска лига. Не тъжа нито за братята Цоневи(на тях им беше даден шанс, какъвто на много други не беше), нито за големия нападател в Ботев. Да ти кажа и за Краев не ми е мъчно, но се радвам за него и смятам, че беше продаден в точния момент. Надявам се да започне да се появява поне по 1 юноша всеки сезон след като се изгради отбор.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21341
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 30 май 2018 01:48

trex написа:metodito не ме разбирай погрешно, но ако за теб Славия е пример за добра игра :roll: Предпочитам да играем както играем, но купата да не я вземем вместо да я вземем по този начин. Такъв мач с такова лежане и бавене не е имало и когато в Англия се изправят от долните дивизии срещу водачите участници в Шампионска лига. Не тъжа нито за братята Цоневи(на тях им беше даден шанс, какъвто на много други не беше), нито за големия нападател в Ботев. Да ти кажа и за Краев не ми е мъчно, но се радвам за него и смятам, че беше продаден в точния момент. Надявам се да започне да се появява поне по 1 юноша всеки сезон след като се изгради отбор.


Така е. Говоря си по принцип. Тъпо си е.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12276
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот TristaNNN » 01 юни 2018 09:38

Сега, след като Зиданя си тръгна от Реал Мадрид, дано чичко Перез да не реши да прикотка Делио Роси, че ни е спукана работата в Европа. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот modor » 01 юни 2018 09:43

Делио за Зидан 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 72 госта