/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот vg_vasilev » 17 апр 2018 16:23

Когато в Левски почнат да играят по 9-10 българи , но не тип Боримиров-младши с 1-2 класни чужденци моментално си вземам годишна карта за мен и детето.
До тогава тея ментета тип Кабрал, Обертан, Гомеш, Ривалдинчо и сие, където не са играли по 7-8 месеца и са ги изгонили отвсякъде ще ги гледам от време на време през интернета.
Последна промяна от vg_vasilev на 17 апр 2018 16:43, променено общо 1 път.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Serafim » 17 апр 2018 16:25

Абе, тоя Ривалдиньо, като е бразилец, що не играе като любимеца на Лавината Зико, бе, да го ева? Или като Роналдо Феномена? Или поне като баща си.... :lol:

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Player » 17 апр 2018 16:50

terata написа:
Player написа:Интересно кой нахъса играчите да заиграят в последните два мача, че чак и сълзи да пуска Митрев. Нямаше такива като му набутаха в предните три мача. Как така изведнъж има, при положение, че допусна гол, който си беше майсторско изпълнение от най-силния отбор. Първият гол на Берое беше комедия - сълзи няма. На Ботев гола, все едно нашите бяха на пауза и защита и Митрев - сълзи няма. Тирето вкара гол от 40 метра и пак сълзи няма. Но срещу Лудогорец - има. Или нещо се е променило в съблекалнята или има нещо гнило. Роси трябва да е наясно с това, но не намеква нищо. Трябва да е наясно и с факта, че загуби ли и утре, влиза в историята ни с много лош антирекорд. Което значи и на хартия, да е най-некадърният треньор в историята ни. Защото за мен си е такъв, предвид играчи, пари, импотентно нападение, пазене на хиксове, вяла игра, липса на агресия и тн...


Питай най-вече Митрев и Прохазка как так рЕзко се надъхаха. ;) Всъщност Ралка ви го написа преди известно време, ама нали сте заети да плюете само по Роси та си го пуснахте ей така през ушите.


Вярвам на официални твърдения. Всеки може да казва всичко. Това не го прави факт. Освен това, треньора си пуска играчите , тренира ги и си носи отговорност. Ако не го разбираш, може да си го осмислиш по друг начин. Генералите или редниците са виновни, при провал на бойното поле? Касиерката в банката ли е виновна, ако банката не върви или тези над нея? Като не стават , да не ги пуска, Ако го бойкотират - да се оправя. Освен това няма над него никой, за разлика от всички преди него. Такъв комфорт при такива резултати, никой не е имал. За това казах предвид нещата които са в момента в клуба. Всеки път трябва да се оценяват нещата спрямо действителността. Днес е такава, че тези резултати са недопустими. И аз мога да загубя 4 пъти поред. Да не говоря, че с риск, както рискува Сър-а, почти сигурно бих взел поне 6 точки от последните 5 мача! Хвърлям ги всички напред в последните 10 мин, при негативен развой, пък каквото стане. Поне ще падна с гордо вдигната глава и с чувство, че съм опитал. Съдбата обича смелите. И за да ти се даде, трябва да поискаш. Роси нито иска, нито му стиска! Няма характер и няма топки! Не е за Левски!!!

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Serafim » 17 апр 2018 16:56

Колега, моля ти се... не е добре така да говориш. Кажеш ли, че вината за лошо представяне на отбори носи само Роси (а той си каза сам между другото, че напълно поема вината след мача с Ботев), ще ти размахат пръст. Не може само той да е виновен, нали... Трябва и играчи. Ако може те в по-голяма степен. Ама ако почнем да играем добре, заслугата ще е само на Роси, а не споделена между него и играчите. Иначе според Лавината в Лудогорец играчите дърпят отбора, те сами се правят шампиони, защото няма значение кой ще е треньор. :)
Надяваме се да си вземем купата, защото очевидно за първенството повече не желаят да се напъваме, та да се пробваме в ЛЕ. Надяваме се на малка, но качествена селекция, сработване, добри мачове в ЛЕ и силен старт на следващия шампионат.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Player » 17 апр 2018 17:08

Serafim написа:Колега, моля ти се... не е добре така да говориш. Кажеш ли, че вината за лошо представяне на отбори носи само Роси (а той си каза сам между другото, че напълно поема вината след мача с Ботев), ще ти размахат пръст. Не може само той да е виновен, нали... Трябва и играчи. Ако може те в по-голяма степен. Ама ако почнем да играем добре, заслугата ще е само на Роси, а не споделена между него и играчите. Иначе според Лавината в Лудогорец играчите дърпят отбора, те сами се правят шампиони, защото няма значение кой ще е треньор. :)
Надяваме се да си вземем купата, защото очевидно за първенството повече не желаят да се напъваме, та да се пробваме в ЛЕ. Надяваме се на малка, но качествена селекция, сработване, добри мачове в ЛЕ и силен старт на следващия шампионат.


Хехе и аз мога да размахвам пръст. Нямам проблеми с това. Ако някой ще ми защитава жабаря, да бъде готов да обяснявам защо , не е защитавал всеки друг треньор и не е винил играчите за всичко. С какво са виновни Митов или Гонзо например. Не те пропускат положения и не те са на вратата, нали? Този треньор не може да бие един по-силен отбор. Ама да не ми дават за пример тиретата, които бяха без половин състав в странен мач, а и има и реванш. Мач за купата може да бъде заличен, а спечелените точки - не!

realno
Мнения: 6428
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот realno » 17 апр 2018 17:18

blue avalanche написа:
Serafim написа:То не може гък да кажеш, понеже си анти-левскар иначе. Някои хора сме недоволни от Роси, заради това, че 9 месеца вече отбора няма никакво постоянство, а облика на отбора да играе плахо и да се опитва да взема мачовете на сигурно не се получава. Съвсем отделен въпрос е дали това е правилния манталитет и дали подхожда на отбора. Има си традиции и философии. Освен това все още остава усещането, че не е намерил точните позиции на някои играчи, като Обертан, Вутов, Кабрал. Фигейредо влезе в игра, като ляво крило срещу Лудогорец. И преди Лавината пак да ми даде пример с някоя звезда как играе навсякъде по терене, да се замисли защо този играч струва 50-60 млн. евро, а нашите по 300-400хил. Какъв ще е следващия пример? Как Гризман от крило стана нападате? К.Роналдо също? Меси, че може да играе буквално на всяка позиция в халфовата линия и нападение? И Обертан и Буш до реванша ли ще ги пазим?
То е ясно, че смяна на Роси е безсмислена на този етап. А и да бъде сменен, то трябва да е с някой, който взема същите пари, но показва по-добри резултати. Обаче по думите на италианеца май се очартава пак стабилна бройка напуснали и новодошли на лято. Предполагам поне 4. Крило/а, поне един бек, ако Фигейредо остане под наем или бъде откупен, може би нападател, Дидо ще се върне в отбора, уж Тилев е спазарен. Дано има някакъв своеобразен "рестарт" в представянето на клуба и философията на Роси, защото иначе пак 4-5 месеца ще се обиграват новите до зимния лагер и ще има извинения. Как така Тиам, Нашименто и Афонсо след няколко тренировки бяха готови за титуляри, а такива като Ривалдиньо, Белаид и Кабрал сякаш ритат квадратна топка?

Хем казваш, че Кабрал ритал топката като квадратна, хем ревеш, че пак ще сменяме 4 играча?
Десен бек търсим отдавна и това няма нищо общо с напускащи и новодошли. Ама друго си е да манипулираш...
То, вас ако слуша човек, трябваше да пусне Обертан и Буш срещу Л-ц, да ги нашарят с картони, да изпуснат 1-2 мача и пак ВИЕ същите щяхте да оревете орталъка що ги пуснал!
И хайде да си го кажем в очите:
Ако бяхме били Л-ц какво щеше да се случи? Освен да приближим Хибрида на 3 точки от титлата? Щяхме изведнъж да станем голям отбор? Да се пъчим и да се бием в гърдите? Да се издигнем в очите на слепите?
Ако е за примери, мога и още да ти дам. Как левичарят Робен играе на дясното крило, а десничарят Рибери - на лявото. Ама файда няма.
Ривалдиньо кога успя да го "разкриеш"?


Не е ли достатъчно, че ще останем в борбата за 3-то място? Защо трябва все да се съобразяваме с другите? Трябва да играем за себе си, а не защото някой ще спечели или ще за губи от нашия мач. Трябва да гледаме само нашия си интерес.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

drvasko98
Мнения: 6926
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот drvasko98 » 18 апр 2018 00:42

Дори не мястото е важно. Ако не се хвърлиш на макс срещу 6 кратния шампион срещу кого? Ние доброволно абдикираме от битка и затова Етър идва на Герена със самочувствие да не говорим за Берое

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот sinfen14 » 18 апр 2018 03:11

bilyaletdinov написа:Лавина, не мога да ти разбера тезата. По-скоро го играеш контра на всеки.
Нека всеки поддръжник на Роси да си отговори:
1/Има ли някакво развитие играта ни при Роси? Ама не спрямо Митов, а спрямо първите мачове на Делио.
2/Харесва ли ви играта на Левски като отбор?
3/Има ли потенциал в този отбор или играчите са посредствени?
4/Може ли Делио Роси да развие този отбор и вярвате ли, че ще го направи?
5/ Отговарят ли резултатите, играта на възнаграждението, което Роси получава?
6/ Има ли по-добри варианти от Роси?
7/ Носи ли Роси вина за трансферни резили като Кабрал, Белмонт, Ривалдиньо?
8/Мислите ли, че с друг треньор Левски ще постига по-добри резултати?
9/ Задоволява ли ви Левски да играе в 3 мача през годината, а в останалото време да играе "контроли"?
след като си отговорите на тези въпроси, последният е най-лесният
10/Трябва ли Роси да си тръгне след края на сезона?

1. Не,няма развитие.
2.В отделни моменти - да.Например триъгълните пасове,които правихме към края на мача срещу тирето за Купата,много ми харесаха.Онези стояха и гледаха отблизо как нашите разиграват.
3.Имат потенциал тези футболисти,но трябва време за да станат отбор.Отделно ВСИЧКИ тези играчи идват от отбори,които са средняци в своите първенства и не са свикнали под напрежението,че всеки мач е за победа,следователно и на тях им трябва още време.
4.Тук не се наемам да изкажа категорично мнение,тъй като нямам гадателски способности,но мисля,че Да.
5.Аз не знам какво е месечното възнаграждение на Роси.Моля,спекулации от платени журналисти да не ми се цитират.Официална информация от клуба няма.Иначе,очевидно самите резултати би трябвало да са поне една идея по-добри.
6.Какво значи по-добър вариант от Роси?Аз бих ти задал контра въпрос - Дали точно в момента по-добър треньор от Роси би се съгласил да дойде и има ли гаранция,че дори и по-добрия треньор ще постигне по-добри резултати?А дали този по-добър треньор ще се съгласи да работи при същите параметри....? ;)
7.Не,категорично.Нито един от привлечените футболисти до Декември месец,не е трансфер на Роси.
8.Не знам.Не обичам да гадая,тоест шанса е 50% Или да,или не
9.Този въпрос не го разбирам.Ако Левски е играл 3 мача през годината,не би бил дори на 4 място в А група,камо ли на 1/2 финал за купата.
10.Зависи от много фактори.Но най-вече зависи от това какви цели са поставени пред него и дали ги е изпълнил.Самата смяна по-себе си е лесна,въпроса е дали ще дойде по-добър?Защото смяна на Роси ще има смисъл,само ако дойде по-добър от него.Тук вече идват и хилядите други условности,които съпътстват успеха или Неуспеха на един треньор...

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот sinfen14 » 18 апр 2018 03:13

vg_vasilev написа:Когато в Левски почнат да играят по 9-10 българи , но не тип Боримиров-младши с 1-2 класни чужденци моментално си вземам годишна карта за мен и детето.
До тогава тея ментета тип Кабрал, Обертан, Гомеш, Ривалдинчо и сие, където не са играли по 7-8 месеца и са ги изгонили отвсякъде ще ги гледам от време на време през интернета.

След като имаш подобна претенция,можеш ли да ми изброиш тези 9-10 българи,които не са от нивото на Боримиров-младши и е възможно към момента да дойдат в Левски?

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот kubrat » 18 апр 2018 11:26

sinfen14 написа:
vg_vasilev написа:Когато в Левски почнат да играят по 9-10 българи , но не тип Боримиров-младши с 1-2 класни чужденци моментално си вземам годишна карта за мен и детето.
До тогава тея ментета тип Кабрал, Обертан, Гомеш, Ривалдинчо и сие, където не са играли по 7-8 месеца и са ги изгонили отвсякъде ще ги гледам от време на време през интернета.

След като имаш подобна претенция,можеш ли да ми изброиш тези 9-10 българи,които не са от нивото на Боримиров-младши и е възможно към момента да дойдат в Левски?


Съвсем наскоро имахте част от тях- Мицански, Гален Иванов, Генев и не ги брояхте за живи :roll:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 45 госта