/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

rdraganov
Мнения: 1
Регистриран на: 18 мар 2018 16:23
Контакти:

Re: Статистиката на "Левски" при Роси

Мнениеот rdraganov » 20 мар 2018 15:56

Мисля, че г-н Роси трябва да си ходи!!! Не мисля, че свърши кой знае колко!!! И да поканят Емил Велев. За това време щеше да свърши повече работа с тези играчи!!!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 20 мар 2018 16:03

Васко Колев да си гледа фейсбука. Аз пък хора отхвърлям и двете страни: тази на "долу ръцете от Дельо, мрънкалници" и другата: "вън Нулио от "Левски". Единственото читаво нещо, което е написал Колев е това за Купата.

Нещата не са черни или бели, както в живота, така и във футбола, но както има хора тук, така и Колев да определя кой не бил с всичкия си, кой разбирал/не разбирал, айде моля те, Васко, shut the fuck up, man! Аман от хора, които искат да разделят публиката. Волно или неволно, това правят! Аз пък изказах мнението си и държа на него. Ако има някой, който да бъде винен - един човек с безспорна вина за случващото се в спортен аспект, това е Срас и/или човекът зад него! Това е малката-голяма простичка истина.

Той с идването си ясно показа каква ще е мисията му в "Левски" - да държи далеч този клуб от успехи! Това е. Който иска да си го защитава и обичка. Това е враг на "Левски", такъв, какъвто беше Батков. Той направи грешка с Мъри, която даже закъсня да я "поправи" с изгонването на Мъри и Наско. Е, "оправи" я! Втренчени в Роси, Гомез, чужденците-бездушници, за които "Левски" е просто крачка в провалената им кариера, в хулиганите, ние изпускаме голямата картина. Не мога и аз да ви кажа каква е, но има нещо. Не може всичко да е случайност!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Статистиката на "Левски" при Роси

Мнениеот ralka_levskarka » 20 мар 2018 18:23

Много разбирате всичките. Така говорехте и за Йоканович, сега си пускайте Фулъм и го гледайте със 17 годишния Сесеньон ;)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Статистиката на "Левски" при Роси

Мнениеот koisa » 20 мар 2018 18:28

За Йоканович се сърдете на Батков! Хората нямаха възможност да го видят какво може, камо ли да го изгонят... :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот koisa » 20 мар 2018 18:42

Очилатата пиявица да не дава много акъл... Видяхме го и него колко голям разбирач е! Вече започвам да си мисля, че на тия от НКП и Тръста им се плаща да се хвърлят пред Роси като Матросов пред амбразурата... :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот rane » 20 мар 2018 18:53

metodito написа:
rane написа:Но отчети и, че Роси завари напълно нов отбор, пълен с бездарници, доведени от Боримиров и Митов, като се наложи зимата да се привличат още 7 нови играчи, плюс да се върне Кръстев, за да замести онова недоразумение Любенов, което незнайно защо бе оставено в отбора, а Йоргачевич не!!



:o Некадърници? Като Давид, Цвятко (за него съм раздвоен, но по-скоро не), Гомез, Габриел, Роман, Пиргов, Васко, Рошу, Нар, Мапуку и Тунде? Последните трима не бих ги сложил добри, но да кажем, ОК футболисти. За резерви стават.

Това, което се питам е къде е играта ни от есента. Играехме страшно добре в дефанзивен план. Не просто защитниците, целият отбор се движеше добре и помагаше в дефанзивен план. Другото, което ми харесваше много е, че играехме без крила. Имам предвид бягащите по тъча и нищо друго неправещи футболисти - защото крилата в много случаи са точно това. За разлика от много други, на мен ми се нравеше идеята за "обърнатите крила", така се работи много повече в дефанзивен план и всъщност това са "хора по крилата", а не крила, тип Нар, които са щета в дефанзивен план. Изведнъж почнахме да играем с ретроградната схема две крила и колче между тях (в случая две). Какво наложи тази промяна? Въобще преди паузата ми харесваше много повече как играем. Неслучайно и правих тези сравнения с Аталанта - може би най-проспериращия отбор този сезон в Калчото. Там нямат "голяма звезда". От това, което съм гледал, всички се борят, всички защитават, всички нападат. Та, в много случаи, на мен ми изглеждаше, че точно това иска и Роси. Пакетно придвижване, преливащи се линии и въобще... много добре. Липсваше ни скоростта и присъствието в наказателното - неща, които се коригират. Футболист като един Мапуку не става за такава схема и логично изхвърча от отбора. Той е неграмотен в тактически план. И последното, което е отборен играч. Един Костов е много по-интересен и различен футболист. Та се питам: защо не сме така и днес? Ние по-скоро приличаме на Болоня вече - що-годе качествени футболисти (Джемайли, Крейчи, Дестро, Верди), Донадони пък е много интелигентен треньор, но нещо не им се получава. Което не е логично.

П.С. Аз определено се консолидирах с Роси относно Мапуку. За това, че според него той е крило, и с оглед на това, че ние не играехме с класически тъчобегачки, присъствието му е излишно. Но на пролет започнахме да играем с "тъчобегачки" в лицето на Паулиньо и Роман.
Да, някои от тези, които си изброил са си точно некадърници и мързеливци. Вземи най-тъпият, буквално Тъп играч на терена - Нар! Колко пъти, десетки са със сигурност, този дебил просто се блъскаше с топката в защитника. Да, имаше по някой момент на проблясък, когато правеше и нещо добро, но в едно 90% от времето и мачовете, които изигра в Левски, този си беше напълно безполезен. Тунде беше с една идея по-добър от него.
Лично аз за Мапуко, бях на приливи и отливи. Имаше качества, но не го слушаше главата.
Ха сега към тези добави, Горанов, Мики, Алекс, Ангелов, Найденов, Пиргов, който е същата рискова група с Белайд, онзи хубавец Любенов и ще видиш какви бездарници бяха в отбора тогава. Не забравяй и какви бяха първите мачове на Цветкович, както и как го прие публиката. Към момента се вижда, че напред е силен, но като се браним не е стабилен.
Сметни заради клетите юноши и българчета, колко точки отбора загуби есента. Не забравяй, че и Яблонски стана баш титуляр, от този сезон. Преди това се разчиташе предимно на Ал. Александров и Пиргов.

Хайде сега отчети, че дори качествените играчи, без Прохазка и Яблонски, им трябва и някакво време за адаптация + че зимата се наложи да се привличат 7 нови+Кръстев и ще видиш в какви условия се налага да работи Роси и кажи не заслужава ли да му се даде кредит на доверие.
Този отбор, който сега се гради и ако се запази + още 3-4 попълнения през лятото(вратар, десен защитник, дясно крило и евентуално център нападател) ще изглежда по коренно различен начин през следващия сезон.
В момента, както се казва, няма химия между играчите ;)

Дано троловете не постигнат целите си!? Толкова простотия, злоба и помия не помна да са се изливали от журналисти, легенди, фенове и всякакви други специалисти :evil: Дано пак не се върнем в онзи порочен кръг от последните няколко години!?

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Статистиката на "Левски" при Роси

Мнениеот Вълчан » 20 мар 2018 19:10

Левски преживява труден период.Но пък се вижда светлина....Трябват само 2ма голаджии.Сегашните не стават.Костов не е лош и може би ще покаже класа.Но друг няма.Буш определено е грешка...Вутов си го знаем че не е сериозен да носи такава отговорност.Чака се футболист които да е със лице към вратата...не да поема със гръб към вратата и да връща пас назад....такива не са нужни....Трябва да вземе топката и да шутира....от 10..20 30 метра....публиката трябва да знае че прави всичко възможно да вкара гол.Да не говорим че трябва да блъска и мачка които му се изпречи.Говорим за истински таран....не като тези дето търсят как да паднат за фаул или да изкарат картон.

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот vvessel » 20 мар 2018 19:11

Забелязах че основно червени и оранжеви плюят по Роси, което показва единствено че е на прав път. Има и левскари които не го харесват, но кой треньор е харесан от всички първите си 7-8 месеца?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Статистиката на "Левски" при Роси

Мнениеот ralka_levskarka » 20 мар 2018 19:15

koisa написа:За Йоканович се сърдете на Батков! Хората нямаха възможност да го видят какво може, камо ли да го изгонят... :geek:

Да беше само Батков виновен щеше да е ок, ама и тогава едни мрънкания бяха, като сега. Ако си тръгне Роси, кой ще дойде? Бас хващам, че следващия ще каже "аз тия не съм ги избирал" и започваме отначало.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

На линия
drvasko98
Мнения: 6947
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот drvasko98 » 20 мар 2018 19:22

Нито Роси ще е Бог, ако спечели купата, нито ще е провал, защото не е спечелил купата. Провал е играта и манталитета на отбора до момента. По-голям провал от резултатите дори, не че и те са добри


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, LoveAndPeace, miro_rz, vlong и 115 госта