/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот LSFC 1914 » 18 юли 2018 07:08

Според ментето това не е срамно отпадане! Този, ако остане затъването на отбора ще продължава с пълна сила!

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот WPWW » 18 юли 2018 09:20

Предвид нивото на компетенция на синьото ръководство, логичният им ход е да заложат на треньорски тандем Митов-Роси :mrgreen: :mrgreen:

По ирония на съдбата "Левски" повтаря пътя си от 2013 година - срамно изпуснат трофей след равен срещу Славия, нелогично оставане на треньора за новия сезон, върховен резил за Лига Европа, даже първият мач от първенството отново е срещу "Ботев" Пловдив... Изводът е, че в този отбор грешките никога не се използват като поука, което означава крайна форма на дебилизъм.

Не е само Роси, от Спас шифьора до ядрото "ултраси" в сектор Б - всичко е за смяна... Няма как да не отбележим ролята на платените фенове в пропадането на този отбор, които винаги защитават вредните за клуба позиции и хора - Тонев, Гонзо, Роси... Публиката като цяло е виновна - оставката трябваше да се поиска след някое зрелище срещу Монтана или Верея, и можеше този срам с Вадуц да бъде спестен.

realno
Мнения: 6455
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот realno » 18 юли 2018 09:37

Съгласен съм Роси да си тръгне. НО. той е с треньорски щаб. Ако Роси си тръгне ще си тръгне с него и целия му щаб. И тук следва логичния въпрос, кой ще го замести? Защото, ако ще го замести някой от до болка познатите треньори съм убеден,че няма да сме по - добри игрово, а кондиционно ще издържазме отново до 60 мин. Заслужава ли си тогава смяната?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот mikata » 18 юли 2018 09:51

Ментето още ли е треньор :?:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот ЕМИЛ » 18 юли 2018 10:06

Защо Кокала или Вили Вуцов не са назначени още ?

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот modor » 18 юли 2018 10:31

Вили Вуцов??? Ти ебаваш ли се? :shock:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот 1982 » 18 юли 2018 10:56

damyanov1963 написа:Значи съм объркал Мъри с Гошо Тодоров.
Но мисълта ми беше, че друг треньор, след загубата от Беверен моментално щеше да изхфърчи. Примери много.
Предлагам тогава да се направи анкета - Кой да е новия треньор на Левски. Ако вече има такава, извинявам се. Само че не се наемам да давам предложения.


Нелепо е да сравняваш отпаданията от Беверен и Вадуц. Беверен беше белгийски тим от първа дивизия на Белгия, даже играха май финал за купата на Белгия тогава ....... Вадуц е тимче от Лихтенщайн, играещо във втора дивизия на Швейцария.

Да не говорим, че Мъри току-що бе почнал в Левски, когато отпадна от белгийците, докато Роси отпада след 1 година работа от лихтенщайнците.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот drvasko98 » 18 юли 2018 11:02

WPWW написа:Изводът е, че в този отбор грешките никога не се използват като поука, което означава крайна форма на дебилизъм.



Изводът е коренно различен. Няма как 10-15 човека, различни през годините да правят сходни или еднакви грешки, собственици и директори. Дори да са 10-15 пълни некадърника ще правят поне 5-10 видове различни грешки.
Изводът е, че "грешките" се дължат на "стратегия" за управление на клуба, която умишлено го държи в състоянието, в което е.
По тази причина от 2011 насам аз съм априори Анти на всеки един собственик, на всеки един трансфер, на всяко едно управленско решение, на строежа на кирливата трибуна и каквото друго можеш да се сетиш. Защо? Виж болднатото. Разбира се в този период имаше някои неща, които ми харесаха - назначението на Йоканович, отборът на Стоев от есента на 2015 г. с 3-4 наши момчета титуляри и максимално себераздаване на терена (за мен пътят, по който трябва да се развиваме), работата на Люпко, вкл. с оплютите като пълни некадърници Адениджи и Нар. На всички тези позитивни неща скоропостижно им се сложи прът. Защо? Виж болднатото!
Затова съм анти на овчия възторг, който тук цари при всеки подпис на влечуго като Гомез, на всяка гениално проведена подготовка, на всяка прехласване при 3-4 точни паса и някой гол, на всеки равен с тирето или победа с 1-0 срещу отбори, които преди 5 години не са съществували на картата. И аз на тези овцИ няма да престана да им повтарям че са овцИ, винаги когато имам време ( в случая ще ги пощадя с всичките им високопарни изказвания от миналия сезон и от подготовката, да си ги търсят сами).
На философски въпрос дали не е по-добре да бъдеш отпимист, отговорът ми е, че оптимизмът винаги трябва да почива на нещо, дори да е само едно както навремето Господ е искал само читав човек, за да спаси Содом и Гомор. В Левски няма нито едно читаво нещо - нито т.н собственик, нито тези под него, нито спортно-техническото ръководство, нито стадиона и базата, а най-малко сме читави феновете, защото ако ние си бяхме на мястото, изброеното преди това и най-вече т.н. собственик никога нямаше да му хрумне дори да припари до клуба.
Знам и какво трябва да се направи, няма да го напиша в прав текст, но мисля, че е ясно....

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Sisi 1914 » 18 юли 2018 11:17

В анкетата гласувах с да.
с този треньор не ни чака нищо добро!
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот vg_vasilev » 18 юли 2018 11:19

Колко му е неустойката на Роси ?

И вярно ли е , че в Левски от няколко месеца не са вземали пари ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, TristaNNN и 138 госта