/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 25 май 2018 15:59

Ами, дано. Всъщност преди да се взема кой да е, трябваше да се вземе решението, че отборът се запазва. Не знам и аз вече какво да мисля за Роси.

Вчера видях не просто най-добрия мач на сезона, но и много повече. Видях колектив и дух. Тактически много правилна игра (такава виждахме неведнъж през сезона), видях в отбора много левскарщина. Какво обаче се случи? Едва ли някой може да каже.

Четох коментар как това все едно било мача със Славия, ама сме си вкарали положенията. Еми, аз мача със Славия пък не видях такова нещо. Едно мътене, едно сукане, срещу 10 защитника и двама вратари. Както и един съдия дето...

Мисля, че Роси е голям мотиватор и това е тайната му, а не толкова треньорските им качества. Там на Запад треньорите ги учат, както казваш на модерен футбол и се съмнявам, че Гонзо и Буки биха могли да си вземат китап от там. :lol: Та един Гатузо направи смешни ветеран като Венгер и Арсенал с всичките му звезди. И то в Лондон. УЕФА се намеси все пак...

По едно време през сезона малко започна да ми прилича на Топчо и Костов, само дето на него може и да му се получи. Костов и Топчо имаха идея в главата си (единия за 3-5-2, което ако беше успяло щеше да е революция в България, другия за игра без деветка), ма си нямаха идея как да я реализират. Вчера идеята на Роси се осъществи за разлика на споменатите двама.

Хубаво ще е обаче да има по-малко екзалтираност, защото това беше един мач, и то не срещу Реал Мадрид. Илиан не си беше написал въобще домашното. Ние от първите минути превзехме центъра и не го сдадохме деветдесет минути. Освен това, след първия гол тръгна да търси веднага втори, а не да се прибере и да чака края на мача за някоя контра. И въобще... да, видя се разликата между италианския треньор и нашия.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Kotooshu » 25 май 2018 16:30

Роси остава , аз се радвам ...
https://www.sportal.bg/news.php?news=726358
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот sinfen14 » 25 май 2018 16:42

metodito,само виж атаките за головете.Истинска красота.Особено втория гол беше след западно европейска атака.Отнемане на топката в центъра от Тиам,след което веднага даде пас НАПРЕД,без да се бави изобщо.Само с този си пас,елиминира 7(СЕДЕМ) човека от Черно Море.От там вече Буш на Горанов,втория центрира и ЧМ изобщо не разбраха какво се случи. :lol:
Третият също беше страхотен.С един пас сменихме фронта на атаката от десния на левия фланг,където имахме вече числено предимство.Изобщо,вчера се забелязаха наистина страхотни неща.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 25 май 2018 16:51

sinfen14 написа:metodito,само виж атаките за головете.Истинска красота.Особено втория гол беше след западно европейска атака.Отнемане на топката в центъра от Тиам,след което веднага даде пас НАПРЕД,без да се бави изобщо.Само с този си пас,елиминира 7(СЕДЕМ) човека от Черно Море.От там вече Буш на Горанов,втория центрира и ЧМ изобщо не разбраха какво се случи. :lol:
Третият също беше страхотен.С един пас сменихме фронта на атаката от десния на левия фланг,където имахме вече числено предимство.Изобщо,вчера се забелязаха наистина страхотни неща.


Не само това. Целият мач беше някакъв футболен оргазматрон. Според мен Черно море въобще не са слаби като единици. Имат страхотни попълнения. И не подценявам вчерашната победа. Ако така съм прозвучал. Просто страшно ме ядосаха думите на Илиан. Пък и аз си го тролвам те така. :twisted: От Роси до Божката (при гола... не знам. Тоя пич го изигра като голям нападател - просто си подложи крака, вместо да я набуха с всичка сила) и Найденов, всички заслужават дълбоко уважение.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот sinfen14 » 25 май 2018 18:34

Илиан Илиев е доста смешен треньор...Само му виж изказването след мача - Те Левски не ни надиграха през първото,просто ние не влязохме добре в мача. :lol:
Иначе,не съм специалист но според мен Божката можеше да се намеси по-добре.Да Първо Панайотов,а после и Горанов сбъркаха,но при паса към Фенуш,един добър вратар вече ще е тръгнал да покрие другия( в случая негов десен) ъгъл.Така си мисля аз.Все пак удара беше и по-земя,не беше и силен,един добър вратар би трябвало да може да го избие? :roll:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 25 май 2018 18:48

А, за това и аз не знам, всъщност. Стоял съм на такова седемметрово чудо и е ужасно. Иначе, мисля, че примерно един Йоргачевич щеше да я оправи. Един Николай Михайлов да речем - не. :lol:

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот vvessel » 25 май 2018 19:39

Сериозно ли се опитвате да припишете гола на Митрев?
Нямаше начин да я спаси освен ако футболиста не сбърка. Ако се беше засилил към другия ъгъл можеше да го литне в противоположния. Гола тръгна първо от грешка на Панайотов, който забави пас при контра и загуби топката , мина през безсмислен опит за задна ножица на Горанов и последвал негов голов пас. Митрев спаси квото можа, а това беше положението при 2:1 когато по десния ни фланг футболист излезе сам срещу него.
Малко прекалено го критикувате понякога и мисля че с право се сърди, но пък и той трябва да е наясно, че публиката на Левски е най-взискателната.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Serafim » 25 май 2018 20:08

Между другото наистина Васко осра голова атака, защото с един пас извеждаше съотборник срещу вратата, а имаше цели две опции. Учудващо, защото не е играч, който бави топката, но се случва. После Горанов наистина против всички футболни правила подаде за гола. :) Подобно на Хасани, който подаде на Гомес, а той асистира на Обертанов.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Elliah » 25 май 2018 23:58

Serafim написа:Между другото наистина Васко осра голова атака, защото с един пас извеждаше съотборник срещу вратата, а имаше цели две опции. Учудващо, защото не е играч, който бави топката, но се случва. После Горанов наистина против всички футболни правила подаде за гола. :) Подобно на Хасани, който подаде на Гомес, а той асистира на Обертанов.

Ако трябва да подходим честно, на Васко това му беше един от слабите мачове. Иначе откъм търчане и желание няма равен :) Есента само търчеше, като муха без глава, но след зимната подготовка го виждам все по-подготвен тактически. Което е добре и за отбора и за него. Дано да продължи да надгражда и да е стълб в центъра.
Същото важи за Горанов. Голямо израстване от есента, откъм позициониране и решаване на ситуации. Паулиньо нямаше да изглежда толкова добър ако зад гърба му беше друг.
Парадокса е, че точно те двамата се осраха за гола на морето :). Добре, че не загубихме баража, че иначе тука щяха да са ги уволнили вече.
За мен важното е, че израстват и двамата. Роси има дейно участие в това. Той обича да работи с млади и талантливи играчи. Това му е един от плюсовете.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Serafim » 26 май 2018 00:11

И аз много се радвам на израстването на Горанов! На 25, има много време пред себе си, дано продължи възходящата тенденция при него. Сега със сигурност ще стане национал. Казвам го не за друго, но националните отбори отварят доста врати за потенциални трансфери за в бъдеще и ще е хубаво Левски да има повече национали.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта