/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот bilyaletdinov » 18 апр 2018 16:24

В Берое основният им състав е от 6-7 българи имат и чужденци.
Гледай класирането колкото искаш, истината е, че сме на дереджето на Ботев Пловдив и Берое. Ти може да си мислиш, че сме Юнайтед.
Не знам защо Алекс Колев го изгониха от Ботев, ама момчето прави добри сезони в Полша. Майната му, че има повече вкарани голове от Буш и Ривалдиньо, ама нали е българин значи не става.
Боби Цонев е в Берое, защото толкова си може. Въпросът е, че мосю Обертан с голямата заплата и голямата визитка допринася точно толкова за Левски, колкото Боби Цонев играещ в Долно Уйно. Само, че мосю Обертан и синьор Роси ги превъзнасяме и дондуркаме, щото преди не'ам си колко години са били в Юнайтед и Лацио. Нищо, че единият играе като Боби Цонев, а другият прави резултати като Белия или Томаш :lol: Ама те са чужденци, значи са по-добри от нас...
Тоя нихилизъм ни бърка аадски много, ама това е съвсем друг въпрос.
Тезата ми не е да се напълним с посредствени играчи, защото са българи, а да взимаме български футболисти с качества и да ги развиваме при нас, подплатени с качествени чужденци, играещи с мотивация и желание за развитие и тренирани от треньор, който има желание да работи и да се развива, а не от типаж, който гледа да си осигури прилични старини...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот blue avalanche » 18 апр 2018 16:40

bilyaletdinov написа:В Берое основният им състав е от 6-7 българи имат и чужденци.
Гледай класирането колкото искаш, истината е, че сме на дереджето на Ботев Пловдив и Берое. Ти може да си мислиш, че сме Юнайтед.
Не знам защо Алекс Колев го изгониха от Ботев, ама момчето прави добри сезони в Полша. Майната му, че има повече вкарани голове от Буш и Ривалдиньо, ама нали е българин значи не става.
Боби Цонев е в Берое, защото толкова си може. Въпросът е, че мосю Обертан с голямата заплата и голямата визитка допринася точно толкова за Левски, колкото Боби Цонев играещ в Долно Уйно. Само, че мосю Обертан и синьор Роси ги превъзнасяме и дондуркаме, щото преди не'ам си колко години са били в Юнайтед и Лацио. Нищо, че единият играе като Боби Цонев, а другият прави резултати като Белия или Томаш :lol: Ама те са чужденци, значи са по-добри от нас...
Тоя нихилизъм ни бърка аадски много, ама това е съвсем друг въпрос.
Тезата ми не е да се напълним с посредствени играчи, защото са българи, а да взимаме български футболисти с качества и да ги развиваме при нас, подплатени с качествени чужденци, играещи с мотивация и желание за развитие и тренирани от треньор, който има желание да работи и да се развива, а не от типаж, който гледа да си осигури прилични старини...

Митрев, Кръстев, Горанов, Панайотов, Вутов, Найденов, Ст.Иванов...малко ли са ти?
Това, че не могат да се преборят за титулярно място си е техен проблем.
Чета, че сме спазарили "супермегаталантите" на българския футбол Тилев, Желев и т.н.
Леле - мале!!!
А този, дето го защитаваш, искаше да сме вземели разни Бенгюзовци, Будиновци и т.н.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот blue avalanche » 18 апр 2018 17:54

И, понеже, тук ни надуха главата с Берое и Ботев, някой да предложи КОНКРЕТНО, кой български играч да вземем от Ботев или Берое и да почваме да се борим за титлата?
Много моля Неделевци, Балтанови, Пирговци и Петковци да не ми се предлагат по разбираеми причини.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот koisa » 18 апр 2018 20:24

Ако всеки мач играем като през второто полувреме с тирето съм съгласен Дельо да иляди в "Левски". Това е играта и ако започнем да я показваме всеки мач, отново ще получи моята подкрепа. Това искам от него и играчите. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Serafim » 18 апр 2018 21:27

Така, както играхме през второто полувреме не го направихме и като ги бихме 2:0. Имаше добри отигравания, малко фантазия и настроение, макар и леко сковано. Според мен заслугата за наваксването на двата гола и доброто представяне накрая са изцяло на Роси. И до последно търсехме победата, за разлика от предните мачове.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 апр 2018 22:37

Някой път се получават идеите на италианеца, друг път - не
И някой път случваме на положителен резултат, друг път, като в няколко двубоя от последният месец - не.
За мен вината е поделена. Поравно, между играчи и треньор.
Днес няма как да знаем каква е била тактиката, след като пускаме нелеп гол след вратарска грешка още в 4-тата мин.
Амчи то Челси си оплетоха краката срещу Барса, след като Меси вкара от аут-линията на Камп-а.

Не знам к'во се случва тази пролет с дефанса ни... Сега, лесно е да кажем - "Роси е виновен".
Обаче почти всички сме съгласни, че италианецът си подхожда към двубоите така, както и през есента.
И това е видно. Значи, излиза - същата тактика, същите бранители, пък грешките зачестиха ...

За мен по голямата част от играчите ( не визирам точно бойкот ) ... Си избират съперниците, срещу които да се раздават на макс. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот blue avalanche » 18 апр 2018 22:43

THE G.A.M.E написа:Някой път се получават идеите на италианеца, друг път - не
И някой път случваме на положителен резултат, друг път, като в няколко двубоя от последният месец - не.
За мен вината е поделена. Поравно, между играчи и треньор.
Днес няма как да знаем каква е била тактиката, след като пускаме нелеп гол след вратарска грешка още в 4-тата мин.
Амчи то Челси си оплетоха краката срещу Барса, след като Меси вкара от аут-линията на Камп-а.

Не знам к'во се случва тази пролет с дефанса ни... Сега, лесно е да кажем - "Роси е виновен".
Обаче почти всички сме съгласни, че италианецът си подхожда към двубоите така, както и през есента.
И това е видно. Значи, излиза - същата тактика, същите бранители, пък грешките зачестиха ...

За мен по голямата част от играчите ( не визирам точно бойкот ) ... Си избират съперниците, срещу които да се раздават на макс. :roll:

Освен Митрев. Той толкова си може. Винаги си е бил средна ръка вратар. :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Player » 18 апр 2018 22:48

За пръв път като ни вкарат два гола, не губим при Роси. Поздравления за което. Все още чакам пълен обрат. Интересното е че повтори Митов отпреди година, когато оранжа му наниза 2 гола набързо. Виновни в тези неща са треньорите или играчите? Защото беше виновен Митов, тогава според всички?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот blue avalanche » 18 апр 2018 22:55

Рецептата е: Вутов - обратно в Удинезе, Митрев - където го поискат, Цветкович - офанзивен, стабилен вратар и десен бек.
И нещата ще се оправят.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 апр 2018 22:56

Player написа:За пръв път като ни вкарат два гола, не губим при Роси. Поздравления за което. Все още чакам пълен обрат. Интересното е че повтори Митов отпреди година, когато оранжа му наниза 2 гола набързо. Виновни в тези неща са треньорите или играчите? Защото беше виновен Митов, тогава според всички?
Есента пак си ги обърнахме частично от 0-2, пак Бай Дельо беше тренер.
Въобще, от как жабата ни пое, оранджевите не са ни надиграли, въпреки клетвите и заканите, че ще ни порят всеки мач с по 3:0.
А реалноста е, че във всичките 4-ри двубоя този сезон се отърваха, кога от загуба, кога от чист погром, като в мача за Купата ... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, vlong и 55 госта